Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak dorobić do pensji

wróć do serwisu Moja Firma 41 odpowiedzi w tym temacie

#1 timon83

timon83

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 październik 2013 - 18:37

Pracuje w biurze księgowym już od dłuższego czasu ale z miesiąca na miesiąc brakowało mi kilka set złotych na drobne kobiece wydatki. Dlatego szukałam czegoś co pozwoli mi pokryć dziurę w finansach osobistych. Udało się w końcu, po kilu niewypałach z różnymi pracami, znalazłam pracę jako konsultantka oriflame. Okazuje się że można na tym nieźle zarobić, jeśli tylko się chce. Najwięcej na razie udało mi się zarobić 826 zł miesięcznie, a wiem od koleżanek że można więcej. Jeśli macie jakieś pytania piszcie na priv. Rejestracja jest tu:  praca-konsultantki.pl

#2 Sobi

Sobi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 893 postów
  • LokalizacjaWwa

Napisano 23 październik 2013 - 21:47

Takie reklamy chyba powinny szybko znikać z forum?

#3 Guest_lena

Guest_lena
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 17:01

Mnie jakoś nie rajcuje sprzedawanie kosmetyków. Wolę zarabiać siedzą w domu. Zarejestrowałem się tutaj http://ioto.pl i za każdego poleconego dostaję 10zł. Dla mnie to jest bardziej rozsądne niż wciskanie ludziom kosmetyków...

#4 Krzysztof_G

Krzysztof_G

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 luty 2014 - 20:31

Moim zdaniem warto też zwrócić uwagę na to, że bardzo często posiadamy ubrania, których tak naprawdę nie nosimy. Może warto w związku z tym sprzedać je na jakimś portalu z ubraniami. Dzieki temu z jednej strony zyskamy trochę pieniędzy, a z drugiej pozbędziemy się niepotrzebnie zalegających ubrań. Oczywiście efekt może być odwrotny i np. panie wykorzystają to jako pretekst do nowych zakupów, ale to już inna historia :-)

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 16:31

Możliwości jest obecnie naprawdę całkiem dużo. Wystarczy tylko chcieć :) Nie szukając daleko - warto zainteresować się programem partnerskim z tej strony www. Dedykowany on jest wszystkim tym, którzy specjalizują się w finansach, ekonomi itd i posiadają własną stronę, blog itd. Zarabia się na pośrednictwie w wypełnianiu wniosku o konto, lokatę itd. Zarobki są całkiem OK.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 11:00

A moim zdaniem warto jest postawić na konto oszczędnościowe, które zapewni nam te kilka procent oszczędności w skali roku. To jest bardzo dobra strona, na której znajdziesz dobre zestawienie kont oszczędnościowych i która może pomoże Ci zdecydować się na to najlepsze dla Ciebie ;)

Pozdrawiam. 

#7 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13493 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 10 kwiecień 2014 - 11:05

Adminie, czy nie trzeba by tych reklam usuwać?  Darmowy marketing Forum uprawia?

#8 gnochi

gnochi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 12:42

Dla mnie praca w Oriflamie i innych tego typu, to tylko pożeracz czasu, a nie sposób na zarobek :)

#9 redkot

redkot

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 07:41

Jeśli włoży się odpowiednią ilość wysiłki i zaangażowania w to, co się robi, to na wszystkim można zarobić :) Oriflame jest właściwie całkiem przyjemną formą dorabiania, chociaż konsultantek jest mnóstwo i walka o klientki też jakaś musi się odbyć. Ale przy dobrej reklamie wszystko jest możliwe ;)

#10 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 02 wrzesień 2015 - 08:34

Oriflame czy inne takie programy to nei dla mnie. Ale trafiłem na fajną aplikację Skanujesz Punktujesz http://skanujeszpunktujesz.pl/

Dzięki tej aplikacji można dorobić kilka złotych, a później wymienić je na atrakcyjne nagrody (np. vouchery na sprzęd rtv i agt itp.). Zarabianie z tą aplikacją nie jest trudne. Wystarczy smartfon z Androidem. Trzeba sakonać kody AZTEC na pojazdach. Jedenk kod = 3 zł. Codziennie mija się mnóstwo aut więc zarabianie w ten sposób to żaden problem.

#11 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 05 wrzesień 2015 - 13:31

można sobie jakąs zdalną pracę znaleźć:)

#12 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 123 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 07 wrzesień 2015 - 14:14

A może poszukać lepszej płatnej pracy by nie trzeba było do niej dorabiać. Ja podjęłam taką decyzję już kila miesięcy temu i skorzystałam z pomocy w znalezieniu nowej przez http://www.activemedica.eui jestem zadowolona. I mogę polecić. 

#13 mirek100

mirek100

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 wrzesień 2015 - 13:18

Wszystko zależy jakie masz możliwości i ile masz czasu. Ja jako, że lubię oglądać mecze piłkarskie i lubię być na bierząco zacząłem obstawiać wyniki bet365 i okzało się, że w ten sposób można sobie nieźle dorobić.

#14 toptip1

toptip1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 17:14

mimo wszystko zakłady to dość ciężki kawałek chleba. Jak pokazuję niektóre statystyki to ponad 95% graczy nie jest wygranych. A tylko około 1,5% to ludzie którzy mogliby powiedzieć że z tego zyja. Chyba jest duzo więcej mozliwośći aby konkretnie sobie dorobić do wypłaty

#15 mirek100

mirek100

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 17:17

Tak zapewne. Ale jeśli jestes w tym naprawdę dobry to mozna całkiem przyzwoicie wyjść na swoje. Wiem co mówię . Osobiście ja nie mam na to szans. Przychodzi moment w którym trace głowe i albo postawię za duzo , albo bez dokładnego przemyslenia. Ale znam doskonale osoby które podchodzą do tego w bardzo racjonalny sposób, nie podpalają sie i w sumie sa sporo zarobieni. Oczywiście nie wygrywają kazdego zakładu, bo to jest niemożliwe. Ale ogólnie w skali miesiąca są dobrych kilka tysięcy do przodu. A to juz jest fajna kasa.

#16 toptip1

toptip1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 17:22

Napewno się z Toba zgadzam. Ale to jednak nie takie proste. Sam czasami cos postawię i nawet u tego buka o który wspominałes w swoim poście. Jednak trzeba byc naprawde bardzo na bieżąco z wszystkimi informacjami i wszystko dokładnie sledzić. Dla takich "amatorskich " graczy z całą pewnością Bet 365 to najlepszy wybór. Ale trzeba z tym bardzo uważać . latwo wpaśc w swego rodzaju nałóg. Jesli to nawet jego lekka odmiana to może dość sporo kosztować. Więc albo grać z jakimś planem i sztywno się go trzymać, albo lepiej się za to nie zabierać. A co do zarabiania to jest tyle róznych programów partnerskich , że kazda osoba która ma swoją stronę intyernetowa , blog lub cos podobnego znajdzie coś dla siebie. Trzeba tylko poszukać 

#17 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 456 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 14:04

Na bukmacherce trzeba się orientować, pewniaki też nie wchodzą. Jest i czynnik losowy.

#18 toptip1

toptip1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 październik 2015 - 17:27

Pewnie ze jest wiele rzeczy związanych z czynnikiem losowym. Ale jest wiele sposobów aby to w jakis sposób minimalizowac. Oczywiscie nie ma pewnego sposobu. jednym z nich jest porównywanie kursów u wielu bukmacherów. Jesli śa jakies duże roznice to nalezy taki mecz omijać szerokim łukiem. I w takim przypadku jesli porównamy kursy d razu widac ze wcale Bet365 nie jest pod tym wzgledem najlepszy. jesli grasz tylko pojedyncze mecze to najlepsze kursy oferuje Pinnacle lub 188bet. To czolówka swiatowa. Przy graniu AkO kuponow lepiej ( szczegolnie w hokeju ) wyjdziemy grając w Unibet. i tak dalej. trzeba naprawde być bardzo na bieząco. Która liga u ktorego bukmachera. 

#19 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 431 postów

Napisano 13 marzec 2016 - 19:12

Myślę, że dobrym sposobem na podratowanie budżetu domowego jest zarabianie przez klikanie w reklamy w Traffic Monsoon. Można w ten sposób zarobić 90 czy nawet więcej dolarów miesięcznie. Poczytajcie sobie artykuł, który jest w linku. Wszystko jest dobrze wytłumaczone. Prosty sposób na dodatkowe pieniądze.

#20 krystyna123

krystyna123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 06:35

Można coś w domu robić - blogi prowadzić, konta czy fanpage. Inna opcja to też udzielanie korepetycji - może bardziej wymagająca, ale to też konkretna kasa może być. Ja tak kilka lat dorabiałam. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych