Skocz do zawartości


Nowa stawka VAT dla budownictwa mieszkaniowego?


wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Sylwia592

Guest_Sylwia592
  • Goście

Napisano 14 luty 2008 - 14:56

Czy od stycznia 2008 powinnam wystawić f-rę VAT za stawką 22% a nie jak wcześniej 7%- f-ra wystawiona na wspólnotę mieszkaniową na konserwację kotłowni gazowej w bloku? Bardzo proszę o pilną odpowiedź!!!!

#2 Guest_Mirasek

Guest_Mirasek
  • Goście

Napisano 14 luty 2008 - 19:39

Sylwia przeczytaj post z dnia 05 luty VAT pytanie ~Aga wejdż w - ostatnia odpowiedź Pozdrawiam Mirasek

#3 Guest_ira

Guest_ira
  • Goście

Napisano 15 luty 2008 - 13:43

wg art.41 ust12-12b, powinna wystawić FV ze stawką 22%

#4 Guest_Domin

Guest_Domin
  • Goście

Napisano 15 luty 2008 - 14:42

A na ogrodzenie budynku mieszkalnego jaka bedzie stawka 7% czy 22%



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych