Skocz do zawartości

Czy pracodawca może sam przeprowadzić szkolenia BHP

bhp pracodawca

wróć do serwisu Kadry 56 odpowiedzi w tym temacie

#41 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 07:20

No ja jednak wysłałem pracowników na szkolenia do firmy Szansa z obsługi programów biurowych za dobrą cenę na prawdę dobrze przygotują ich Office -ów dodatkowo dostosowują je do potrzeb klienta. Na koniec oczywiście dają też certyfikat. 

•  

#42 Szymon507

Szymon507

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 07:20

Pracodawca może sam szkolenie http://szkoleniebhp.com.pl/ przeprowadzić, ale lepiej zaufać profesjonalnym firmom.

#43 Guest_Nadia

Guest_Nadia
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 11:24

Pare miesięcy temu założyłam własną firmę. Wiadomo, trzeba było zrobić szkolenie BHP dla pracowników. W Warszawie na ul. Chłodnej firma BHP Consulting przeprowadziła nam to szkolenie. Wyszło super. Teraz nikt z urzędu się nie przyczepi. Zajęcia były profesjonalne i zrozumiałe. Przekazali mojej ekipie wiedze i bardzo się z tego cieszę, że formalne szkolenie mam już za sobą.

#44 cccc

cccc

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 22:07

Pracodawca może po przejściu odpowiedniego szkolenia sam przeprowadzać szkolenia bhp (instruktaż ogólny i stanowiskowy), ale lepiej powierzyć wykonanie takiego szkolenia bhp (instruktaż ogólny) firmie zewnętrznej np. BHP EXPERT. Oczywiście pracodawca lub kierownik powinni przeprowadzić instruktaż stanowiskowy (po wcześniejszym przeszkoleniu z metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego).

#45 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 212 postów

Napisano 15 kwiecień 2017 - 11:59

Najlepiej jest skorzystać z profesjonalnej firmy, która zrobi takie szkolenie. Szybki, pewny i dobry sposób. My korzystaliśmy z http://synergiagroup.eubo już kilka razy z nimi współpracowaliśmy także śmiało mogę polecić ich dalej. Fajni ludzi z ogromną wiedzą, duża pomoc dla firmy :)

#46 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 05 sierpień 2017 - 16:43

Często trafiają się porządni pracodawcy o których krążą również negatywne opinie i nie zawsze są one uzasadnione. W takim przypadku polecam przeczytać artykuł http://antyweb.pl/ja...ako-pracodawcy/ który na pewno pomoże w naprostowaniu takiej sytuacji i nakieruje na odpowiednie podjęcie działań

#47 Napadowebuleglowymam1231

Napadowebuleglowymam1231

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 13:17

Jeśli chodzi o szkolenia BHP zleciłem to firmie zewnętrznej i dobrze zrobili swoją robotę. Wszyscy pracownicy mojej firmy znają zasady, bo już mieliśmy alarm pożarowy i wszyscy wiedzieli co robić. Dobra firma jak widać.

#48 Ela78

Ela78

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 08:28

Teraz nie trzeba jeździć na szkolenia BHP. Jest możliwość wykupienia szkoleń dla pracowników które odbywają się na odległość- online. Tutaj mają świetną ofertę szkoleń- http://platformabhp.h2g.pl/. U nas w firmie szef wykupował takie szkolenia i ja jestem zadowolona. 

#49 Guest_zdebski

Guest_zdebski
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 19:19

Online? A kurs praktyczny? Moim zdaniem to nie jest coś na naukę online. My korzystaliśmy ze szkolenia katowickiego  Biura Kadr Medycznych. Prawdziwi specjaliści, wszystko dokładnie tłumaczyli a maja w szkoleniach duże doświadczenie, szkolą nawet  kadrę medyczną.

#50 tadeusz8

tadeusz8

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 197 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 sierpień 2017 - 10:34

W firmie, w której jestem zatrudniony, dla pracowników administracyjno-biurowych zebrałem materiały i wykonałem takie opracowanie zgodne z tematyką szkolenia okresowego. Bazowałem na materiałach wykonanych przez znany ośrodek oddk Gdańsk. Oczywiście od czasu do czasu materiały te aktualizuję, przesyłam testy do rozwiązania, wystawiam zaświadczenia, pilnuję terminów - oczywiście za friko :angry:  B) 

#51 Napadowebuleglowymam1231

Napadowebuleglowymam1231

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 11:29

Ja tam u siebie w firmie szkolenia BHP zlecam firmie zewnętrznej i jestem bardzo zadowolony.

#52 Forumowicz84

Forumowicz84

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 06 październik 2017 - 10:03

Najlepiej zapytać osoby, które się na tym znają, czy tak może być. Ciężko samemu o takich ważnych sprawach decydować. Jeśli jednak ktoś będzie szukał szkolenia BHP firmy zewnętrznej to polecam Daniela Kaparuka z firmy Ekspert. Szkolenia przeprowadzane są w sposób ciekawy, a to rzadkość.

#53 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 11:33

U mnie w firmie szkolenia bhp prowadzi firma tbf.pl/ i bardzo jestem zadowolony. Niedrogo biorą i dobrze prowadzą.

#54 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 09 październik 2017 - 12:35

Jeżeli ma się odpowiednie kwalifikacje, to dlaczego nie? Kwestia bhp to nie tylko szkolenia przecież. Pracodawca powinien również znać podstawowe przepisy związane z bezpieczeństwem w biurze http://gdbhp.pl/prze...posiadac-biuro/ i zadbać o to, by pracownik nie tylko miał wszystkie przeszkolenia, ale i w miejscu by w miejscu pracy było bezpiecznie.

#55 dominika44

dominika44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 20 październik 2017 - 03:18

Każdy pracodawca musi zadbać o bezpieczeństwo i odpowiednie warunki pracy. Warto rozważyć ofertę https://www.seka.pl/...ozenia-wybuchem oni mają duże doświadczenie w organizacji szkoleń, oferują też doradztwo w zakresie bhp, ubezpieczeń, prawa pracy i wiele innych. Mają oddziały na terenie całego kraju, także bez problemu można z nimi podjąć współpracę.

#56 Guest_damianK

Guest_damianK
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 20:35

Szkolenie musi być profesjonalne. Świetne, fachowe  szkolenia w tym zakresie organizuje katowickie Biuro Kadr Medycznych.   Warto się na nich zdać, bo mają wielka wiedzę, poparta ogromnym doświadczeniem, szkolą nawet  kadrę medyczną. Bardzo dobrze wszystko tłumaczą, wnikliwie odpowiadają na pytania.

#57 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 12:26

Przy małej firmie za dużo jest zabawy i nauki a potem i tak wychodzi mnóstwo kwiatków. Lepiej przekazać zadania służby bhp specjalistom, którzy wiedzą co i jak. Często przy małych firmach wychodzi to taniej niż zabawa samemu. Ja przekazałem zadania BHP dla firmy www.bhpactive.pl i nie żałuje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych