Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odsetki od nieterminowej wypłaty wynagrodzenia

wróć do serwisu Kadry 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515593 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 18:20

Pracodawca ma obowiązek wypłaty odsetek od nieterminowej wypłaty wynagrodzenia, jeżeli pracownik wystąpi z takim żądaniem lub kwestia ta jest uregulowana np. w umowie o pracę. Powrót do artykułu: Odsetki od nieterminowej wypłaty wynagrodzenia

#2 Guest_PanX

Guest_PanX
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 18:22

Witam wlasnie mam  problem z taką firmą  EKO TRANS Wieszowa i te odsetki widze ze  niema sensu  groszowe  sprawy  powinien  pracodawca za każdego pracownika dostać  taka  kare ze  by płacił  terminowo i nie typu 200zł  tylko 10tyś zł za każdego pracownika Pozdrawiam

#3 Guest_Hitashi

Guest_Hitashi
  • Goście

Napisano 10 maj 2014 - 10:25

Dla porównania w innych krajach raz ze co tydzien wyplata,to brak wyplaty pod koniec tygodnia jest k**wa takim przestepstwem ze pracodawca w Mordzie przynosi kase dla pracownika,a tych Polskich Pracodawcó to toalny żal,i niech Dalej wszyscy wyjezdzaja:) Emerytura zacznie byc Mitem:)

#4 Guest_panini

Guest_panini
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2015 - 11:56

Witam wlasnie mam  problem z taką firmą  EKO TRANS Wieszowa i te odsetki widze ze  niema sensu  groszowe  sprawy  powinien  pracodawca za każdego pracownika dostać  taka  kare ze  by płacił  terminowo i nie typu 200zł  tylko 10tyś zł za każdego pracownika Pozdrawiam

stary, jakbyś Ty ustalał takie rzeczy to już dawno polskiefirmy nie istnieją.

#5 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14524 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 10 czerwiec 2015 - 12:22

Jasne....a istnieją dlatego, ze nie płacą ludziom którzy na nich pracują, czyli co maja pracować za darmo tylko żeby firmy istniały?

To jest pojęcieph34r.png

#6 Guest_lelelek

Guest_lelelek
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 09:28

Jasne....a istnieją dlatego, ze nie płacą ludziom którzy na nich pracują, czyli co maja pracować za darmo tylko żeby firmy istniały?
To jest pojęcieph34r.png

hahaha dobre sobie
każdy kto ma troche oleju w glowie wie że najwiecej kradzie nam Państwo!! ZUsy i innie pierdoły

#7 Guest_wkurzony

Guest_wkurzony
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 19:41

pracujesz sobie za 2000 miesiecznie i nagle pracodawca ci nie zaplacil w jednym miesiacu... ty masz rachunki, kredyty, żyć trzeba, a przez miesiąc jesteś bez przychodu... ale za to dostaniesz 21zł odsetek jak się upomnisz... nie no żarty jakieś

#8 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 11 maj 2017 - 06:28

pracujesz sobie za 2000 miesiecznie i nagle pracodawca ci nie zaplacil w jednym miesiacu... ty masz rachunki, kredyty, żyć trzeba, a przez miesiąc jesteś bez przychodu... ale za to dostaniesz 21zł odsetek jak się upomnisz... nie no żarty jakieś

Zmień pracę, weź kredyt, kup mieszkanie... Nasz były prezydent tak doradził rolleyes.gif

#9 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 08:21

Mnie Karolina Orłowska nie wypłaciła 2000 /moje miesięczne zarobki w Eko Trans/ miałem umowę zlecenie i twierdzi że teraz mogę ją pocałować w du...e.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych