Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Odwrócona hipoteka bez PIT i PCC

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198812 postów

Napisano 28 październik 2013 - 13:21

Urzędy sakrbowe bedą traktować odwróconą hipotekę podobnie jak kredyt. W związku z tym środki uzyskane z odwróconej hipoteki nie będą stanowić dla kredytobiorców przychodu podlegającego opodatkowaniu PIT. Umowy o odwróconym kredycie hipotecznym nie podlegają również opodatkowaniu PCC. Powrót do artykułu: Odwrócona hipoteka bez PIT i PCC

#2 xawerysw

xawerysw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 28 październik 2013 - 13:21

Przynajmniej raz urzędowa biurokracja stanęła po stronie podatników ale patrząc na to jak często w chwilę później zabierają się za znalezienie nowej interpretacji przepisów albo za wprowadzanie całkiem nowych regulacji to za parę miesięcy czy za rok spróbują to zmienić na swoją korzyść. Każda taka zmiana powoduje pojawienie się u podatników masy wątpliwości co do tego jak mają postępować, czy przepis ich dotyczy, czy nie, a jeśli tak to w jakiej formie i w takiej sytuacji najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalnego, renomowanego wsparcia http://www.wsparciepodatkowe.pl/

#3 Guest_sabina 13

Guest_sabina 13
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 13:46

O aktualnej sytuacji w projektowanych przepisach do odwróconego kredytu hipotecznego piszą też np. tu. Warto poczytać.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 listopad 2013 - 15:31

Hej ludzie, dziś natknąłem się na stronkę, która doładowuje nam telefon za darmo, testowałem i naprawdę działa choć zawsze takie strony unikałem ;) korzystajcie i śpieszcie się póki trwa oferta: goo.gl/llPWC1 

#5 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14305 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 03 listopad 2013 - 23:14

[font="georgia, serif;"]za reklamy dziękujemy[/font]

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych