Skocz do zawartości

Zdjęcie

Recykling - jak spełnić wymogi i uniknąć kar

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102148 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 09:22

Za niewypełnienie obowiązków w zakresie recyklingu przedsiębiorcy mogą być zobowiązani do uiszczenia dodatkowej opłaty produktowej wraz z odsetkami oraz podlegają karze grzywny. Powrót do artykułu: Recykling - jak spełnić wymogi i uniknąć kar

#2 Guest_sorrin

Guest_sorrin
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 21:05

ze względu na środowisko warto też pamiętać o recyklingu, w www.azotas.pl/ widziałem bardzo dobrej jakości maszyny do recyklingu, mają ciekawą ofertę

#3 Guest_Tomek09

Guest_Tomek09
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2017 - 08:29

Dokładnie dobre maszyny recyklingowe to podstawa dobrej pracy i też fajnych wyników finansowych.

#4 Guest_MirosławPol.

Guest_MirosławPol.
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2017 - 08:55

W przypadku wyboru maszyn do recyklingu to moim zdaiem najlepiej wybierac takie firmy jak Bartontech, które zajmują się sprzedażą najlepszych maszyn do recyklingu nowych jak i uzywanych. O czym warto wspomnieć to, że również prowadzą ich serwis. Dzięki, czemu w razie jakichkolwiek problemów są na czas i potrafią poradzić sobie z każda usterką.

#5 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 20:53

Naprawdę można to ciekawie rozwiązać, jeżeli w firmie produkujemy sporo odpadu np. tworzyw sztucznych, styropianu itd. to można pomysleć również o działalności recyklingowej. Bartontech to firma na ktorą w tym temacie można liczyć. Z resztą jest tak jak napisał poprzednik :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych