Skocz do zawartości

Podwójna obsada

czas pracy podwójna obsada wpis manualny

wróć do serwisu Kadry Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Guest_Jakub23

Guest_Jakub23
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 09:29

Dzień dobry,mam pytanie, które niestety nie daje mi spokoju. Mam samochód na podwójnej obsadzie jeżdżący na stałej linii Anglia- Italita. Niestety dzisiaj muszę zrobić mała przetasowanie na samochodzie, bo przez zakazy jazdy w ubiegłym tygodniu mam małe opóźnienia. I teraz sprawa wygląda tak. Samochód w podwójnej obsadzie dojeżdza do wyznaczonego punktu w Anglii, wysiada z Niego dwóch kierowców Marcin1 i Maciej, przesiadają się do innego samochodu tam się pauzują. Do ich samochodu wsiada nowy kierowca Marcin2, z czystym tacho rozładowuje punktu i załadowuje wraca z powrotem na wyznaczony parking, gdzie czeka 2 pauzujących się kierowców.  Marcin1 i Maciej wsiadają do swojego samochodu (po pauzie) ale kartę wkłada tylko Maciej ( Marcin1 jedzie jako pasażer ) i jedzie na rozładunek z Anglii do Belgii (Liege). Po dojedziechaniu do rozładunku w Belgii , Maciej wysiada z samochodu, wsiada za Niego nowy kierowca, i nowy kierowca wraz z Marcinem1, jadą jako podwójna obsada na rozładunek w Italii. Czy coś takiego wchodzi w ogóle w rachubę? Czy można coś takiego zrobić ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: czas pracy, podwójna obsada, wpis manualny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych