Skocz do zawartości

Zdjęcie

prosty program do fakturowania i księgowości

księgowość faktury programy

wróć do serwisu Księgowość 81 odpowiedzi w tym temacie

#41 malimali

malimali

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 18:09

Program do tego celu powinien być trochę skrojony na miarę ;) no i jeśli sam się tym zajmujesz to dobrze by był w miarę prosty w obsłudze.

#42 Guest_gen

Guest_gen
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 11:53

Najłatwiejszy i niezawodny jest program magfirma.pl ja nie mam z jego obsługą najmniejszych problemów, a jest bez wątpienia pomocny.

#43 Guest_WhiteWahter

Guest_WhiteWahter
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 16:32

Najprościej mówiąc o najprostszym programie to tylko o bizin.pl
Intuicyjny interfejs a zarazem w pełni funkcjonalny. Nie zmienię go nigdy, jest tak dobry. 

#44 Guest_onufry

Guest_onufry
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 11:58

Z tych mi znanych programów to magfirma.pl zdecydowanie dla mnie wiedzie prym.

#45 Bernard34

Bernard34

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 05:59

Ja powiem Wam szczerze, że tak na dobrą sprawę z księgowością mam do czynienia od niedawna, ale w moim mniemaniu świetny jest program do fakturowania http://quanteco.pl/program-do-faktur . Przede wszystkim jest on łatwy w obsłudze. Wszelkie dane związane z NIP-em, czy innymi informacjami o kliencie są automatycznie sprawdzane, wobec czego nie ma mowy o jakichkolwiek pomyłkach, a samo wystawienie faktury to kwestia kilku minut. 

#46 Adam_BinSoft

Adam_BinSoft

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 13:42

Witaj, 

W czasach marketingu szeptanego ciężko ocenić wiarygodność czytanych wpisów. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego, prostego oraz intuicyjnego programu do wystawiania faktur; my taki posiadamy. Przekonaj się i skorzystaj z 30 DARMOWYCH dni dla testów. 

Sprawdź nas na mpFaktura.pl - inteligentne rozwiązania dla firm. Unikatowe programy do prowadzenia działalności gospodarczej na komputerach z systemami Apple MAC OS X | Microsoft Windows | Linux

Pozdrawiam 

Adam BinSoft

#47 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 16:04

Proste, przystępne cenowo, łatwe w obsłudze i często aktualizowane są praktycznie wszystkie programy od RESET2 - w Twoim przypadku sprawdzą się r2faktury i r2księga :)

#48 sosenka87

sosenka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 09:15

a korzystam z ifirma.pl. Jak na razie jestem zadowolona :)

#49 Adam_BinSoft

Adam_BinSoft

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 12:46

Program mpFirma lub mpFaktura różni się tym od konkurencji że jest multiplatformowa. Jej wyjątkowość polega na działaniu w spólnej bazie danych z komputerami Mac OS X, Windows, a od około sierpnia nawet Linux :) Jest znacznie tańsza jak i intuicyjna dla użytkowników.

#50 Guest_Sobecki

Guest_Sobecki
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2016 - 15:17

Zależy kto jakie funkcje potrzebuje, ja np. potrzebowałem coś szczególnie do faktur i żebym miał w każdym miejscu do tego dostęp , a przy okazji moi pracownicy, którzy zostają na miejscu w firmie. Takie oczekiwania spełnił mi program www.magfirma.pl. Moi pracownicy mają również dostęp i mogą wystawiać faktury.

#51 AskaR

AskaR

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 08:48

Dokładnie, zależy kto czego potrzebuje. Przede wszystkim zależy jaka skala przedsiębiorstwa, czy jest pełna księgowość, czy program ma być stricte do księgowości czy ogarniać też inne tematy, itp. Ja mogę z doświadczenia powiedzieć, że najwygodniej się pracuje na kompleksowych systemach, które działają i w księgowości i w kadrach, i w magazynach, itd. Po prostu każdy robi wtedy swoje i nic nie trzeba przepisywać z systemu do systemu, nie trzeba robić importów, bawić się z synchronizacją, sprawdzać różnic... Więc całościowy ERP to wg mnie ogromna oszczędność czasu.

W naszej firmie w tej chwili mamy wdrożony system SyKOF i  to jest właśnie tego typu rozwiązanie. Działa sprawnie i z tego co wiem w księgowości dziewczyny bardzo go sobie chwalą.

#52 Guest_opalka

Guest_opalka
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 13:11

Najlepsza jest magfirma.pl korzystam tylko z niej, zero błędów, dla mnie bomba.

#53 Guest_Maricki

Guest_Maricki
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 14:36

Najlepsza jest magfirma.pl korzystam tylko z niej, zero błędów, dla mnie bomba.

Ja również korzystam. Świetny program. Dla mnie najlepszy z tych co testowałem. Jest nie drogi i w chmurze. Sprawdza się idealnie.

#54 wiosar

wiosar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 lipiec 2016 - 13:24

Hmmm... A nie lepiej prosty program księgowy Yuma FK ? Na http://www.yuma.pl/produkty/fk/ możecie zapoznać się z programem i jego funkcjonalnościami. 

#55 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 11:47

Ja polecam Faktura Small Business. Jest to niezwykle prosty program do fakturowania, ale zarazem posiada wszystkie niezbędne funkcje.

#56 Marcela_Kowalik

Marcela_Kowalik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 luty 2017 - 20:47

Prosty program do faktur czasem wiąże się z mniejszą funkcjonalnością. Przed zakupem trzeba potestować kilka propozycji i wybrać tę, która jest dostosowana do potrzeb. Warto też przyjrzeć się, czy producent oferuje aktualizacje i pomoc techniczną, która czasem może się przydać. Twórca oprogramowania "myśli" po swojemu i to co dla niego wydaje się być intuicyjne, dla drugiego nie jest

#57 Guest_Renator

Guest_Renator
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 11:17

Witam ! 

Czy może ktoś mi polecić prosty (najprostszy) program do fakturowania i księgowości ? 

Z góry dziękuję !! 

Szukałem ostatnio, przejrzałem setki wątków, reklam i podpowiedzi w końcu trafiłem na WAPRO i śmiało polecam. Jest magazyn, fakturowanie , księgowość, kadry, środki trwałe i oczywiście obsługa deklaracji elektronicznych i raportowania JPK. Można zacząć od małego pakietu, a potem stopniowo dorzucać funkcje (przez przejście na wyższe warianty). Śmiało polecam. Jedna uwaga - cokolwiek by się wybierało, niech to będzie od producenta, którego potem będzie stać na nadążanie za zmianami w przepisach. Bo będzie się działo.....

#58 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 11:48

Faktura Small Business jest bardzo intuicyjna, a co więcej producent często bierze pod uwagę sugestie klientów (dodali już 2 funkcje, które zaproponowałem).

#59 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 06 październik 2017 - 14:10

Witam ! 

Czy może ktoś mi polecić prosty (najprostszy) program do fakturowania i księgowości ? 

Z góry dziękuję !! 

Dla mnie idealne w tej materii okazały się produkty od RESET2 z Wrocławia.

#60 paolka

paolka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 13 styczeń 2018 - 21:19

jakiś czas temu, jak otwierałam firmę to miałam ten sam dylemat i szczerze mówiąc długo szukałam oprogramowania które będzie mi dobrze obsługiwać, a ponieważ z natury jestem blondynką to zadanie nie było łatwe, haha:) ostatecznie po prawie miesiącu testów i klikaniu w nieskończoność od A do Z każdego programu postawiłam na https://wfirma.pl ale przed podjęciem decyzji przetestuj każdą możliwą i najlepiej darmową opcję żeby na własnej skórze się przekonać "z czym" się najlepiej czujesz

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: księgowość, faktury, programy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych