Skocz do zawartości

Zdjęcie

E-kantory - który wybrać

kantor internetowy wymiana walut online fritz exchange opinie

wróć do serwisu Moja Firma 189 odpowiedzi w tym temacie

#181 Guest_Tazar

Guest_Tazar
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 14:13

Trudno konkretnie doradzić, ponieważ nie jeden kantor internetowy ma fajną ofertę i różne ciekawe opcje. Mogę powiedzieć tyle, że ja zadowolony jestem z transakcji na Amronet, bo są szybkie a kurs to sprawa dość elastyczna- można negocjować albo zlecić społecznościową wymianę po takim kursie jaki się zaproponuje samemu.

#182 Guest_j.ewa

Guest_j.ewa
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 23:04

Ja wiem które kantory warto omijać. Na szczęście jest ich mniej niż tych solidnych gdzie naprawdę opłaca się wymieniać walutę. Jeden z moich ulubionych to Pluskantor.pl, o tak klarowne warunki i szybkie przewalutowania trudno nawet u konkurencji, która też jest ceniona.

#183 wilkstepowy

wilkstepowy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 29 październik 2018 - 21:25

Wziąłbym na pewno pod uwagę platformę gieldawalut.com, dużo taniej oferują zakup popularnych walut niż banki, na start wysoki rabat.

#184 Guest_nikol

Guest_nikol
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 02:32

Ja wiem które kantory warto omijać. Na szczęście jest ich mniej niż tych solidnych gdzie naprawdę opłaca się wymieniać walutę. Jeden z moich ulubionych to Pluskantor.pl, o tak klarowne warunki i szybkie przewalutowania trudno nawet u konkurencji, która też jest ceniona.

Ja wiem które kantory warto omijać. Na szczęście jest ich mniej niż tych solidnych gdzie naprawdę opłaca się wymieniać walutę. Jeden z moich ulubionych to Pluskantor.pl, o tak klarowne warunki i szybkie przewalutowania trudno nawet u konkurencji, która też jest cenione

Pozostaje mi sie tylko zgodzić, tez korzystam i złego słowa napisac nie moge, po wielu wymianach z mojej strony żadnych problemóz z pluskantorem nie miałem

#185 wilkstepowy

wilkstepowy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 28 styczeń 2019 - 21:51

Co do Pluskantor- jest OK, z jego usług też korzystałem i jest to jeden z tych e-kantorów do których wracam. Szybkość przewalutowań jest jego bardzo mocną stroną..

#186 Grzegorz Tanecki

Grzegorz Tanecki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 luty 2019 - 07:52

Jeżeli chodzi o kwestie bezpieczeństwa, to najlepiej wybierać kantory które mają status instytucji płatniczej pod nadzorem KNF. 

Koniecznie powinny mieć certyfikat SSL, czyli szyfrowanie połączenia.

O wiarygodności kantoru świadczy natomiast to z iloma bankami współpracuje, oczywiście im większa ich liczba tym lepiej :P

#187 Taliczan

Taliczan

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 16 luty 2019 - 10:45

Ja od kilku lat korzystam z walutomatu i nie żałuje swojej decyzji

#188 Guest_jurando

Guest_jurando
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 19:41

Dla mnie Pluskantor jest ok, od dawna już u nich wymieniam. Dobre kursy, szybkie transakcje, pracują 24 na dobę, cały tydzień . No i tanie przelewy zagraniczne 

#189 Guest_lonley

Guest_lonley
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 20:53

My tez właśnie z Pluskantoru korzystamy, dla mnie jest ok. Nie mam zamiaru szukac innego skoro z nich jestem zadowolona

#190 Erwina

Erwina

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 18 lipiec 2019 - 09:24

Ja przed wyborem kantoru kierowałam się m.in. opiniami w serwisie Opineo czy certyfikatami firmy. Ostatnio przerzuciłam się tylko i wyłącznie na Liderwalut.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor internetowy, wymiana walut, online, fritz exchange, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych