Skocz do zawartości

Zdjęcie

E-kantory - który wybrać

kantor internetowy wymiana walut online fritz exchange opinie

wróć do serwisu Moja Firma 159 odpowiedzi w tym temacie

#1 Oleszka

Oleszka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 październik 2013 - 12:42

Witam wszystkich!

Trafiłam tutaj trochę przez przypadek, ale liczę na Waszą pomoc. Pracuję w niedużej firmie, ze wzgledu na zagranicznych kontrahentów musimy coraz częściej wymieniać kasę. Tutaj mam pytanie : szukam kantoru internetowego i znalazłam tego już sporo, jednak chcę się upewnić w krążących opiniach. Czy kantor internetowy Fritz Exchange to dobry pomysł czy może wymianieć pieniądze gdzie indziej? Chodzi mi przede wszystkim o szybkość i bezpieczeństwo przelewów.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi!

#2 moneymaker913

moneymaker913

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 28 październik 2013 - 14:13

Czytałem http://www.forum.pie...owy,t18738.html że duzo jest firm co oszukuja na necie, wiec radze uważać na e- kantory. 

#3 Guest_weronika

Guest_weronika
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 10:38

A ja zdecydowanie polecam kantory internetowe - opinie na ich temat, które być może pomogą Ci w wyborze, znajdziesz np. na stronie jakikantor.pl

#4 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 23:29

[font="arial, helvetica, sans-serif;"]Ja polecam amronet.pl. Za pośrednictwem tej platformy wymieniam walutę na potrzeby swojej firmy od ponad 1/2 roku i sądzę, że to świetny partner dla każdego przedsiębiorcy. Dlaczego? Głównie dlatego, że transakcje po najlepszym, dostępnym kursie realizowane są błyskawicznie, co w biznesie ma ogromne znaczenie. Drugi, bardzo istotny argument to brak spreadu, dzięki temu, że w [color=rgb(34,34,34);]http://www.amronet.pl/ w ogóle się go nie płaci, miesięcznie (przy regularnym zawieraniu transakcji) oszczędzam kilkaset zł.[/color][/font]

#5 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 23:29

[font="arial, helvetica, sans-serif;"]Ja polecam amronet.pl. Za pośrednictwem tej platformy wymieniam walutę na potrzeby swojej firmy od ponad 1/2 roku i sądzę, że to świetny partner dla każdego przedsiębiorcy. Dlaczego? Głównie dlatego, że transakcje po najlepszym, dostępnym kursie realizowane są błyskawicznie, co w biznesie ma ogromne znaczenie. Drugi, bardzo istotny argument to brak spreadu, dzięki temu, że w [color=rgb(34,34,34);]http://www.amronet.pl/ w ogóle się go nie płaci, miesięcznie (przy regularnym zawieraniu transakcji) oszczędzam kilkaset zł.[/color][/font]

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 listopad 2013 - 22:27

[font="arial, sans-serif;"][color=rgb(34,34,34);]Również miałem okazję wymieniać walutę za pośrednictwem tej platformy. Rzeczywiście warunki współpracy są OK, więc gdy znów zaistnieje konieczność, na pewno kolejny raz skorzystam z usług [color=rgb(0,0,255);]www.amronet.pl[/color][/color]. Podoba mi się głównie to, że kiedy wymieniam po najlepszym, dostępnym kursie, w ogóle nie czekam, jest do opłacenia faktura w EUR- zawsze zdążę w terminie, przy czym nie przepłacam, bo omija mnie koszt spreadu:) Dzięki zamieszczonemu na stronie kalkulatorowi walut, czarno na białym widzę czy zakup waluty aktualnie się opłaca. Polecam tę firmę każdemu przedsiębiorcy i nie tylko.[/font]

#7 Guest_reni

Guest_reni
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 21:04

[font="arial, sans-serif;"][color=rgb(34,34,34);]Fajna platforma, oferuje dogodne warunki współpracy nie tylko przedsiębiorcom. Wymieniałam tu EUR zarówno na potrzeby firmy jak i prywatne. Mniejsze kwoty realizowane są natychmiast. Na przewalutowanie wyższych też długo nie czekałam, w dodatku pozytywnie przebiegła indywidualna negocjacja kursu- jak widać w e-kantorze jest jednak taka możliwość. Na pewno skorzystam więc z usług [/color][/font][font="arial, sans-serif;"][color=rgb(0,0,255);]www.amronet.pl[/color][/font] w przyszłości. Polecam, bo rzeczywiście się opłaca, przy czym firma działa na klarownych, uczciwych zasadach.

[font="arial, sans-serif;"][color=rgb(34,34,34);]Również miałem okazję wymieniać walutę za pośrednictwem tej platformy. Rzeczywiście warunki współpracy są OK, więc gdy znów zaistnieje konieczność, na pewno kolejny raz skorzystam z usług [color=rgb(0,0,255);]www.amronet.pl[/color][/color]. Podoba mi się głównie to, że kiedy wymieniam po najlepszym, dostępnym kursie, w ogóle nie czekam, jest do opłacenia faktura w EUR- zawsze zdążę w terminie, przy czym nie przepłacam, bo omija mnie koszt spreadu:) Dzięki zamieszczonemu na stronie kalkulatorowi walut, czarno na białym widzę czy zakup waluty aktualnie się opłaca. Polecam tę firmę każdemu przedsiębiorcy i nie tylko.[/font]

#8 Guest_szymon26

Guest_szymon26
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 07:46

[font="arial, sans-serif;"][color=rgb(34,34,34);] Skorzystałem z usług platformy o której pisze przedmówca już parę razy, dobra firma. Wiecie co mi się najbardziej podoba w amronet.pl? Przede wszystkim to, że firma jest przystępna dla zwykłych ludzi. Jestem studentem i sezonowo wyjeżdżam za granicę do pracy (na 2-3 miesiące). Przed wyjazdem kupuję trochę UER (w sumie małe kwoty, ale tutaj można, VIPEM być nie trzeba), a gdy zbliża się powrót, przewalutowuję za po średnictwem [color=rgb(0,0,255);]www.amronet.pl[/color][/color] wypłatę. Przyjeżdżam i mam, nie angażuję więc do niczego rodziców albo znajomych. Zawsze korzystam z najlepszego, dostępnego kursu, bo wtedy realizacja zlecenia następuje od razu.[/font]

#9 Guest_małgorzata

Guest_małgorzata
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 14:43

Mam firmę i na potrzeby działalności też wymieniam na www.amronet.pl. Jest tanio i można negocjować kurs telefonicznie.

#10 Guest_Z_BIG

Guest_Z_BIG
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 12:36

Rzeczywiście, jedna z niewielu platform gdzie w ogóle można negocjować kurs:) Już dwukrotnie miałem okazję i bezproblemowo poszło po średnim FOREX. Obsługa klienta bardzo profesjonalna zresztą i miła. Co do pozostałych warunków również nie mam zastrzeżeń. Bardzo sprawnie współpracuje się z Amronet.pl. Kiedy po raz pierwszy dokonałem transakcji i zleciłem wypłatę, byłem zaskoczony (mile rzecz jasna), że pieniądze doszły na konto tak szybko. Faktura do pobrania na stronie (dla mnie to ważne), potwierdzenia na e-maila- firma rozumie i dba o potrzeby oraz komfort użytkowników.

#11 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 09:54

[font="calibri;"]Zdecydowanie mogę polecić Amronet.pl . Korzystam regularnie, w tym na potrzeby firmy. W błyskawicznym tempie realizują transakcje i przelewy. [/font]

#12 Guest_Mast

Guest_Mast
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 13:34

Ja korzystam najpierw z porównywarki kantorów online na przykład z http://kantorbox.pl i jestem zadowolona bo znajdują się tam same dobre kantory. Można wybrać i co najważniejsze porównać aktualne kursy. 

#13 Guest_jacek

Guest_jacek
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 13:00

Sugerując się zamieszczonymi w portalu Opineo recenzjami, wybrałem Amronet.pl. Świetna decyzja- wreszcie firma, dla której faktycznie najważniejszy jest klient.

#14 Guest_AgataW

Guest_AgataW
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 23:46

Czasem warto sprawdzić kilka kantorów. Ja jestem wierna AMRONET.PL. Tanio, szybko i bezproblemowo. Obsługa chętnie pomaga.

#15 Guest_Ambrozja

Guest_Ambrozja
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 17:08

Owszem, ja też mam skalę porównawcząDołączona grafika Amronet wypada bardzo dobrze w moim prywatnym "rankingu" , często wymieniam przez platformę ze względu na to, że w miejsce spreadu jest stała prowizja. No i szybko, wygodnie- to też ma znaczenie.

#16 Guest_iwona

Guest_iwona
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 05:44

Amronet.pl już długo trzyma poziom, a nawet ulepsza ofertę, więc myślę, że to firma warta zainteresowania i godna zaufania.

#17 vierra

vierra

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 marzec 2014 - 13:57

Czy ktoś korzystał z cinkciarza i może mi powiedzieć gdzie tam znaleźć tabelę opłat i prowizji?

#18 Guest_ona89

Guest_ona89
  • Goście

Napisano 29 marzec 2014 - 19:55

Polecam skorzystać z porównywarki  i wybrać najlepszy kantor Dołączona grafika)

#19 Guest_mariusz87

Guest_mariusz87
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 11:47

Ja od dłuższego czasu wymieniam przez AMRONET. Bardzo dobry kantor - tani, wtgodny i w pełni bezpieczny.

#20 Guest_Barolek

Guest_Barolek
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 09:50

Odkąd funkcjonuje ustawa antyspreadowa - całkiem korzystne kursy wymiany walut można znaleźć w bankach. Tutaj macie witrynę na której znajdziecie aktualne kursy walut w różnych bankach: http://www.banki.pl/kursy_walut

Warto dodać do zakładek, bo jest to jedna z większych witryn tego typu w sieci. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor internetowy, wymiana walut, online, fritz exchange, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych