Skocz do zawartości

Wynajem długoterminowy - czy to się opłaca?

wróć do serwisu Logistyka 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 13:20

Czy ktoś korzysta z wynajmu długoterminowego, albo widział może kalkulację takiego wynajmy zestawioną z kalkulację leasingu samochodu? Wiem, że w przypadku wynajmu długoterminowego wynajmującego nie interesują jakiekolwiek naprawy ani przeglądy, wszystko zawarte jest w cenie wynajmu, ale to rozwiązanie musi być chyba droższe niż leasing?

#2 Guest_Sabina

Guest_Sabina
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 09:55

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może.) być trochę zamazane

#3 Sfora

Sfora

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 09 maj 2014 - 13:44

Podobno wynajem długoterminowy się opłaca. Na pewno tym, którzy nie chcą sobie zawracać głowy utrzymaniem i serwisem swojego samochodu, wtedy wynajem jest korzystną opcją.

#4 ArekTolak

ArekTolak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 styczeń 2016 - 14:05

Czy ktoś korzysta z wynajmu długoterminowego, albo widział może kalkulację takiego wynajmy zestawioną z kalkulację leasingu samochodu? Wiem, że w przypadku wynajmu długoterminowego wynajmującego nie interesują jakiekolwiek naprawy ani przeglądy, wszystko zawarte jest w cenie wynajmu, ale to rozwiązanie musi być chyba droższe niż leasing?

Akurat mogę Ci podać rozwiązanie, które znam i z którego korzystałem w przypadku długoterminowego wynajmu autokaru. Ja byłem bardzo zadowolony.

Przede wszystkim, w przypadku wynajmu autobusu, busa, mikrobusa itp. negocjujesz wszystko od podstaw. I tutaj mogę Ci powiedzieć, że te negocjacje mogą być bardzo wszechstronne. Akurat u Mnie było tak, że firma, z której skorzystałem, poszła mi bardzo 'na rękę'. Miałem nie tylko ciekawe rabaty, ale co najważniejsze, mogłem (za symboliczną opłatą) wymieniać sprzęt. Potraktowano Mnie jak cyklicznego partnera, który - wróci.

To podobało mi się najbardziej. Dlatego jeśli pytasz o wynajem długoterminowy, odpowiem tak- opłaca się. Jest to ciekawa i konkurencyjna alternatywa dla leasingu czy zakupu. Masz dostęp do dobrego sprzętu, masz duże pole manewru negocjacji oferty - słowem, jeśli jesteś przedsiębiorczy na pewno sobie poradzisz.

Jeśli więc zainteresowany byłbyś wynajmem autokaru (jak ja byłem) to odwiedź tę stronę http://activetrans.e...ajem-autokarow/

Jestem pewien, że jak szczegółowo zapoznasz się z tą ofertą i przeliczysz sobie wszystko na spokojnie, to będziesz zadowolony.

#5 Krzych90

Krzych90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:24

Zawsze pewniej jest posiadać pojazd na własność. Początkowa inwestycja dosyć spora ale później będzie się zwracać.
SoboraLimoService - Ciesz się podróżą, my zajmiemy się resztą.

#6 Guest_bartek

Guest_bartek
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 13:42

niekoniecznie, jak nie jestes dużą firmą to wydatek 500 tys i pozniej utrzymanie np 10000zl rocznie  takiego auta nie dla kazdego jest osiagalne, mysle ze na poczatku lepiej wynajac albo wziac w leasing i zaczepić się w jakiejś dobrej spedycji duzo osób tak robi i idzie do MW Spedition koło Poznania, mają bardzo dużo zleceń do Niemiec, 

#7 adammadry

adammadry

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 styczeń 2017 - 23:36

Polecam ci zaznajomić się z takimi tematami jak - najem długoterminowy, leasing happy miles, leasing z dużym wykupem. Takie kalkulacje, porównanie leasing i najem długoterminowy, spokojnie zrobi ci doradca leasingowy na kalkulator-leasingowy.pl  Tylko musisz mieć konkretnie wybrany model samochodu do leasingu ze specyfikacją.

Leasing samochodów i maszyn, kalkulator. Najem długoterminowy. 20 lat w branży leasingowej.
Przedstawiciel Alior Leasing Warszawa

#8 amberus

amberus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 luty 2018 - 11:04

Konkurencja w tym temacie na rynku jest duża. Można sobie wiele rzeczy dopasować. Nie mniej trudno znaleźć tak od razu dobrą firmę leasingową która jest w stanie dać nam najkorzystniejsze warunki. Obecnie mamy nową firmę która potrafi zaproponować nam faktycznie to czego oczekujemy na korzystnych warunkach. Warto sprawdzić ich ofertę. Tu również dobra oferta współpracy, tak dla firm jak i osób prywatnych. [ biznes jako całkowicie dodatkowy, niezależny - jeśli zechcemy ]
Pomagam w bezpiecznym zarabianiu, biznes. http://bezkredytu.pl.tl/oraz http://zarabianieodzaraz.pl.tl/

#9 obliczleasing

obliczleasing

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 11 luty 2018 - 17:52

Symulację leasingu na różnych parametrach wkładu własnego, okresu leasingu i kwoty wykupu można przeprowadzić na obliczleasing.pl . Po tym jak już wiesz czego chcesz, możesz zapytać o ofertę albo się rozejrzeć po rynku.
Warunki, koszty leasingu, kalkulator leasingowy on-line znajdziesz na kalkulator leasingu obliczleasing.pl

#10 nikonikoni

nikonikoni

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 14:01

Ja korzystam z wynajmu na dłuższym okresie. Bardziej mi się opłaca niż leasing. Nie mam takiej zdolności i nie muszę płacić kasy za przeglądy i drogie ubezpieczenie. Ja nie muszę mieć auto na własność ważne by zarabiało na siebie. Korzystam z usług jednej z firm http://autkonajm.cho...hody-dostawcze/ wy też sobie sprawdzicie. Wszystko trzeba obliczyć.

#11 Guest_doesnt

Guest_doesnt
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 12:42

Moim zdaniem lepszą opcją jest leasing. Szczególnie dla firm, gdy leasingi samochodowe, oferowane przez takie firmy jak np Toyota Bank, są mega, mega korzystne. 

#12 sprawnastrona

sprawnastrona

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 wrzesień 2018 - 13:58

Toyota nawet teraz na TVN się reklamuje

Najlepiej reklamować firmę w Google tworząc stronę internetową.

Przed stworzeniem strony zobacz jaki hosting wybrać dla strony internetowej

#13 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 19 październik 2018 - 10:32

Z jednej strony piszecie,ze lepiej jest kupić samochód bo ma sie to na własność. Jednak weźmy pod uwage fakt,że niesie to ze sobą również obowiązki

regularnego przeglądu samochodu

napraw auta

dbania o ubezpieczenie

Wynajem długoterminowy jest opłacalny dla firm, które nie chcą albo nie moga sobie na coś takiego pozwolić. Nie jest to takie drogie cenowo, z uwagi na to,ze wynajem wliczamy w koszta firmy. Polecam kontakt z nimi

https://www.hitachic...dy-osobowe.html

Powinni zrobić wycenę. 

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 13:47

Wszystko ma wady i zalety a masa zależy od specyfiki firmy. Ja jednak mimo wszystko wolałbym mieć wszystko na właśność.

#15 Corpoint

Corpoint

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano wczoraj, 10:06

Moim zdaniem, lepiej mieć na stanie własne samochody. Te wszelkie wypożyczalnie mi śmierdzą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych