Skocz do zawartości

Jakie biuro rachunkowe polecacie? - Warszawa

wróć do serwisu Księgowość 431 odpowiedzi w tym temacie

#381 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 02:09

Wychodzę z założenia, że jeśli firma jest niewielka, księgowością można zająć się samodzielnie. Tym bardziej, że na rynku nie brak programów, które znacznie ją uproszczają. Można je znaleźć chociażby w ofercie https://wfirma.pl/(istnieje możliwość ich bezpłatnego wypróbowania).

#382 Agnieszka Kre

Agnieszka Kre

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 luty 2018 - 16:04

Jak w temacie. Nie chce mi się go rozwijać. Po prostu pojawiły się u mnie nieciekawe problemy finansowe i potrzebuję wsparcia, do tego ZUS. Myślę też ew. nad księgowością, prowadzę działalność handlową.

Proszę o pomoc.

Witam,

zapraszam do mojego biura rachunkowego w Śródmieściu. Pomagamy i rozwiązujemy problemy. Potrafimy zaoszczędzić setki tysięcy. Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam. www.vabankbr.com

pozdrawiam Agnieszka K

#383 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 02:44

Od kilku lat jesteśmy z Biurem Gama z Myśliborskiej i mogę je z całą pewnością polecić. Firma się rozwija, finanse są poukładane i rozliczane na czas. Cóż więcej?

#384 Guest_Bozena778

Guest_Bozena778
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 23:25

Sprawdźcie też koniecznie AKRO przy Nowogrodzkiej 49. Moim zdaniem nie mają sobie równych. Konsultanci są doświadczeni i bardzo profesjonalni. Polecam!

#385 kornelia88m

kornelia88m

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 13:06

Też zastanawiam się nad zmianą biura księgowego. Jest tu tyle poleceń, że na pewno je sprawdzę i mam nadzieję, że któreś będzie idealnie pasowało do potrzeb mojej firmy.

#386 Guest_Stanisławaqw

Guest_Stanisławaqw
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 09:56

Polecam biuro księgowe na Janiszowskiej - M&M Księgi Rachunkowe. Rzetelne księgowe i profesjonalna obsługa.

#387 andreabb

andreabb

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 30 czerwiec 2018 - 20:33

Mam swoje sprawdzone biuro rachunkowe, które usługi księgowe realizuje na naprawdę wysokim poziomie. Współpracujemy już ponad 2 lata i mam nadzieję, że nic się nie zmieni, bo w kwestii księgowości nic mnie nie interesuje, mam święty spokój, a w papierach wszystko dopięte na ostatni guzik.  

#388 martynakrakowska

martynakrakowska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 02 lipiec 2018 - 09:13

Zależy z jakiej dzielnicy jesteś. Moja firma transportowa ma siedzibę na Mokotowie i blisko mam do biura księgowego http://www.memoria.com.pl korzystam z ich usług od 5 lat i jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi szczególnie jeśli chodzi o rozliczenia CIT.

GPS sklep.hertzsystems.com - Systemy GPS do samochodu najwyższej jakości

#389 Stanisław c

Stanisław c

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 16:22

Jak w temacie. Nie chce mi się go rozwijać. Po prostu pojawiły się u mnie nieciekawe problemy finansowe i potrzebuję wsparcia, do tego ZUS. Myślę też ew. nad księgowością, prowadzę działalność handlową.

Proszę o pomoc.

Jeżeli chodzi o firmę zajmującą się księgowością to tylko Angis,pomagają ludziom nawet największymi kłopotami finansowymi.

#390 Guest_Euzebiusz

Guest_Euzebiusz
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 14:35

Korzystam z usług biura rachunkowego Abacus. Mieszczą się na Lanciego 8 lok. 29. Prowadzę 1 osobową firmę zajmującą się ubezpieczeniami. Właśnie dzięki współpracy z biurem mam spokój za plecami. Wszystko jest dopilnowane, rozliczenia przygotowane na czas, zawsze jak mam jakieś problemy to dzwonię i wyjaśniam zagadnienie. Polecam

#391 kornelia88m

kornelia88m

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 19:23

Sprawdźcie też biuro księgowe Kontisto z Warszawy. Fajnie się z nimi dogadałam.. Nie mam ogromnej ilości faktur, w sensie kosztów więc mogę sama wrzucać dokumenty do programu. Dają go za darmo i nie muszę martwić się o przesyłanie. Jak nie mam na to czasu to robi to któryś z pracowników. Podoba mi się, że mogą się dopasować. 

#392 Guest_Debbryk

Guest_Debbryk
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 15:11

Kancelaria księgowo podatkowa Abacus na Lanciego 8. Polecam. Prowadzę 2 firmy, jedna w formie spółki cywilnej. Jestem bardzo zadowolony z terminowości, ceny i oczywiście poziomu obsługi

#393 Guest_Moje imię nic nie powie

Guest_Moje imię nic nie powie
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 18:07

Wszystkie

#394 Mablak

Mablak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 listopad 2018 - 08:50

Warszawa to tylko http://www.ksiegi-ra...com/aktualnosci

Najwyższa jakość , miła obsługa

#395 Guest_InforFan

Guest_InforFan
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 10:54

Polecam MacAuditor Mokotów ul. Obrzeżna :)

#396 Guest_JAKUB

Guest_JAKUB
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 11:26

JA POLECAM BIURO RACHUNKOWE MOLA  NA WILEŃSKIEJ  69. BARDZO DŁUGO JUZ KORZYSTAM Z TEGO BIURA I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY.

OSOBY TAM PRACUJACE SĄ KONKRETNE I ZAWSZE , O KAZDEJ PORZE SA DO DYSPOZYCJI PODATNIKA.

Z ZĄBEK NA WILENSKĄ PRZY SZWEDZKIEJ JEST NIEDALEKO. ZADZWON TAM A SAM SIE PRZEKONASZ, ŻE NAPRAWDE DOBRZE TRAFIŁES.

Z TEGO CO WIEM TO BIURO JUZ MA KILKU PODATNIKOW Z ZABEK.

#397 Guest_Kit

Guest_Kit
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 13:31

sprawdź www.jkdbiuro.com 

#398 Guest_Witek

Guest_Witek
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 23:40

A ja polecam Panią Anne Stepinska, biuro rachunkowe Quality Finance w centrum Warszawy. Bardzo dobra ksiegowa i sympatyczna osoba. Warto rzucić okiem na oferte

#399 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 13:45

Ja współpracuję zdalnie z biurem https://superksiegi.pl/z Wrocławia i jestem zadowolona, wszystko mam na czas, ich księgowe są rzetelne i dobrze znają się na zmieniających się przepisach. Także polecam, warto ich wybrać, stawki mają korzystne.

#400 Guest_Domenika

Guest_Domenika
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 21:44

Z własnego doświadczenia - zatrudnienie dobrego biura rachunkowego. Korzystam z biura Gama (Warszawa) i dzięki nim udało mi się bardzo wiele oszczędzić na samych głupotach, które mój księgowy robił.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy