Skocz do zawartości

wyjazd integracyjny

wróć do serwisu Moja Firma 28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_iwona987

Guest_iwona987
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 21:12

planuję organizację wyjazdu integracyjnego na kilkanaście osób i szukam sprawdzonej firmy, która zorganizowałaby transport, do tej pory słyszałam pozytywne opinie o Dartrans, ale wolałabym się dowiedzieć też czegoś o cenach konkurencji, więc byłabym wdzięczna za wiadomości

#2 Guest_Aldona

Guest_Aldona
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 16:36

planuję organizację wyjazdu integracyjnego na kilkanaście osób i szukam sprawdzonej firmy, która zorganizowałaby transport, do tej pory słyszałam pozytywne opinie o Dartrans, ale wolałabym się dowiedzieć też czegoś o cenach konkurencji, więc byłabym wdzięczna za wiadomości

Hej,

na Twoim miejscu oddałabym ten problem w ręce doświadczonych ludzi. być może agencja zajmie się czymś takim. Zdejmie z Ciebie problem dzwonienia, dopytywania itd.

Grande Mohito: http://grandemohito.pl/

Nie wiem czy akurat samym transportem się zajmują ale myślę, ze warto zapytać smile.png

#3 janek437

janek437

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 20 maj 2014 - 17:18

jakbyś szukała miejsca na spotkanie interacyjne, to polecam Poznań i miejsca takie jak tutaj  http://www.accorhote...otel-poznan.htm Można zorganizować coś w samym hotelu, a można tam zarezerwować nocleg i pójść pobawić się na mieście ;)

#4 sylwia58

sylwia58

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 18 czerwiec 2014 - 11:23

Nie wiem co oczekujesz po takim wyjeździe integracyjnym. każdy ma inne oczekiwania ja np. wolę raz a konkretnie. Dlatego nad kolejnym zastanawiam sie tutaj: http://www.wyjazdygr...tegracyjne.html Propozycji jest bardzo dużo w internecie więc naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Ja z perspektywy bycia pracownikiem w innej firmie i wychodzenie na pizzę i piwo staje sie nudne po jakimś czasie, ile można...

#5 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 23:10

A podpowiedzcie mi jakie można zabawy zorganizować na imprezie intregracyjnej?

#6 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 28 grudzień 2014 - 22:38

W jakich pokojach będzie zakwaterowanie,w hotelu, czy w takich domkach http://drewnolandia....ki-letniskowe/5  Bo jak w letniskowych to pracownicy sami sobie zorganizują, możesz ewentualnie zrobić losowanie, kto z kom w domku będzie spał smile.png)))

#7 Guest_inna

Guest_inna
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 11:29

my ostatnio zorganizowalismy wyjazd do krakowa, zatrzymalismy sie hotelu efekt express. wyjazd byl polaczony ze szkoleniami, wiec szukalismy tez miejsca, ktore mialoby przystosowane do tego sale smile.png ogolnie wyjazd bardzo udany, krakow to dobre miejsce na taki wyjazd smile.png

#8 PaxDei

PaxDei

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 styczeń 2015 - 23:01

w hotelu może być różnie, domki = impreza, wyjście na miasto niekoniecznie na wyjeździe no ale można zarezerwować loże z jakąś obsługą.

#9 Łukasz31

Łukasz31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 17 styczeń 2015 - 18:48

Szczerze, jak dla mnie wyjazdy integracyjne to był koszmar... Nie mówię, że nie znosiłem wszystkich swoich współpracowników, ale z tymi, których lubiłem, dogadywałem się i bez ingeracji szefostwa. A reszta mi raczej zwisała, więc do jakiś imprez w trakcie szkoleń itp. byłem bardzo sceptycznie nastawiony.

#10 kliner

kliner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 28 styczeń 2015 - 12:04

U nas było nawet spoko. W sumie jechali wszyscy, ale nie każdy z każdym rozmawiał. Wynajęliśmy firmę transportową wrocław , bo mieli dość tanio i jedyni oferowali wielkie busiki z dnia na dzień. Bo inne firmy miały już wszystko pozajmowane. 

#11 guruweczka

guruweczka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 luty 2015 - 14:36

Może jakies górskie okolice? Zobacz tutaj - http://www.podlisem..../pobyty_grupowe

Pieniny są super ;)

#12 anastazja84

anastazja84

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 24 luty 2015 - 21:01

Również nienajlepiej wspominam wyjazdy integracyjne, ale może to kwestia kiepskiej organizacji ;)

#13 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 880 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 marzec 2015 - 12:54

A jak organizujecie te wyjazdy integracyjne? Planujecie coś ciekawego czy tylko hotel i reszta należy do inwencji pracowników? Bo myślę, czy nie zorganizować takiego wypadu do tunelu powietrznego. Są specjalne oferty dla firm jak przykładowo ta http://profly.pl/index.php/dla-firm

#14 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 29 kwiecień 2015 - 17:31

Mnie się szykuje taki wyjazd pod koniec maja z fajnymi dziewczynami z firmy:)

#15 Krakowiak

Krakowiak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 08 maj 2015 - 12:59

Jeśli ktoś z was mógłby przy okazji polecić jakiś fajny hotel na wyjazd integracyjny w Krakowie to byłbym bardzo wdzięczny.

#16 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów

Napisano 12 maj 2015 - 06:05

A czy nie lepiej jest zorganizować imprezę na miejscu w Warszawie? W firmie często organizowane są różne takie spotkania integracyjne, firmowe i wiem z doświadczenia ,że właśnie takie jednodniowe eventy sprawdzają się najlepiej.Wydaje mi sie również,że bardziej pasują ludziom.

Polecam warszawskie Blue City Znajduje się tam swietny Lucid Club: http://www.lucidclub.pl/ , który specjalizuje się w organizacji takich spotkań firmowych. Zresztą organizowaliśmy tam już kilka takich imprez. Wszystko dobrze przygotowane, dużo przestrzeni, świetny klimat oraz smaczne jedzenie. Nie można było nic zarzucić.

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#17 piotrekbe

piotrekbe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 12 maj 2015 - 07:45

A Best Western znasz? Na Opolskiej jest. Byłem już kilka razy i nie wyobrazam sobie nocowac gdzies indziej gdy jade do Krakowa, bardzo dobry hotel.

#18 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 595 postów

Napisano 18 maj 2015 - 12:36

A organizujecie taki wyjazd na własną rękę czy komuś zlecacie? Bo znalazłem niezłą ofertę wyjazdu integracyjnego z argentum-event i zastanawiam się nad taką opcją. Działają na całą Polskę, więc nie trzeba się ograniczać co do wyboru miejsca.

Always look on the bright side of life!

#19 StefaEmm

StefaEmm

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaRacibórz

Napisano 18 maj 2015 - 19:18

Dortans jest ok, kiedyś korzystaliśmy i było fajnie, chociaż zawsze może być lepiej, jak to mówią...

#20 Michał.Spec

Michał.Spec

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 18 maj 2015 - 20:12

Jeśli ktoś z was mógłby przy okazji polecić jakiś fajny hotel na wyjazd integracyjny w Krakowie to byłbym bardzo wdzięczny.

Możesz np. poszukać na stronie trivago. Przy hotelach znajduje się uśr4dnio oceno z wszystkich opinii na temat danego hotelu.

afaktury.pl - Intuicyjny program do wystawiania FV online.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych