Kategorie
Skocz do zawartości

ZFŚS

Gość jola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można wypłacić pracownikom pieniądze, oczywiście różnicując w/g dochodu w rodzinie, z funduszu socjalnego i czy jeśli nie przekroczona będzie kwota 380 zł to nie płacę podatku od wypłaconej kwoty? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

Mam małe pytanie - podkreslam że nie jestem księgową. W zeszłym roku pracodawca odprowadzał składki na ZFŚS z którego na koniec roku połowę przekazał na bony a połowa przeszła na ten rok. W tym roku znowu pełna pula pieniędzy przeszła na fundusz ale w między czasie były cięcia etatów i zwolniono kilku pracowników (za których został odprowadzony odpis)i w firmie zostało mniej niż 20 osób. Dostaliśmy w tym roku dofinansowanie do wczasów (w zależności od dochodów) z czego najwyższe dofinansowanie sięgało 800zł netto. Teraz pytanie - ile jeszcze możemy otrzymać z funduszu np w potaci bonów w tym roku i co z resztą pieniędzy która zostanie - przechodzi na kolejny rok? Mam nadzieje że to co napisałam jest zrozumiałe. Jeśli ktoś może pomóc to czekam.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...