Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak dorobić do pensji

wróć do serwisu Moja Firma 67 odpowiedzi w tym temacie

#21 Skrzypek9

Skrzypek9

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 00:39

Widzę jak zarabiasz 10 zł za poleconego jak strona nie istnieje xD takie buxy takie są.

Z rodzicami można wygrać tylko cierpliwością.

#22 Mazer

Mazer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 14:13

Bycie konsultantką pewnia zabiera czas biorąc pod uwagę, że oriflame czy avon są średniej jakości kosmetykami i raczej mało kto jest nimi zainteresowany na taką skalę, żeby konsultantki zarabiały na tym nawet kilkaset złotych :/

#23 dwoset

dwoset

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 23:18

Już nie te czasy, że na sprzedaży kosmetyków zarabiało się kokosy. Ogólnie to ciężko w Polsce coś sobie dorobić, nawet nadgodziny nie są płatne ekstra. Ja już 60 dni nie miałem nadgodzin.

Foteliki i nosidełka samochodowe dla dzieci na https://edzidzius.pl/17-foteliki w najlepszych cenach

#24 Ela111

Ela111

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 10:11

kilka moich koleżanek prowadzi sprzedaż kosmetyków z avonu i podobno czasami nieźle na tym wychodzą, tylko jest sporo zachodu z tym wszystkim, ale jak komuś jest potrzebna dodatkowa kasa to czemu nie

#25 Guest_Kapa_Zoska

Guest_Kapa_Zoska
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 21:24

Myślę że to kwestia rozejrzenia się w internecie, jest mnóstwo sposobów. Ja chciałam nie tyle dorobić co zaoszczędzić i później zyskać na konkretnym celu- studia mojego dziecka. Chciałam zapewnić Mu przyszłość i zainwestowaliśmy z mężem w złoto. Odkładamy w ten sposób w programie edukacja na zlotatarcza.com i w momencie kiedy piniądze Nam będa potrzebne- możemy zyskać

#26 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 09:09

Mam zaufanie do marki Noma Medica, bo się u nich leczyłem z neuroboreliozy. Także ich usługi medyczne mogę rekomendować z czystym sercem. Fajnie, że mogę teraz na takich rekomendacjach zarabiać, bo ruszyli z systemem partnerskim – True Health (www.truehealth.eu). Jest to anonimowy system, wystarczy zapraszać swoich klientów czy pacjentów na badania, dni otwarte do nich.

#27 toma001

toma001

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 13:38

Też jestem za prowadzeniem bloga - niezłe pieniądze z tego mogą być :)
Dreamtours.pl - Wakacje z Polski i z Niemiec
Dominikana
Malediwy

#28 Guest_Margareta

Guest_Margareta
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 11:03

ja myśle o jakimś biznesie dodatkowym ,z pomocą rodziny może sie coś udać , np takie możliwości znalazłam biznespodmarketem.pl

co o tym myślicie? mam

troszkę grosza odłożonego, nie dużo ale starczy

#29 marysiabiz

marysiabiz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 02 czerwiec 2016 - 14:46

Moim zdaniem warto też zwrócić uwagę na to, że bardzo często posiadamy ubrania, których tak naprawdę nie nosimy. Może warto w związku z tym sprzedać je na jakimś portalu z ubraniami. Dzieki temu z jednej strony zyskamy trochę pieniędzy, a z drugiej pozbędziemy się niepotrzebnie zalegających ubrań. Oczywiście efekt może być odwrotny i np. panie wykorzystają to jako pretekst do nowych zakupów, ale to już inna historia :-)

racja- sama mam w szafie sporo ubran i staram sie je sprzedac. ostatnio wpadly mi  2 stówki :) to zawsze reperuje budzet no i zmniejsza zawartosc szafy :)

#30 Guest_mark

Guest_mark
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 14:11

Jestem na świeżo po szkoleniu sprzedażowym jakie mi True Health zagwarantował i polecam. Można się sporo nauczyć, kurs jest intensywny i nastawiony na praktykę. Jestem uczestnikiem systemu partnerskiego więc całe szkolenie miałem za darmo. Warto dołączyć przez stronę truehealth.eu/2m3jtdes zajmuje to parę sekund zanim się kod wygeneruje.

#31 Guest_marcinekk

Guest_marcinekk
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 12:41

W moim wypadku dobrą decyzją była rejestracja w True Health. Są już pierwsze dochody, a system dopiero ruszył. Dla chcących wiedzieć więcej o Noma Medica i ich systemie są od czerwca robione dni otwarte w ośrodkach w Polsce (strona o systemie: truehealth.eu).

#32 JacekBem

JacekBem

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 13:01

Kiedy potrzebowałem pieniędzy to Extraportfel bardzo mi pomógł , bo dali mi pożyczkę po szybkim wypełnieniu wniosku. Czekałem może 15 minut i przyszło potwierdzenie udzielenia pożyczki. Myślę ,że to będzie dobre rozwiązanie dla tych ,którzy potrzebują pieniędzy na już. 

#33 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 18:04

U mnie zawsze sprawdzają się pożyczki Lendon. Można pożyczyć od nich dużo, a spłacać w długim terminie. Ja mam niestałą pracę ,dlatego wiele razy uratowali mnie przed niewyrobieniem się ze spłatami czynszu.

#34 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 318 postów

Napisano 03 listopad 2016 - 23:04

Można zostać niezależną konsultantką Arbonne. Można kupować wysokiej klasy naturalne kosmetyki ze zniżką oraz jeszcze na tym zarabiać. Sprawdźcie sobie informacje o tego typu rozwiązaniu tutaj http://www.rekowska.com . Myślę, że warto.

#35 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 698 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 09:45

Ewentualnie poker : https://www.pankasyn...kategoria/poker- szczególnie jesli macie już w tym zakresie pewne doświadczenie. Nie jest to gra, w której liczą sie jedynie szczęście. Ważne jest równiez doświadczenie oraz umiejętności. Sporo osob zarabia na tym bardzo dobre pieniądze.

W kasynie największe bonusy są na poczatku przy rejestracji tak więc polecam na początku się podszkolić z gry i dopiero usiąść do stołu. 

#36 KrystynaBar

KrystynaBar

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 15:18

Są różne strony, które umożliwiają dorobienie sobie w wolnym czasie. 

#37 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 12:14

Rozglądałam się za taką pracą ale nic co by mnie satysfakcjonowało nie znalazłam niestety

#38 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 17 czerwiec 2017 - 14:31

Można znaleźć prace dodatkową - tymczasową. Agencja Zatrudnienia http://www.aterima.pl/ ma sporo ogłoszeń na swojej stronie. Można spróbować znaleźć coś dodatkowego prócz etatu by dorobić. Jak dla mnie to dobre rozwiązanie. 

#39 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 13:32

Dorabianie jako konsultantka kosmetyczna nie jest wcale takie głupie... Chociażby dlatego,ze możecie same sobie kupować o wiele taniej kosmetyki, które kupowałyscie kiedyś drożej.... Sama na przykład uwielbiam kosmetyki od Oriflame i fakt kupowania ich po promocji skłonił mnie do tego aby zostać konsultantką. Szczególnie,że wiele moich znajomych równiez je lubi.

Można się zarejestrować na tej stronie: Ladies Club - daje to możliwość kupowania dla siebie oraz sprzedawania innym. 

#40 maksym147

maksym147

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 09:04

Zawsze można skręcać długopisy :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych