Skocz do zawartości

Zdjęcie

prosty program do fakturowania i księgowości

księgowość faktury programy

wróć do serwisu Księgowość 81 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Grajgo

Guest_Grajgo
  • Goście

Napisano 02 maj 2015 - 22:03

Programem prostym, ale profesjonalnym, który zawiera w sobie opcje i podstawowe, i rozszerzone, jest wfirma. Każda osoba, którą spotkałam, mówiła, że załapała ten program od pierwszego włączenia. Polecam, bo to łatwe, więc czemu nie?

#22 MKarol

MKarol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 listopad 2015 - 12:58

Ja używam od jakiegoś czasu MagFirma, program online, dostępny zawsze w chmurze. Dobre rozwiązanie, aby mieć dostęp do takich rzeczy cały czas i wszędzie. Jak dla mnie jest bardzo prosty i funkcjonalny.

#23 Guest_pawell

Guest_pawell
  • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 22:09

Do samych faktur online jest program afaktury.pl. Aplikacja jest ciągle rozwijania i np. można wystawiać FV w bardzo wielu obcych językach. Jeśli ktoś potrzebuje program do księgowości, to już pozostają płatne rozwiązania, jeśli ma to być coś dobrego.

#24 Karuzel

Karuzel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 08:42

Polecam program enova365. Faktury Jest prosty w obsłudze i w razie potrzeb można łatwo dokupić nowe moduły.

#25 jorrgus

jorrgus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 13:41

My korzystamy z programu Bizin. Szczegolnie ze masz 3 miesiace korzystania za darmo, samo konto tez jest darmowe ;) tak wiec fajnie, bo mozesz sprobowac, wierze w takie firmy, bo skoro pozwalaja korzystac zanim sie zaplaci to znaczy, ze maja dobry produkt i wiedza, ze sa na tyle dobrzy, ze ktos kupi :)

#26 Guest_walery

Guest_walery
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 12:33

Ja korzystam z prostego programu do fakturowania MagFirma, dl amnie jest bardzo pomocny, bo jestem słaby w kwestiach rachunkowych, ale ten akurat bardzo łatwo się obsługuje. 

#27 Wantur

Wantur

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 12:13

Do wyboru jest naprawdę sporo tego typu programów, więc najlepiej zrobić solidne rozeznanie

#28 Guest_tyga33

Guest_tyga33
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2016 - 10:17

Ja bazując na własnym doświadczeniu polecam darmowy program do fakturowania online, który znajdziesz pod adresem www.biuro24h.pl. Przetestowałem już wiele oprogramowań i to wydaje mi się najlepsze. Aplikacja nie wymaga aktualizacji, która jest robiona automatycznie i ma bardzo dobre zabezpieczenie danych.

#29 Guest_edwin123

Guest_edwin123
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2016 - 12:54

My korzystamy z programu Bizin. Szczegolnie ze masz 3 miesiace korzystania za darmo, samo konto tez jest darmowe wink.png tak wiec fajnie, bo mozesz sprobowac, wierze w takie firmy, bo skoro pozwalaja korzystac zanim sie zaplaci to znaczy, ze maja dobry produkt i wiedza, ze sa na tyle dobrzy, ze ktos kupi smile.png

O kurczę, rzeczywiście dob ry jest ten progrsam :) teraz mi się kończy ta wersja darmowa powoli, będę przedłużać to na tą najwyższą, bo naprawdę program ma super funkcje, wszystko dużo, dużo szybciej teraz idzie z tym

#30 Guest_Jerzy2016

Guest_Jerzy2016
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 11:50

Jeśli chodzi o najprostszy program to zdecydowanie Symfonia Start zda tutaj egzamin. Mimo swojej prostoty posiada wiele funkcji ułatwiających prowadzenie firmy.

#31 Martek

Martek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 07:08

Tak jak kilka osób powyżej, ja też jestem za ifirma.pl - dużo ciekawych opcji i niedrogo. Korzystam od kilku lat.

#32 Guest_Boniek

Guest_Boniek
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 13:19

A sprawdzaliście MagFirma.pl? Jak dla mnie najlepszy. Online, zawsze mam dostęp i w ogóle dużo ciekawych funkcji wspomagających fakturowanie i zarządzanie małą firmą.

#33 Guest_antymon

Guest_antymon
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 14:25

No jak do tej pory najprostszym programem z jakiego w tym celu korzystałem jest MagFirma, sprawdza się w 100%

#34 Guest_konfucjusz

Guest_konfucjusz
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 14:38

Ja od dawna korzystam z MagFirma i sobie chwalę.

#35 Guest_Kamelnia

Guest_Kamelnia
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 11:54

Ja od dawna korzystam z MagFirma i sobie chwalę.

Moim zdaniem MagFirma to jest najprostszy program do fakturowania, mi dobrze służy.

#36 Guest_Sonia4

Guest_Sonia4
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 12:46

Bardzo jestem zadowolona z programu który obecnie używam - magfirma.pl

Program online i bardzo prosty w użytkowaniu!

#37 Guest_Witold

Guest_Witold
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 00:24

Do wyboru jest naprawdę sporo tego typu programów, więc najlepiej zrobić solidne rozeznanie

Ja właśnie w ten sposób szukałem tego odpowiedniego dla siebie. Ale mogłem szukać i szukać... Kumpel polecił mi magfirma.pl i zostałem przy nim. Prosty i fajny.

#38 MałgorzataKa

MałgorzataKa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 marzec 2016 - 14:43

Polecam nasz program do wystawiania faktur online -Fakturownia. Jest prosty w użyciu a jednocześnie posiada wszystkie funkcje niezbędne do wystawiania faktur (również program magazynowy i szereg integracji) w malej i dużej firmie.

#39 Guest_bontiqo

Guest_bontiqo
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2016 - 10:47

Magfirma to bardzo dobry i przydatny program dla kogoś kto chce zaoszczędzić na księgowych i sam wziąć sprawy w swoje ręce:)

#40 Guest_Semaxim

Guest_Semaxim
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 22:42

Program do wystawiania faktur to jest nawet w Excelu ale czy to wystarczy ? na początek pewnie tak gdy faktur jest parę na miesiąc ale później to już coś lepszego bym wybrała np. www.ifaktury24.pl - proszę o kontakt na adres biuro@semaxim.pl - pomożemy w doborze odpowiedniego programu do potrzeb.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: księgowość, faktury, programy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych