Skocz do zawartości

wróć do serwisu Moja Firma 104 odpowiedzi w tym temacie

#21 matrak67

matrak67

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 luty 2015 - 14:17

Czy możecie znacie jakąś firmę z Wrocławia, która doradzi mi dobrą kasę fisklaną?

We Wrocławiu znam tylko jedną firmę, gdzie można kupić kasę fiskalą: http://kasafiskalnaw...skalne-c-3.html Sklep fajnie wygląda, po prostu budzą zaufanie

#22 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 11:20

jeśli chodzi o kopię elektroniczną to przy dużej ilości operacji wygodna jest kopia elektroniczna która wystarcza na duży okres czasu (w zależności od pojemności karty) natomiast kopię w postaci papierowych rolek trzeba często wymieniać po jakimś czasie wyblaknie w elektronicznej można wszystko łatwo znaleźć skontrolowaćsmile.png decyzja należy do kupującego a co do konkretnego modelu jest wiele prostych i tanich kas fiskalnych np. w sklepie internetowym www.sklep.skf.net.pl sprzedawca po opisaniu prowadzonej działalności doradził mi  najlepsze rozwiązanie i zaproponował urządzenia w danym przedziale cenowym na stronie www wszystkie modele mają jasno i szczegółowo opisane, z wysyłką a także serwisem nie ma najmniejszych problemów

Jesli chodzi o sklep spozywczy to tylko z elektronicznym wydrukiem. Za duży masz obrót, aby trzymać tyle rolek papieru, z kazdego dnia. Tak tylko wystarczy tylko srednio raz na rok zmieniac karty pamieci i nie martwisz sie ze rolka wyblaknie.

Polecam kasy polskiej firmy Novitus.

www.arfis.pl

#23 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 20:44

Witam smile.png

Osobiście nie znam się na kasach fiskalnych, nie mam zielonego pojęcia o ich budowie, montażu, itp. biggrin.png  Ale ostatnio znalazłam świetny artykuł, na którym został przedstawiony montaż, porada w sprawie wyboru, itp. Naprawdę przydatna strona! wink.png

#24 Natureboy

Natureboy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 luty 2015 - 23:09

Witajcie ;)
Chciałem właśnie a'propos artykułu napisać (możliwe, że mówimy o tym samym, ale koleżanka chyba nie wstawiła żadnego źródła :D), ponieważ sam byłem wystraszony nowymi przepisami, nowym, dziwnym urządzeniem, które trzeba będzie zakupić, ale w uspokojeniu się pomógł mi ten stosunkowo nowy artykuł Forbes'a: http://www.forbes.pl...190197,1,1.html .
Polecam serdecznie ;) Pomaga!

#25 Guest_Anaroin

Guest_Anaroin
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 12:46

Jeżeli chcesz nowe urządzenie fiskalne posiadające od razu homologację to we Wrocławiu szybko cię obsłużą kasywroclaw.pl. Dają też dostęp do szkoleń, więc wystarczy wybrać sprzęt, a oni zajmą się jego dopasowaniem do specyfiki prowadzonej przez Ciebie działalności. Opieka posprzedażowa też jest bardzo wydajna. Regularne przeglądy techniczne, szybkie interwencje podczas awarii. Rzadko się zdarzają, ale warto jednak mieć taki kontakt. Urządzenia spełniają w każdym razie normy prawne. Nie ma kłopotu z kontrolami US.

#26 Markowski2

Markowski2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 16:47

Każde urządzenie fiskalne musi mieć homologację - chyba nie ważne gdzie kupisz, byle markowe i w dobrej cenie - ważny jest także serwis, bo jeśli firma nie serwisuje to troche lipa... Dlatego ja mam taką jak tutaj.

zapraszam na moją stronę - kasy fiskalne kraków - dla Was rabaty!

#27 sebinio

sebinio

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 marzec 2015 - 14:56

Polecam kasy marki farex, małe i wygodne

#28 Marek_Szczecin

Marek_Szczecin

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 13 marzec 2015 - 13:17

Wkrótce będę otwierać swój warsztat samochodowy w Szczecinie. Czytałem, że muszę kupić kasę fiskalną. Pojechałem do sklepu http://www.fiskalne-...ochodowych.html Polecił mi go mój szwagier, który też musiał kupić kasę fiskalną.  Warto było! Pracownicy sklepu posiadają wiedzę i duże doświadczenie. Miałem możliwość przeszkolenia z obsługi zakupionego urządzenia. Dzięki temu bez problemu będę prawidłowo prowadzić ewidencję sprzedaży. Odpowiadali na wszystkie moje pytania. Z całym szacunkiem polecam ten sklep.

#29 Piotr GTR

Piotr GTR

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 maj 2015 - 16:54

Ciężko laikowi (takiemu jak ja smile.png ) samemu wybrać coś dobrego. Ostatecznie padło na Posnet Mobile HS. Jak na takie maleństwo ma spory bank pamięci i można ją ładować przez zapalniczkę samochodową. Kupiona w partner.poznan.pl (jak ktoś jest z WLKP, to mają salon firmowy w Poznaniu) - chłopaki naprawdę znają się na rzeczy i dostosowują ofertę pod potrzeby klienta. Mogę śmiało polecić wszystkim tym, którzy nie potrafią do końca sprecyzować swoich potrzeb jak i tym którzy konkretnie wiedzą czego chcą.

#30 anna.gota

anna.gota

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 sierpień 2015 - 08:18

Nie wiem ja jestem sceptycznie nastawiona do takich stron i porad. Żywy człowiek, to jednak żywy człowiek. Zdecydowanie bardziej ufam ludziom;) Jak kupowałam kasę fiskalną do swojego salonu fryzjerskiego nie szukałam artykułów "polecających" tylko od razu zadzwoniłam do doradcy z dlahandlu24.pl pan podpowiedział mi co mi się przyda. Korzystam z niej do tej pory i spisuje się świetnie. Jeżeli więc macie taki problem to lepiej dopytać kogoś kto się na tym zna :)Emotikon wink

#31 chrzastka

chrzastka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 październik 2015 - 22:16

http://www4.rp.pl/Co...dzen-fiskalnychpoczytaj sobie informacje o urządzeniach fiskalnych i na pewno dojdziesz do tego czy są Ci potrzebne takie udogodnienia czy też nie. 

#32 print6451

print6451

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 12:02

Drukarka fiskalna tylko renomowanych producentów, takich jak: POSNET, NOVITUS, ELZAB, EMAR, INNOVA, TORELL.

http://www.partner.p...rki_fiskalne,22

Drukarki są zaprojektowane z myślą o pracy z komputerem i oprogramowaniem sprzedażowym. Bezwzględny obowiązek ewidencjonowania obrotu za pomocą kas fiskalnych albo drukarek nakładany jest na większość działalności gospodarczych.

#33 Jo93

Jo93

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 21:12

fajny blog o kasach fiskalnych i nie tylko :) http://www.superkasiarz.pl/

#34 grzechu25

grzechu25

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 grudzień 2015 - 08:07

Do swojego sklepu kupowałem kasę z firmy Fiscash.com.pl. Jestem z niej bardzo zadowolony.

#35 Guest_karolina24

Guest_karolina24
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 13:59

Jeśli masz wątpliwości jaką kasę wybrać, sprawdź firmę Fiscash. Mają w swojej ofercie przeróżne kasy i urządzenia fiskalne. Zaopatrywałam się u nich dla mojej firmy i jestem bardzo zadowolona. 

#36 Guest_gracja82

Guest_gracja82
  • Goście

Napisano 09 luty 2016 - 13:58

Ja korzystam z kas ze sklepu Fiscash od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Nie jest trudna w obsłudze i na potrzeby małego sklepu osiedlowego zupełnie wystarcza. Ale mój znajomy używa też takich kas w swoim supermarkecie i nie narzeka

#37 Guest_agata72

Guest_agata72
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 08:34

Tez miałam obawy czy nauczę się obsługi kasy fiskalnej, ale nie było tak źle. Mam prostą w funkcjonowaniu kasę z firmy Fiscash i jestem z niej bardzo zadowolona

#38 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów

Napisano 06 marzec 2016 - 21:59

Nie wiem czy wiecie, ale kupując kasę fiskalną można liczyć na ulgę. Jak to możliwe? Tutaj http://aty.pl/ulga-n...-niej-wiedziec/ można się wszystkiego dowiedzieć na ten temat. Na serwisie A Ty? jest wiele cennych porad dla przedsiębiorców.

#39 Guest_grace67

Guest_grace67
  • Goście

Napisano 08 marzec 2016 - 13:31

Ja korzystam z kasy fiskalnej ze sklepu Fiscash. Jest bardzo dokładna i świetnie sprawdza się w niewielkim, osiedlowym sklepie spożywczym :)

#40 Guest_Eryk

Guest_Eryk
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 12:31

Haha! ja nie mam wyjątkowo kasy z fiscash.. Jak kupujecie kasy to teraz najlepiej z kopią elektroniczną od razu, żeby te pudła papieru sie nie musiały gromadzić. A resztę musicie dobrac typowo do potrzeb. ja mam świetna kasę Posnet Revo. łatwa w obsłudze, zgrabna, ładna i warta inwestycji. Wiem, że na kasiarze.pl można kupić..

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kasy fiskalne forum, kasy fiskalne opinie, kasy fiskalne w internecie, kasa fiskalna elzab, kasy fiskalne elzab, kasy fiskalne posnet, forum o kasach fiskalnych, kasy fiskalne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych