Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Jakie biuro rachunkowe polecacie? - Warszawa

wróć do serwisu Księgowość 438 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Majakak

Guest_Majakak
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2014 - 12:52

ja też mogę dorzucic biuro od siebie z racji tego, ze wiem iż obecnie jest duży problem ze znalezieniem kompetentnych księgowych, a już w warszawie jest takie zatrzęsienie, ze szukać igły w stogu siana: http://www.zkco.pl/podatki.html

#62 Guest_Terasa

Guest_Terasa
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2014 - 08:28

Zdecydowanie rachunkowosc-weryfikacja.com.pl. Jak dla mnie to jest najlepsze biuro rachunkowe na rynku.

#63 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2014 - 17:30

ja polecam poszukać biura przez stronę http://biurarach.pl/ wiele firm w jednym miejscu smile.png  łatwo będzie znaleźć coś sensownego wink.png

#64 Fakrinis

Fakrinis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 czerwiec 2014 - 14:43

Jak w temacie. Nie chce mi się go rozwijać. Po prostu pojawiły się u mnie nieciekawe problemy finansowe i potrzebuję wsparcia, do tego ZUS. Myślę też ew. nad księgowością, prowadzę działalność handlową.

Proszę o pomoc.

Na Bemowie jest dobre biuro (http://www.erachuba.pl/) Sam korzystam i jestem bardzo zadowolony ze świadczonych usług. Wiele razy mi pomogli w trudniejszych sprawach i mogę ich polecić bez problemu. Sprawdź sobie też cennik na stronie.

#65 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 21:54

Biuro rachunkowe działające na rynku nieprzerwanie od 2001 roku proponuje usługi na najwyższym poziomie. Rzetelność, fachowość oraz elastyczna i kompleksowa oferta pozwalają spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Preferencyjne warunki finansowe współpracy w tym pierwszy miesiąc „za złotówkę” stanowią dodatkową zachętę dla potencjalnych Klientów.

Oferta biura obejmuje:

- prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
- prowadzenie ksiąg handlowych,
- prowadzenie ewidencji dla „ryczałtowców”.
- kartę podatkową,
- ZUS,
- kadry i płace,
- sporządzanie deklaracji CIT, PIT, VAT,
- sporządzanie sprawozdań finansowych,
- PFRON.

Jesteśmy w stanie zapewnić w 100% profesjonalną obsługę.

Współpracując z nami możesz liczyć na:

- pomoc w założeniu firmy oraz wyborze formy opodatkowania,

- preferencyjne warunki współpracy w tym wyjątkowa promocja „Pierwszy miesiąc za złotówkę”,

- kompleksowa opieka dla firm oraz elastyczne pakiety zróżnicowane pod kątem zakresu świadczonych usług.

Zadzwoń i przekonaj się co możemy Ci zaproponować!

Krystyna Piszczek KP Biuro Rachunkowe Warszawa

#66 Guest_Patrykoz

Guest_Patrykoz
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 13:53

http://www.liczyk.co...ny/default.aspx - najlepsze biuro rachunkowe w Warszawie. 10 lat współpracy i ani jednego problemu. 

#67 Guest_Antoni

Guest_Antoni
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 12:58

Zdecydowanie polecam biuro rachunkowe Vattax, są solidni i życzliwi. nie mam z nimi problemu.

#68 merka

merka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 30 lipiec 2014 - 11:06

polecam mitaxx.pl - teraz z nimi współpracuję i nie mam zastrzeżeń!

#69 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 10:38

Ja prowadzę jednoosobową działalność i sam sobie jakoś radzę z księgowością. Mam dobry program do tego. Z biura rachunkowego skorzystam jak firma się kiedyś rozrośnie.

#70 ewela87

ewela87

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 sierpień 2014 - 14:10

Witam, czy ktos wiec cos na temat biuro rachunkowe Warszawa? Nie pochodze ze stolicy dlatego postanowilam zasiegnac opinii tutaj. Potrzebuje szybko znalezc fachowe biuro. Czekam na wasze propozycje.

#71 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2014 - 10:57

Witam,

Zapraszam do Małego Kameralnego Biura Rachunkowego .

www.eurorachunkowosc.eu

Pozdrawiam

Katarzyna

#72 olka83

olka83

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 12 sierpień 2014 - 22:07

Dobrze, że trafiłam na to forum, bo właśnie szukam dobrego biura rachunkowego. A jeśli chodzi o usługi księgowe warszawa ma tyle ogłoszeń różnych firm, że ciężko samemu wybrać coś solidnego. Teraz wiem, gdzie szukać, dzięki.

#73 Guest_KasiaSuperKsiegi

Guest_KasiaSuperKsiegi
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2014 - 11:59

Dzień dobry Państwu, 

moje biuro rachunkowe Super Księgi znajduje się we Wrocławiu. Zapraszam Wrocławian do zapoznania się z ofertą mojego biura - www.superksiegi.pl. Oprócz księgowości prowadzimy wirtualne biuro, obsługę prawną windykacji i wiele wiele innych. 

Pozdrawiam, 

Katarzyna

#74 Guest_Ekoconsultant

Guest_Ekoconsultant
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 14:34

Rekomenduje korzystanie z biura rachunkowego, które reprezentuje - Ekoconsultant.pl. Zajmujemy się kompleksową obsługą średnich przedsiębiorstw oraz spółek. Specjalizujemy się także w obsłudze firm zagranicznych. Przeprowadziliśmy bardzo wiele przekształceń DG w spółki. Pracujemy na wielu systemach księgowych, m.in. Comarch, NAV, SAP etc. Zajmujemy się również doradztwem prawnym. Zachęcam do kontaktu wszystkich zainteresowanych tematem.

#75 Andrzej Lazarowicz

Andrzej Lazarowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 16 wrzesień 2014 - 20:17

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Pozdrawiam

#76 Guest_Klaudia

Guest_Klaudia
  • Goście

Napisano 10 październik 2014 - 12:59

Polecam biuro rachunkowe Audyt Legis wcześniej jako Ars Legis Monika Drabik korzystam z jego usług i jestem bardzo zadowolona, nieraz pomogli mi w trudnej sytuacji. Biuro znajduje się w Łomiankach przy ulicy Warszawskiej 135. tel. 22 300 34 34.

#77 Tomasz Smolarek

Tomasz Smolarek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 14 październik 2014 - 17:36

A dlaczego koniecznie Warszawa? Ważniejsze są kompetencje i wiedza a nie lokalizacja. Przykład: które biuro w Warszawie podpisuje umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych?

Biuro Rachunkowe SMOLAREK

http://smolarek.biz.pl

#78 Guest_Lidka

Guest_Lidka
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 20:49

Polecam Biuro rachunkowe Audyt Legis w Łomiankach - www.audytlegis.pl

Jestem bardzo zadowolona, wszystko zostało mi wytłumaczone ze spokojem i wyrozumiałością.

#79 Guest_Norbert

Guest_Norbert
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 12:02

ja korzystam z usług biura Constans i jestem bardzo zadowolony. Księgowość prowadzą zdalnie, wiec obsłuzą tez firmy spoza warszawy, bardzo komunikatywni, nigdy nie mialem z nimi problemu smile.png

#80 Guest_Wojciech

Guest_Wojciech
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 16:56

Ja mogę polecić swoją księgową, która pracuje na Bielanach zaraz przy metrze Młociny. Wcześniej korzystałem z biura oddalonego od W-wy ponad 400 km, polecił mi kolega bo prowadzą tam kilkaset firm takich jak ja, ale trafiłem na jakiegoś młodego i chyba niedoświadczonego pracownika przez którego musiałem zapłacić podatki, a teraz moja księgowa zanim wyśle mi VAT do US podaje wstępne wyniki dużo wcześniej i mogę pozbierać jeszcze koszty. Jedyny minus, choć nie dla mnie ale może dla innych, że moją firmę prowadzi w domu. No i płacę teraz mniej. A koledze podziękowałem...

Podaję kontakt: biuro.mlociny@gmail.com

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy