Skocz do zawartości

Zdjęcie

E-kantory - który wybrać

kantor internetowy wymiana walut online fritz exchange opinie

wróć do serwisu Moja Firma 189 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Katos

Guest_Katos
  • Goście

Napisano 16 maj 2014 - 14:20

Ja korzystam z Aliora, znalazłam ten kantor w porównywarce  . Nie ma na co narzekać, wymiana zawsze szybko i sprawnie następuje. Pieniądze szybko do mnie wracają i mogę negocjować kursy przy większych wymianach.

#22 Guest_alek

Guest_alek
  • Goście

Napisano 21 maj 2014 - 14:51

kurde moim zdaniem z tymi kantorami bankowymi jest ten problem że ceny są średnio korzystne. prowizje są wyższe na pewno niż typowych kantor internetowych. sprawdzaleś to?

#23 Guest_Mozenek

Guest_Mozenek
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 19:50

Zgadzam się, że Amronet najbardziej się wybija spośród innych. Chyba nikt ich do tej pory nie przebił i raczej nie przebije, bo mają naprawdę mocną pozycję.

#24 Guest_zuzkalo

Guest_zuzkalo
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2014 - 11:07

ja odradzam kantory, naczytałam się ze róznie to z nimi bywa. Wolę iść do tradycyjnego kantoru np. tu http://www.kantorpruszkow.pl/kontakt i wiem, że od razu mam pieniądze w portfelu.

#25 Guest_krol julian

Guest_krol julian
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2014 - 12:45

Ale 

zuzkalo

chciałem zauważyć że jesteś nie na jakimś lokalnym pruszkowskim forum smile.png przy takim polecaniu warto by było brac lokalizację pod uwagę. mieszkam w większym mieście niż pruszków i mam na pewno spory wybór kantorów stacjonarnych no ale moim zdaniem nie rownają sie pod wieloma względami z walorami tych internetowych. korzystając ze sprawdzonej oferty ryzyko równa się zero

#26 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2014 - 15:46

na strefiewalut jest porównanie kantorów

#27 Guest_KarolCi90

Guest_KarolCi90
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 16:39

Pewny Kantor najlepszy! Wymieniam od samego początku istnienia tej platformy i jestem zadowolony na maksa. Zawsze możesz sprawdzać w porównywarce, gdzie masz najkorzystniejszy kurs na dany moment, albo załatwić coś z kontem walutowym. Ale zdecydowanie bardziej opłaca się wymieniać w e-kantorze.

#28 Guest_Fufek

Guest_Fufek
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2014 - 21:16

Fakt, Amronet jest najlepszy. Skłąda się na to szereg czynników, ale nie ma sensu kogoś przekonywać na siłę, bo każdy musi po prostu sprawdzić to sam.

#29 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 29 lipiec 2014 - 13:26

Katos - kiedy sprawdzałem kilka dni temu kursy, to spread w alior wynosił jakoś 0,02-3 zł. W kantor77 było to 0,003 zł, różnica spora. Po co wymieniasz walutę akurat tam?

mspinfo.png

#30 Damin

Damin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 lipiec 2014 - 13:15

zastanawia mnie to, ponieważ w temacie tego kantoru o ktorym wspominasz powyżej podają bardzo różne i rozbieżne kwoty spread'u. wie ktoś coś więcej o tym kantorze? bo trochę się obawiam że to nowość na rynku przez co brak jest stabilności, ale wiem, mogę tylko zgadywać. ja osobiście zawsze wole przy większych kwotach wybierać niestety nie nowe miejsca. później się okaże że firma zwinie interes i o! 

#31 Guest_Srok

Guest_Srok
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 19:05

Nie wiem.

#32 Guest_Stefcia

Guest_Stefcia
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 19:06

Ja bym radziła wybrać Amronet. Na stronie macie szczegół, co do spreadu. Mnie w tym kantorze przeszkadza tylko to, że nie dopłacają do wymian, haha. A tak serio, to kursy mają nieziemsko atrakcyjne.

#33 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 24 wrzesień 2014 - 08:07

A w czym właściwie takie e-kantory są lepsze od tych zwykłych? Mają niższe ceny?

#34 lukasz1991

lukasz1991

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 listopad 2014 - 19:04

Polecam skorzystać z wyszukiwarki i zestawienia kantorów online tutaj: http://strefawalut.pl/ .

Dodatkowo możesz poczytać charakterystykę e-kantorów :  http://strefawalut.p...ory-internetowe

Bardzo pomocny serwis, można wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

#35 Guest_Pajello

Guest_Pajello
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2014 - 10:45

Też jestem po stronie amronet. Jest ok, jeżeli chcesz szybko i korzystnie wymienić walutę. To jeden z najbardziej znanych kantorów, są sprawdzeni.

#36 Guest_Ezebior

Guest_Ezebior
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2014 - 14:54

Amronet i tylko Amronet. Sam widzisz ilu ma zwolenników. To o czyms świadczy.

#37 Guest_listerin

Guest_listerin
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 22:06

Ja mogę polecić Pewny Kantor. Fajnie, szybko, okazyjnie.

#38 Guest_hans33

Guest_hans33
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2015 - 21:43

Amronet jest świetny, tego drugiego kantoru nie znam.

#39 Guest_Marian

Guest_Marian
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 14:41

Od jakiegos czasu przebywam w Wielkiej Brytani.Wczesniej robiłem przelewy  do Polski w banku, po ich kursie. Teraz od niedawna dowiedziałem się ze jest duzo korzystniejsza metoda i  robie to samo z tym ,ze  pieniądze wymieniam w intransfer24, bo kurs jest tam o niebo lepszy i świetnie na tym wychodze .:)

#40 Guest_polka

Guest_polka
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2015 - 19:16

Po bankowym kursie odpada. Marnie się wychodzi na takich transakcjach. Ja też Was szczerze zachęcam do tego abyście spróbowali w kantorach internetowych. Np. Amronet.pl się wyjątkowo łatwo obsługuje i PLN zawsze przelewają bezpłatnie, do każdego banku.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor internetowy, wymiana walut, online, fritz exchange, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych