Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Jak znaleźć dobrego pracownika

wróć do serwisu Moja Firma 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 21:09

Trudności ze znalezieniem pracy i rosnąca konkurencja wśród osób ubiegających się o stanowiska firmowe to, wbrew pozorom, problem także dla pracodawców otwierających proces rekrutacji. Dowiedz się, co zrobić, by dokładnie „przejrzeć” kandydata, poznać jego mocne i słabe strony oraz maksymalnie usprawnić przebieg poszukiwania pracownika. Powrót do artykułu: Jak znaleźć dobrego pracownika

#2 Guest_Złota Rybka

Guest_Złota Rybka
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2014 - 12:27

Mi się wydaje, że często skorzystanie z usług profesjonalnej agencji rekrutującej takiej jak jobsplus.pl może być znacznie korzystniejsze od samodzielnego przeprowadzania całego procesu rekrutacji. Nie mówię oczywiście o sytuacji, w której mamy właśny rozbudowany dział HR, ale jesli nie, to będzie to znacznie bardziej ekonomiczną opcją niż samodzielne przeglądanie setek CV, opłacanie ogłoszeń oraz niekończące się rozmowy z kandydatami.

#3 Guest_Kira

Guest_Kira
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 11:50

Wystarczy, że zamieszczę ogłoszenie o pracę, a kilka godzin później na mailu mam kilkadziesiąt CV'ek osób chętnych się jej podjąć. Szczerze – z początku to przeglądałam, ale gdy po przejrzeniu kilku z nich, żadna osoba nie odpowiadała stawianym przeze mnie wymaganiom (nie były znowu aż tak wysokie), straciłam chęć i zapał. Z tego miejsca podobnie jak Złota Rybka, pragnę polecić jobsplus.pl.

#4 Guest_verkuss

Guest_verkuss
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2017 - 09:55

Ciekawą ofertę ma agencja pracy Worksol. Jestem po pierwszej rozmowie z nimi i najprawdopodobniej zdecyduję się na współpracę. Tę firmę to znajomy w ogóle nagrał, który pracowników z Ukrainy już od dawna zatrudnia. Koszty spadają niesamowicie, a w zamian ma ludzi z kompetencjami i chęcią do pracy.

#5 wanda172

wanda172

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 15:10

wyslijwezwanie.pl tam oni wysyłają w moim imieniu  wezwania do zapłaty do moich dłużników. 

#6 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 07:28

Mi udało się znaleźć bardzo dobrych lekarzy dzięki irspoland.com. Polecam Wszystkim, którzy poszukują dobrych pracowników. Bardzo profesjonalny zespół!

#7 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 08:13

Ja również za pośrednictwem firmy IRS Poland znalazłem pracownika - bardzo dobrego stomatologa. Polecam profesjonalizm zespołu.

#8 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 14:52

Też usłyszałem już kilka razy o Irs Poland. Profesjonalnie rekrutują lekarzy, farmaceutów, stomatologów, ogólnie kadry medyczne. Znają się na rzeczy, można im zaufać.

#9 Guest_gabes

Guest_gabes
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 11:52

Od niedawna korzystamy z rekrutacji pracowników ze wschodu Europy i Azji jaką Worksol prowadzi. Praca jest na produkcji i od paru lat zaczęło nam doskwierać że coraz mniej Polaków było zainteresowanych robotą dlatego zaczęliśmy szukać gdzie indziej. Namiary na agencję są na worksol.pl.

#10 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 06 luty 2018 - 08:35

Też czytałam o tym, że coraz trudniej o pracownika. Trochę mnie to zdziwiło, bo przecież zwykle słyszałam, że ktoś nie umie znaleźć pracy. To chyba dobry trend, bo więcej osób będzie miało szansę znaleźć swoje upragnione miejsce na ziemi. Dla poszukujących znalazłam artykuł może akurat kogoś z was zainteresuje http://celnie.pl/jak...ukac-pracownika

Sama co jakiś czas przeglądam różne czasopisma odnośnie zatrudnienia, żeby zawsze być na czasie. Z biegiem lat, te informacje naprawdę zaczynają być interesujące.

#11 Guest_beaa

Guest_beaa
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 16:13

Nie narzekam na warunki w Worksol, jak na pośredników to dużo sobie nie śpiewają i też Ukraińcy którzy od nich do mnie trafiają nie narzekają na stawki. Jest uczciwie, na normalnych zasadach a nie jakimś wyzysku jak się Polaków traktuje czy traktowało jeżdżących do NL za pracą.

#12 Marekk28

Marekk28

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 21 luty 2019 - 20:07

Od jakiegoś czasu współpracuję z agencją WorkBalance https://wynajempracownikow.pl/, polecili mi solidnych fachowców ze wschodu (branża budowlana) ale z tego co się orientuję specjalistów mają znacznie więcej :) 

#13 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 08:41

Przede wszystkim dodawać zachęcające ,dobre ogłoszenia. Oferta o pracę powinna być konkretna, dobrze napisana, przekonująca. No i serwis ogłoszeń o pracę. Ja wybrałam pointr.pl bo tam aktualnie można dodać 4 darmowe ogłoszenia.

#14 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 594 postów

Napisano 08 październik 2021 - 10:36

Mnie wynajem pracowników uratował przed ponoszeniem kosztów zatrudnienia przy przestojach. Zmieniłem całą strukturę działalności, dzięki worksol.pl/pl/leasing-pracownikow/. W Polsce mamy chore prawo pracy, niezbyt przyjemne dla pracodawców. Jak masz spadki i wzrosty zamówień od czasu do czasu to lepiej się przekierować na zagraniczne kadry i na wynajem właśnie. Umowa o pracę tymczasową jest wygodniejsza.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych