Skocz do zawartości

Zdjęcie

Firma jednoosobowa w Austrii

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102864 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 06:31

Polacy w Austrii mają prawo do zakładania samodzielnej działalności gospodarczej na zasadzie samozatrudnienia bez żadnych ograniczeń. Powrót do artykułu: Firma jednoosobowa w Austrii

#2 Guest_oloo22

Guest_oloo22
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 12:25

Tak naprawdę założenie firmy (polecam spółkę) w Austrii to bardzo dobry sposób, aby zdobyć zaufanie tamtejszych przedsiębiorców. Jeżeli szukasz adwokata, który przejmie na siebie odpowiedzialność za formalności to tomaszklimek.com sprawdzi się świetnie. Przez niego założyłem GmbH. Tam są specyficzne kwestie w prawie, np. odnośnie urlopów, chociażby BUAK, więc wsparcie adwokata jest bardzo wskazane.

#3 Guest_adamjj

Guest_adamjj
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 07:34

Zamierzałem uruchomić filię przedsiębiorstwa w Austrii, ale przyznam, że bałem się mocno konfliktów w prawie międzynarodowym, więc praktycznie całą ideę biznesową postanowiłem skonsultować w kancelarii tomaszklimek.com/pl/kancelaria i to się opłaciło, bo po pierwsze wiedziałem na czym stoję, a po drugie bez problemu dopełniłem niezbędnych formalności. Do tej pory działam z zabezpieczeniem od kancelarii. Zawsze dopytuję, jak mam z czymś problem i o dziwo praktycznie natychmiast mi doradzają we właściwym kierunku :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych