Skocz do zawartości

Jak zostanie policzone świadczenie w czasie ciąży

ciaza zus premia zwolnienie

wróć do serwisu Kadry 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Sayala

Guest_Sayala
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 21:08

Witam,

Mam pytanie odnośnie jak jest liczone świadczenie na zwolnieniu lekarskim w czasie ciąży. Wiem, że średnia jest z ostatnich 12 m-cy jednak co z premiami wypłacanymi na zwolnieniu.

* w umowie o pracę, mam zapis o premi rocznej, jestem rozliczana kwartalnie jednak premia wypłacana jest zawsze po nowym roku w lutym, za ten 2013 rok mam wyrobionę premię za 3Q, za 4Q na pewno tez będę miec

* teraz moje pytanie czy jeżeli będę na zwolnieniu od listopada a premia zostanie wyplacona w lutym, to czy od marca zostanie przeliczone ponownie swiadczenie i uwzgledni wyplacone premie. (bo jezeli pojde na zwolnienie od marca to wtedy bedzie to wliczone do swiadczenia). 

Bardzo proszę o odpowiedź

#2 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13590 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 11 listopad 2013 - 21:53

[font="georgia, serif;"]Jeśli premie są wypłacane za okres choroby to nie wchodzą do podstawy wynagrodzenia/zasiłku chorobowego.[/font]

[font="georgia, serif;"]Nie przelicza się podstawy chorobowego jeśli od ostaniego zwolnienia nie minęły 3 miesiące kalendarzowe, to dotyczy zwolnienia po jakiejś przerwie.[/font]

[font="georgia, serif;"]W twoim przypadku podstawa zasiłku nie byłaby przeliczona.  [/font]

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ciaza, zus, premia, zwolnienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych