Skocz do zawartości

Zdjęcie

Usługi hostingowe dla firm

wróć do serwisu Moja Firma 50 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102148 postów

Napisano 14 listopad 2013 - 22:35

Hosting to swoisty outsourcing sprzętu i usług z zakresu IT. Może obejmować np.: dzierżawę serwerów, łącza internetowego, aplikacji, powierzchni dyskowej itp. Powrót do artykułu: Usługi hostingowe dla firm

#2 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 14 maj 2014 - 15:11

Pod firmę, tj. pod stronkę firmową, nie jakiś większy sklep, w 100% wystarczy konto hostingowe. W zasadzie w 100% wystarczy najmniejsze konto Hekko, za 4 dyszki. Strona firmowa po prostu nie potrzebuje ogromnej mocy, nie będzie przecież miała wielkiego ruchu.

mspinfo.png

#3 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 19:16

Pod firmę, tj. pod stronkę firmową, nie jakiś większy sklep, w 100% wystarczy konto hostingowe. W zasadzie w 100% wystarczy najmniejsze konto Hekko, za 4 dyszki. Strona firmowa po prostu nie potrzebuje ogromnej mocy, nie będzie przecież miała wielkiego ruchu.

Konto hostingowe wystarczy, ale jak masz sklep i się na tym nie znasz to co w momencie jak Ci serwer pada? - nie zarabiasz... więc jak ktoś chce brać tanie i proste konta podstawowe to od razu bym proponował zapoznać się z firmą która świadczy usługi takie jak konfiguracja serwerów i późniejsza administracja nad nimi. W hiperlinku jeden przykład, naprawdę się opłaca jak ktoś już zarabia te 100-200 zł dziennie. Tym bardziej, że informatyk za jedną wizytę potrafi wziąć więcej. 

#4 art34

art34

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 09:55

Decydując się na hosting warto wybrać providera sprawdzonego i rzetelnego, ponieważ jeżeli firma upadnie my również to odczujemy. Dlatego też ja polecam hosting w http://www.kylos.pl/. Działają na rynku od 10 lat, oferują zarówno serwery hostingowe, idealne na start firmy jak i serwery VPS i dedykowane, które są odpowiednim wyborem w późniejszym okresie. 

Co warto wspomnieć, firma świadczy pomoc techniczną 24/7 dzięki czemu nie zostaniemy sami z naszym problemem :) 

#5 anastazja4390

anastazja4390

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 21 wrzesień 2014 - 14:20

Zgadazam się z wami, firma hostingowa musi być profesjonalna i doświadczona. Proponuje zajrzeć na http://superhost.pl/...zego-superhost/. Firma świetnie funkcjonuje od 11 lat. Poczytajcie opinie, a te są pozytywne, chwalą ich też za całodobową pomoc, nawet w świeta i na plus jest że maja własne serwery, nie wynajmują od firm zagranicznych jak robia to inne firmy. Ja też prowadzę firmę i jestem zadowolona z ich usług, dodatkowo miałam u nich obsługę mojej księgowości jako gratis. Maja konkurencyjne ceny i domeny za 1 zł. Z tego co wiem Electrolux korzysta z ich domen.

#6 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 29 wrzesień 2014 - 12:45

Anastazja też od jakiegoś czasu współpracuje z SuperHost i w zasadzie nie mam żadnych zastrzeżeń jeśli chodzi o funkcjonalność i bezawaryjność sieci. Z supportem miałem raz jedną sprawę do załatwienie to odbyło się też to w bardzo profesjonalnej atmosferze. W zasadzie gdybym w tej chwili miał jeszcze raz wybierać hosting pewnie znowu bym do nich trafił. I poczytajcie sobie o promocji Róg Obfitości, bardzo atrakcyjna oferta szczególnie, dla osób, które dopiero startują. 

#7 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 14:57

Tutaj https://www.netdc.pl/serwery-www jest też ciekawa oferta hostingu. Firma netdc.pl ma chyba jedne z najtańszych, ale jednocześnie najbardziej profesjonalnych usług na rynku. Moim zdaniem warto patrzeć zawsze na to, że niska cena nie kryje za sobą niskiej jakości. W tym przypadku na pewno tak nie jest.

#8 marysia8383

marysia8383

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 27 listopad 2014 - 20:38

Tak jak już poprzednicy wspominali, jak hosting to tylko na zaufanych serwerach. Warto poszperać trochę w necie i poszukać jakiś informacji na ten temat, które firmy są godne polecenia. Wg. mnie bardzo ciekawą ofertę ma firma Smarthost. Na rynku funkcjonuje już od dłuższego czasu, co bynajmniej dla mnie jest niezwykle istotne. Dodatkowo posiada własną serwerownie i szybkie łącze. Więcej szczegółów można doczytać sobie tutaj http://www.smarthost.net.pl/o-firmie

#9 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1763 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 16:26

Załóż sobie konto na Hekko, wszystko powinno być Ok. mam u nich serwer od kilku lat i w zasadzie za śmieszne pieniądze utrzymuję kilka sporych serwisów z ruchem. Nie widzę sensu na pewno trzymania tego w drogich firmach, wyleciałem z nich, a płaciłem kilka razy więcej niż teraz.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#10 Guest_xotek

Guest_xotek
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 20:52

Na pewno polecam Firehost, kilka lat i żadnych problemów. Przede wszystkim chodzi o bardzo wysoką jakość usług, wszystko działa na prawdę bardzo szybko, nie sprawia problemów i tak powinno to wyglądać.

#11 dancerel

dancerel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 luty 2015 - 17:42

CZEŚĆ!

Posiadam kod polecający na konta hostingowe MyDevil.net obniżający cenę zamówionego konta o 20%

Kod polecającego: 43B2ZYF1PX

Dlaczego http://MyDevil.net ?

Stawiają na możliwości: można uruchamiać aplikacje napisane w niemal dowolnym języku: PHP (w tym nawet w 5.6), Pythonie, Ruby, Node.js, Perl, C, C++, D, Lua, Erlang, TCL/TK, Pascal. Dają dostęp do repozytoriów kodu, udostępniają bazy MySQL, PostgreSQL, MongoDB czyli istny raj dla Webdeveloperów którzy szukają gotowego, wydajnego środowiska do pracy :D

Z moim kodem otrzymasz 20% upustu!

#12 kodak89

kodak89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 luty 2015 - 22:11

Słyszałem o MyDevil.net, polecają ich do hostowania witryn sklepów Prestashop (można uruchomić Varnish). Skorzystałem z Twojego kodu. Dziękuję!

#13 Guest_husiek

Guest_husiek
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 16:35

Trzymam kilka stronek na koncie Hekko, w tym również naszą firmówkę. Wszystko działa jak należy, nigdy nie mieliśmy czegoś takiego jak niedostępność serwera, a fakt, że płacę śmieszne grosze za samą usługę również ma dla mnie znaczenie.

#14 Guest_kesek

Guest_kesek
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 17:33

Też działam na Firehost, od mniej więcej 4 lat. Serwer działa dobrze, support ok, odpowiada szybko. Istotne, że jak na razie usługa jest bezawaryjna.
Kolejny plus - darmowe testy i panel zarządzania do wyboru. Zwyczajnie testujcie.

#15 Guest_mroszek

Guest_mroszek
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 15:23

Na normalnym sharedzie Hekko trzymam jednocześnie kilka serwisów i jakoś nie ma żadnych problemów. Jest porządny support, usługa działająca faktycznie szybko. Po co zatem w takim wypadku kombinować z vpsem czy dedykiem? Bezsens.

#16 Guest_meszik

Guest_meszik
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 15:26

Ok, ale czy najmniejsze konto na Hekko będzie wystarczające pod stronę firmową? A jeśli nie, to jakie? Nie przewiduję na stronce większego ruchu niż kilkadziesiąt odwiedzin dziennie. Wystarczy małe konto?

#17 Guest_hukis

Guest_hukis
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 16:23

Mam podobne zdanie. Drogie usługi w żaden sposób nie gwarantują wysokiej jakości. Możecie zapłacić dużo mniej i mieć stabilny serwer. Zresztą - lista polskich firm, które rzeczywiście gwarantują odpowiednią jakość, jest dosyć krótka.

#18 Guest_mirmis

Guest_mirmis
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 16:24

Szybkie konto nie musi być drogie, a strona firmowa nie potrzebuje dedyka. Firmówkę utrzymacie nawet na bardzo małym koncie dzielonym. Zatem kupowanie pod taki serwis potężnego i drogiego konta całkowicie mija się z celem.

#19 Guest_mosmeks

Guest_mosmeks
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 16:24

Konto hostingowe najlepiej dobierać po parametrach. Widzicie jakie obciążenie serwer generował na dotychczasowym koncie, więc kupcie konto z parametrami powiedzmy o 30 proc. wyższymi. Coś takiego powinno już być wystarczające na długi okres czasu.

#20 Guest_gerbel

Guest_gerbel
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2016 - 16:29

W cenie Hekko nie znajdziecie solidniejszego konta dzielonego. Jeśli szukacie odpowiedniego serwera to róbcie to w taki sposób, aby testować - odpalacie darmowy test. Sprawdzacie nie tylko szybkość działania usługi, ale również jakość supportu, który często bywa w firmach dramatyczny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych