Skocz do zawartości

Zdjęcie

E-kantory - który wybrać

kantor internetowy wymiana walut online fritz exchange opinie

wróć do serwisu Moja Firma 190 odpowiedzi w tym temacie

#181 Guest_Tazar

Guest_Tazar
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 14:13

Trudno konkretnie doradzić, ponieważ nie jeden kantor internetowy ma fajną ofertę i różne ciekawe opcje. Mogę powiedzieć tyle, że ja zadowolony jestem z transakcji na Amronet, bo są szybkie a kurs to sprawa dość elastyczna- można negocjować albo zlecić społecznościową wymianę po takim kursie jaki się zaproponuje samemu.

#182 Guest_j.ewa

Guest_j.ewa
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 23:04

Ja wiem które kantory warto omijać. Na szczęście jest ich mniej niż tych solidnych gdzie naprawdę opłaca się wymieniać walutę. Jeden z moich ulubionych to Pluskantor.pl, o tak klarowne warunki i szybkie przewalutowania trudno nawet u konkurencji, która też jest ceniona.

#183 wilkstepowy

wilkstepowy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 29 październik 2018 - 21:25

Wziąłbym na pewno pod uwagę platformę gieldawalut.com, dużo taniej oferują zakup popularnych walut niż banki, na start wysoki rabat.

#184 Guest_nikol

Guest_nikol
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 02:32

Ja wiem które kantory warto omijać. Na szczęście jest ich mniej niż tych solidnych gdzie naprawdę opłaca się wymieniać walutę. Jeden z moich ulubionych to Pluskantor.pl, o tak klarowne warunki i szybkie przewalutowania trudno nawet u konkurencji, która też jest ceniona.

Ja wiem które kantory warto omijać. Na szczęście jest ich mniej niż tych solidnych gdzie naprawdę opłaca się wymieniać walutę. Jeden z moich ulubionych to Pluskantor.pl, o tak klarowne warunki i szybkie przewalutowania trudno nawet u konkurencji, która też jest cenione

Pozostaje mi sie tylko zgodzić, tez korzystam i złego słowa napisac nie moge, po wielu wymianach z mojej strony żadnych problemóz z pluskantorem nie miałem

#185 wilkstepowy

wilkstepowy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 28 styczeń 2019 - 21:51

Co do Pluskantor- jest OK, z jego usług też korzystałem i jest to jeden z tych e-kantorów do których wracam. Szybkość przewalutowań jest jego bardzo mocną stroną..

#186 Grzegorz Tanecki

Grzegorz Tanecki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 luty 2019 - 07:52

Jeżeli chodzi o kwestie bezpieczeństwa, to najlepiej wybierać kantory które mają status instytucji płatniczej pod nadzorem KNF. 

Koniecznie powinny mieć certyfikat SSL, czyli szyfrowanie połączenia.

O wiarygodności kantoru świadczy natomiast to z iloma bankami współpracuje, oczywiście im większa ich liczba tym lepiej :P

#187 Taliczan

Taliczan

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 16 luty 2019 - 10:45

Ja od kilku lat korzystam z walutomatu i nie żałuje swojej decyzji

#188 Guest_jurando

Guest_jurando
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 19:41

Dla mnie Pluskantor jest ok, od dawna już u nich wymieniam. Dobre kursy, szybkie transakcje, pracują 24 na dobę, cały tydzień . No i tanie przelewy zagraniczne 

#189 Guest_lonley

Guest_lonley
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 20:53

My tez właśnie z Pluskantoru korzystamy, dla mnie jest ok. Nie mam zamiaru szukac innego skoro z nich jestem zadowolona

#190 Erwina

Erwina

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 18 lipiec 2019 - 09:24

Ja przed wyborem kantoru kierowałam się m.in. opiniami w serwisie Opineo czy certyfikatami firmy. Ostatnio przerzuciłam się tylko i wyłącznie na Liderwalut.pl

#191 matteos

matteos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 grudzień 2019 - 20:12

Zdecydowanie warty polecenia jest kantor internetowy Waluteo. Jeżeli jesteś firmą to mają dla ciebie specjalną ofertę, tak by nie stracić na transakcjach walutowych. Jeżeli jesteś klientem indywidualnym to również pod ten profil jest przygotowana specjalna oferta, która zawiera między innymi możliwość natychmiastowej wymiany będąc za granicą.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor internetowy, wymiana walut, online, fritz exchange, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych