Skocz do zawartości

CZAS NA DELEGACJI

czas na delegacji

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_STEFANIA

Guest_STEFANIA
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 20:28

W podróż wyjechałam pociągiem o gozdzinie 6:28. wróciłam o 18:28 - razem dokładnie 12 godzin i 1 minuta - czyli należy mi się cała dieta = 30zł.

Podane godziny są zgodne z rozkładem jazdy i o dokładnie takich godzinach wyjechałam i wróciłam. Jednak na bilecie wydrukowano godzinę powrotu: 18:24. Brakuje więc 3 minut do pełnych 12 godzin. Rozliczono moją delegację w/g godzin na bilecie i zamiast 30zł otrzymałam 15 zł. Kto ma rację? ......................

#2 Guest_gosia

Guest_gosia
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 21:12

To Ty znasz fakty i to  Ty wypełniasz rachunek delegacji, którego wypełnienie potwierdzasz swoim podpisem. Jak mniemam bilet jest wystawiany z planowanym odjazdem i powrotem.  Jeżeli to nie Ty wypełniłaś rachunek delegacji to mniej pretensje do siebie. Jeżeli Ty wypełnilaś wobec tego nalezało wypełnić go w/g Twojej opcji i należałoby sie 30,-

#3 Guest_Hania

Guest_Hania
  • Goście

Napisano 03 listopad 2013 - 17:57

To Ty znasz fakty i to  Ty wypełniasz rachunek delegacji, którego wypełnienie potwierdzasz swoim podpisem. Jak mniemam bilet jest wystawiany z planowanym odjazdem i powrotem.  Jeżeli to nie Ty wypełniłaś rachunek delegacji to mniej pretensje do siebie. Jeżeli Ty wypełnilaś wobec tego nalezało wypełnić go w/g Twojej opcji i należałoby sie 30,-

Dziękuję za odpowiedź.Oczywiście masz rację, ale osoba która rozliczała moją delegację nie kierowała się tym, co ja napisałam, ale godzinami odjazdu i przyjazdu, które widniały na biletach. Na nic tłumaczenia. Szukałam w necie interpretacji przepisów o delegacjach, ale nie znalazłam.....

#4 doriss

doriss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów
  • Lokalizacjaśrodek Polski

Napisano 04 listopad 2013 - 10:20

nie jest ważne, co widnieje na bilecie, tylko faktyczne godziny wyjazdu-przyjazdu, zwróć na to uwagę w kadrach (opóźnienia nie są winą pracownika!)

Bo wypadek to dziwna rzecz. Nigdy go nie ma, dopóki się nie wydarzy. Kubuś Puchatek

#5 Guest_Hania

Guest_Hania
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 18:44

Dziekuję. Udam się do kadr, zwłaszcza że przede mną kolejne wyjazdy...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: czas, na, delegacji

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych