Skocz do zawartości

Jakie biuro rachunkowe polecacie? - Warszawa

wróć do serwisu Księgowość 411 odpowiedzi w tym temacie

#401 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 21:15

POSZUKUJĘ:

Profesjonalnego i nowoczesnego w swoich usługach biura księgowego dla mojej spółki z o.o., wraz z usługami towarzyszącymi, takimi jak:

- doradztwo podatkowe, gospodarcze, prawne

- obsługa kadrowo-płacowa

- program online z raportami dotyczącymi m.in. przychodów i kosztów firmy, podatków do zapłaty, kosztów wypłacanych wynagrodzeń, informacji kadrowych, rozliczeń z kontrahentami itd

Profil mojej działalności to gastronomia i usługi. Działalność stricte sezonowa od kwietnia do października, poza sezonem firma wyłącznie kilka dokumentów.

Chciałbym powierzyć swoje dokumenty firmie o pewnym know-how i wsparciu dla mojego biznesu. 

Będę wdzięczny za polecenia!

#402 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 16:03

Gama? Kto nie słyszał o Gamie! Prosze Was, to najlepsza i najszybsza księgowość w Warszawie. Nawet jak ja ze dwa razy zawaliłem i miałem problemy z numeracją faktur z mojego hotelu to pomogli mi to wszzystko jakoś poukładać. GAMA- DZIĘKI!

#403 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 16:04

Zgadzam się, Michał, Gama to są mega specjaliści, którzy doskonale znają się na rzeczy i co tu dużo mwóić - jest to wyśmienicie działająca firma.

#404 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 18 luty 2019 - 16:46

Księgowością można zająć się samemu, dlatego księgowość online to moim zdaniem dobra decyzja dla każdej firmy. Jeśli chcecie się zastanowić i zdecydować, co sprawdźcie, co jest dostępne na rynku. Na pewno zaskoczy Was strona https://wfirma.pl/bo mają jedną z lepszych ofert.

#405 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 18 luty 2019 - 20:38

W kwestii księgowości polecam szukać takich rozwiązań, które będę mogły ze sobą współgrać. Na przykład program do wystawiania faktur od https://wfirma.pl/pr...o-faktur-onlinespokojnie można połączyć sobie z księgowością, dzięki czemu znacznie skracamy sobie czas pracy.

#406 Guest_Jaccyk29

Guest_Jaccyk29
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 12:42

Warszawskie biuro Abacus z Lanciego. Łatwo ich znaleść w sieci. Niedawno założyłem DG i współpracuję właśnie z nimi. Pomoc jest kompleksowa, wszystko tłumaczone od A do Z. Panie ksiegowe bardzo miłe i kompetentne

#407 Guest_Yolkaa

Guest_Yolkaa
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 14:53

Warszawskie biuro Abacus z Lanciego. Łatwo ich znaleść w sieci. Niedawno założyłem DG i współpracuję właśnie z nimi. Pomoc jest kompleksowa, wszystko tłumaczone od A do Z. Panie ksiegowe bardzo miłe i kompetentne

Biuro Abacus moim zdaniem jest okej. Doświadczone księgowe, pomocne, potrafią właśnie pomóc osobie początkującej, która jeszcze w tym wszystkim nie jest zorientowana

#408 Guest_Ewelina

Guest_Ewelina
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 13:47

Biuro Abacus moim zdaniem jest okej. Doświadczone księgowe, pomocne, potrafią właśnie pomóc osobie początkującej, która jeszcze w tym wszystkim nie jest zorientowana

Ja niezmiernie wdzięczna jestem biurowi Etax za pomoc w prowadzeniu księgowości. zawsze zerkną fachowym okiem i czuję się pewniej.

#409 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 18:46

Wejdź sobie na stronę internetową biura MBM. Tam zobaczysz jaki mają zakres działalności

#410 Marcinek67

Marcinek67

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 24 kwiecień 2019 - 08:00

ggh

Jeśli szukasz dobrego prawnika a konkretnie adwokata w Gliwicach to zapraszam na stronę: adwokat-gliwice.pl/

#411 Biuro-Rachunkowe-Warszawa

Biuro-Rachunkowe-Warszawa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa Wola

Napisano 24 kwiecień 2019 - 08:06

Nie wiem czy te biura rachunkowe są sprawdzone ale w Warszawie Woli działa jedno z takich biur, które są naprawdę warte polecenia. Współpracuję z nimi i kilka zaprzyjaźnionych spółek, są bardzo dokładni i terminowi a ceny mają atrakcyjne jak na tą branżę. Możecie wejść na ich stronę i poczytać coś więcej, zdobyć kontakt: effepro.eu/warszawa-wola

Zróbcie reasearch i wybierzcie najlepszą opcję dla siebie, nie ma jakiś idealnych wariantów dla każdego. Kwestia dopasowania :)

Odwiedź rzetelne biuro rachunkowe w Warszawskiej Woli i skorzystaj z fachowych usług! Znajdziesz ich na stronie: effepro.eu/warszawa-wola

#412 Guest_aniaxxx

Guest_aniaxxx
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 13:27

Ostatnio podczas zakładania swojej firmy natknęłam się na grupę BRDI. Pomogli mi ze wszystkimi formalnościami związanymi ze spółką, odpowiadają na wszystkie moje zapytania i problemy i znajdują naprawdę dobre rozwiązania. Wszystkie punkty które wymieniłeś znajdziesz u nich plus jeszcze więcej. 

Dodatkowo, na wszystkie nowe współprace dają 10 % rabatu (BRDI10), więc można ich przetestować. 

Szczerze gorąco polecam! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych