Skocz do zawartości

Zdjęcie

Import, export a wymiana walut

wróć do serwisu Moja Firma 218 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Adamm

Guest_Adamm
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 13:10

Na pewno Amronet należy do czołówki w branży, jeśli chodzi o polskie e-kantory. Daję im duży plus za funkcjonalność platformy. Dzięki też za kalkulator walut- naprawdę się przydaje.

#42 Guest_alamaris

Guest_alamaris
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 19:45

Na potrzeby naszej rodzinnej firmy wymieniamy na ogół przez internetową platformę Amronet. Bardzo się nam opłaca, bo na wymianie walut oszczędzamy nawet do 1000 zł miesięcznie (dosyć często dokonujemy transakcji) i możemy się dzięki temu rozwijać. Przy większych kwotach negocjujemy kursJ

#43 Guest_alamaris

Guest_alamaris
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 19:45

Na potrzeby naszej rodzinnej firmy wymieniamy na ogół przez internetową platformę Amronet. Bardzo się nam opłaca, bo na wymianie walut oszczędzamy nawet do 1000 zł miesięcznie (dosyć często dokonujemy transakcji) i możemy się dzięki temu rozwijać. Przy większych kwotach negocjujemy kursJ

#44 Guest_Piotr53

Guest_Piotr53
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 13:23

Sprowadzam części samochodowe z zagranicy i również Amronet pomaga mi korzystniej wymienić walutę. Nie tracę też czasu. Korzystam z najlepszego, dostępnego kursu i do wymiany dochodzi błyskawicznie. Amronet to e-kantor w sam raz dla przedsiębiorców.

#45 Guest_andrzej77

Guest_andrzej77
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 11:51

Zgadzam się. Amronet to bardzo wygodny kantor internetowy. Stały dostęp do konkursów i możliwość negocjacji.

#46 Guest_Perszing

Guest_Perszing
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 19:59

Promocje w Amronet to nie chwyt reklamowy, a realne korzyści. Podoba mi się to i zawsze chętnie wymieniam przez tę platformę.

#47 Guest_Wanda40

Guest_Wanda40
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 16:08

Dokładnie tak. Amronet to przede wszystkim uczciwy kantor. Oferta jest naprawdę atrakcyjna, a panel transakcyjny zorganizowany w bardzo przystępny sposób. Łatwo zrealizować transakcję, zweryfikować wszystko w historii, a także wykonać wstępną kalkulację dzięki dostępnemu na stronie przelicznikowi walut. Po każdej transakcji można pobrać fakturę VAT, a więc przedsiębiorcy powinni być zadowoleni. Mnie osobiście cieszą jednak najbardziej szybkie przelewy i dostępność 24/7, co jest możliwe dzięki automatycznemu księgowaniu.

#48 Guest_Judyta

Guest_Judyta
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 17:18

Tak, nie ograniczają mnie żadne godziny i mogę w Amronet.pl wymieniać także przebywając za granicą. Z racji częstych wyjazdów to dla mnie bardzo wygodne.

#49 Guest_Bartłomiej

Guest_Bartłomiej
  • Goście

Napisano 02 maj 2014 - 16:27

Taki kantor jak Amronet.pl to prawdziwa wygoda. Dostęp do panelu transakcyjnego mam non- stop, 24/7.

#50 Guest_beata.d

Guest_beata.d
  • Goście

Napisano 03 maj 2014 - 08:44

Owszem, świetnie się korzysta z platformy Amronet.pl. Brawo za czytelny, zrozumiały dla każdego panel transakcyjny.

#51 Guest_Arek.C

Guest_Arek.C
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 19:39

Wymiana waluty w Amronet.pl jest szybka i nigdy nie przepłacam. Koszty znam z góry, gdyż zawsze jest to tylko 0,2% od danej kwoty.

#52 Guest_b.lesiak

Guest_b.lesiak
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 19:39

Współpraca z zagranicznymi kontrahentami dzięki kantorowi AMRONET.PL przebiega sprawniej.

#53 Guest_Zuza

Guest_Zuza
  • Goście

Napisano 09 maj 2014 - 20:25

Jeśli opłacacie faktury w obcej walucie albo z kolei otrzymujecie wpłaty od kontrahentów, np. w EUR czy GBP, to rzeczywiście Amronet ułatwi Wam sprawę, bo nie musicie wychodzić z biura bądź mieszkania i po każdej transakcji otrzymacie od kantoru FV.

#54 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 14 maj 2014 - 09:42

Tia. Czytając ten wątek, można odnieść wrażenie, że istnieje tylko jeden kantor. Ja się nigdy nie przekonam do kantorów internetowych, chociaż wierzę, że może i są w porządku. Od zawsze korzystam z Centa u siebie pod domem i raczej już nie zmienię przyzwyczajeń.

#55 Guest_jola

Guest_jola
  • Goście

Napisano 14 maj 2014 - 16:28

Internetowe są ok, ja korzystam.

#56 Guest_Smoky

Guest_Smoky
  • Goście

Napisano 18 maj 2014 - 08:11

Ja też, praktycznie wyłącznie z internetowych. Z Amronetu chętnie, ponieważ z góry znam koszt transakcji dzięki praktycznemu przelicznikowi walut, który znajduje się na stronie kantoru.

#57 Guest_Igor

Guest_Igor
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 04:56

Kalkulator walutowy rzeczywiście jest wyjątkowo użyteczną funkcjonalnością, ale mnie bardziej-pozytywnie rzecz jasna- zaskoczyła faktura. Amronet to pierwszy e-kantor, od którego otrzymałem ten dokument. Sam prowadzę księgowość, więc naprawdę się ucieszyłem. Spore ułatwienie.

#58 Guest_michał

Guest_michał
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 20:33

Kantor Amronet jest idealnie zorganizowany pod każdym względem. Dopełnione wszelkie formalności, z FV włącznie.

#59 Guest_Braciak

Guest_Braciak
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2014 - 21:25

Właśnie dlatego chętnie dokonuję transakcji w Amronet.pl. Mogę na stronie kantoru śledzić sytuację na rynku FOREX, mogę skorzystać z kalkulatora, a każda wymiana jest opłacalna.

#60 Guest_MATEO

Guest_MATEO
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 22:07

Atutem kantoru Amronet jest również szybkość przewalutowania i przelewu. Bywałem w sytuacjach, gdy potrzebowałem waluty niemal od zaraz i Amronet nigdy nie zawiódł.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych