Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

zasiłek chorobowy w ciąż

chorobowe

wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_justyna

Guest_justyna
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 12:55

Witam.Od 30 sierpnia 2013 r jestem na chorobowym w  ciąż. Kiedy mogę spodziewać się zasiłku chorobowego z ZUSu?

#2 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5947 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 13:00

http://forum.infor.p...ylizacja-forum/

#3 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14305 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 12 listopad 2013 - 21:55

Witam.Od 30 sierpnia 2013 r jestem na chorobowym w  ciąż. Kiedy mogę spodziewać się zasiłku chorobowego z ZUSu?

[font="georgia, serif;"]Dziś jest już 12 listopada. Chcesz powiedzieć, że jeszcze nie dostałaś zasiłku chorobowego za końcówkę sierpnia i wrzesień ?[/font]

[font="georgia, serif;"]Jesteś pracownicą, miałaś w tym roku wypłacone wynagrodzenie chorobowe ?[/font]

[font="georgia, serif;"]ZUS ma 30 dni od daty otrzymania prawidłowo wypełnionego druku Z-3 aby wypłacić zasiłek chorobowy. Dotyczy to przypadku gdy nie ma żadnych wątpliwości co do rzeczywistego zatrudnienia danego pracownika.[/font]

#4 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8195 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 12 listopad 2013 - 21:56

ZUS ma termin wypłaty zasiłku chorobowego w ciągu 30 dni od złożenia wszystkich prawidłowo wypełnionych dokumentów.Nie otrzymałaś zapewne zasiłku chorobowego,ponieważ ZUS przeprowadzasz teraz bardzo często kontrolę zatrudnienia osób w ciąży,czy zatrudnienie nie nastąpiło fikcyjnie w celu wyłudzenia zasiłku chorobowego a następnie macierzyńskiego.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: chorobowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych