Skocz do zawartości

Zdjęcie

prosty program do fakturowania i księgowości

księgowość faktury programy

wróć do serwisu Księgowość 84 odpowiedzi w tym temacie

#81 waren

waren

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 19:14

Ja na co dzień używam infaktu do swojej JDG, ale szukam czegoś prostego do obsługi spóki z ograniczoną odpowiedzialnością.

#82 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 10:51

Da się znaleźć darmowe programy do fakturowania?

#83 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 15 czerwiec 2020 - 11:21

Jeżeli o mnie chodzi to tutaj zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na RafSoft 2020 w zależności także od pakietu jakiego potrzebujecie, ponieważ jest wersja Start dla mniejszych, Standard, ale również Professional z bardziej rozbudowaną listą funkcjonalności - o czym przekonasz się na https://www.rafsoft.net/ u nas pakiet środki w pełni się sprawdza, cena za licencję jest przystępna i też oprócz fakturowania mamy możliwość m.in drukowania seryjnego, kasy i przelewy, ewidencja Vat, archiwizacja danych itd. Jestem zadowolony i polecam przetestować!

#84 Martta

Martta

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 05 listopad 2020 - 08:31

W moich firmach korzystamy z programu Melpe,  z jednego konta mam możliwość tworzenia baz kilku działalności oraz przydzielenie uprawnien do funkcji pracownikom w zależności od ich roli w firmie. 

#85 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów

Napisano 08 listopad 2020 - 13:11

Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzednika odnośnie programu RafSoft 2020 w wersji Standard. Szeroki zakres funkcjonalności, profesjonalne podejście do potrzeb klienta ze strony obsługi klienta i jednocześnie możliwość przetestowania programu przez miesiąc zupełnie za darmo, żeby upewnić się że naprawdę dobrze się sprawuje. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że dobrze wybierzecie ;)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: księgowość, faktury, programy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych