Skocz do zawartości

Jakie biuro rachunkowe polecacie? - Warszawa

wróć do serwisu Księgowość 355 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Tommy

Guest_Tommy
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 07:27

Jak w temacie. Nie chce mi się go rozwijać. Po prostu pojawiły się u mnie nieciekawe problemy finansowe i potrzebuję wsparcia, do tego ZUS. Myślę też ew. nad księgowością, prowadzę działalność handlową.

Proszę o pomoc.

#2 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 09:21

A słyszałeś o Biuro Beaty ? 

#3 KasiaGł

KasiaGł

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 04 październik 2013 - 22:41

Ja rozliczam się w Kancelarii podatkowo prawnej na Bielanach. Mam dwa w jednym.Na bierząco znają wszystkie zmiany w prawie i uprzedzają o nich podpowiadając najlepsze rozwiązania.

#4 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 11:44

Ja polecam Biuro rachunkowe pasja

www.biurorachunkowepasja.pl

Korzystam od lat. Godne polecenia.

#5 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 11:45

Jak w temacie. Nie chce mi się go rozwijać. Po prostu pojawiły się u mnie nieciekawe problemy finansowe i potrzebuję wsparcia, do tego ZUS. Myślę też ew. nad księgowością, prowadzę działalność handlową.

Proszę o pomoc.

Ja polecam Biuro rachunkowe pasja

www.biurorachunkowepasja.pl

Korzystam od lat. Godne polecenia.

#6 Camir

Camir

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 październik 2013 - 13:13

[color=#000000;][font="helvetica, sans-serif;"]Dobre [color=#0f72da;]biuro rachunkowe[/color][/color] w Warszawie. Prowadzi je licencjonowany [color=#0f72da;]doradca podatkowy[/color][/font] .

[color=#000000;][font="helvetica, sans-serif;"]Bogate portfolio usług. Dostęp do danych [/color][/font][color=#0033cc;][font="helvetica, sans-serif;"]online[/color][/font][color=#000000;][font="helvetica, sans-serif;"] dzięki usłudze  [color=#0f72da;]pulpit managera[/color][/color] - sprawdź. Ułatwione fakturowanie dzięki usłudze [color=#0f72da;]Księgowość online[/color][/font]

[color=#000000;][font="helvetica, sans-serif;"][color=#0f72da;]Rachunkowość[/color][/color] , [color=#0f72da;]księgowość[/color][/font]. Zmiany w podatku [color=#0f72da;]VAT[/color] nie są dla nas tajemnicą.

[color=#000000;][font="helvetica, sans-serif;"]U nas sprawdzisz [color=#0f72da;]kalendarium podatnika[/color][/color] i dowiesz się tego [color=#0f72da;]co warto wiedzieć[/color][/font].

pozdrawiam

#7 Guest_oooo

Guest_oooo
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 22:34

nie za dużo tych odnośników??? Dołączona grafika

#8 Guest_Gość gość

Guest_Gość gość
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 08:02

A Biuro Beaty gdzie jest ? ?  ? 

#9 Guest_Gość gość

Guest_Gość gość
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 08:02

A Biuro Beaty gdzie jest ? ?  ? 

#10 Guest_Krzystko

Guest_Krzystko
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 12:21

Ja mogę polecić najlepsze biuro rachunkowe online. Dzięki temu zaoszczędzić można pieniądze oraz czas na prowadzenie księgowości. 

#11 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 15 październik 2013 - 13:34

Biuro Beaty jest na Dąbrowskiego Dołączona grafika

#12 Guest_Wit. Mar.

Guest_Wit. Mar.
  • Goście

Napisano 24 październik 2013 - 11:20

Ale w Ząbkach!!! A nie w stolicy!!! Poza tym na Łodygowej, także w Ząbkach!!!

#13 Guest_Aktor z Wyrzyska

Guest_Aktor z Wyrzyska
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 14:43

Słyszałem też o oddziałach w Piasecznie oraz pod Warką. Warto się tym zainteresować. 

#14 Guest_Pasc

Guest_Pasc
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 20:45

Od stycznia przechodząc do biura QualityDot można dostać do 20% zniżki, a biuro jest w samym centrum Warszawy na Środkowej.

#15 Guest_klient biura rachunkowego

Guest_klient biura rachunkowego
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 21:32

Czy na pewno potrzebne jest nam tradycyjne stacjonarne biuro rachunkowe? Warto zainteresować się takim internetowym, choćby po to, by wiedzieć jakie są możliwe opcje i jaka jest choćby różnica w cenie. Ja co prawda korzystam z usług biura rachunkowego takiego normalnego, którego zaletą jest to że wszystko w razie potrzeby wytłumaczą, przeszkolą jak się zachowywać, wszystko zrobią za klienta. Jednak od dawna chodzi mi po głowie myśl, że w przypadku wirtualnego, mógłbym płacić mniej, ale tu już myślę, że trzeba coś się na tym znać, i jednak trochę pogłówkować też.

#16 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów

Napisano 11 grudzień 2013 - 16:03

Dorzucę jeszcze od siebie to biuro rachunkowe http://podatkowo.inf...rachunkowe.html działające na terenie województwa małoposkiego i wiekopolskiego. Specjalizują się w prowadzeniu pełnej księgowości, doradztwie podatkowym czy kadrowym. Pomagają przy różnego rodzaju wątpliwościach natury prawno-skarobowej.

#17 nerevar007

nerevar007

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 13 grudzień 2013 - 17:55

Polecam CKD Hetman, mają duże doświadczenie w zakresie księgowości, poza tym oferują ciekawe usługi niezwiązane stricte z księgowością, np. archiwizację dokumentów.

#18 Aneta G.

Aneta G.

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 18 grudzień 2013 - 10:39

Zapraszam do zapoznania się z ofertą RKR Finanse. Firma mieści się  w Warszawie, na ulicy Śniadeckich. W sprawie szczegółów współpracy najlepiej skontaktowac się osobiście. 

Dołączona grafika

#19 markus

markus

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów
  • Lokalizacjamazowieckie

Napisano 18 grudzień 2013 - 10:51

[font="arial, sans-serif;"][color=rgb(34,34,34);]polecam www.accounting-mk.pl[/color][/font]

[font="arial, sans-serif;"][color=rgb(34,34,34);]praca zdalny pulpit, on line[/color][/font]

[font="arial, sans-serif;"][color=rgb(34,34,34);]zawsze wszystko na czas[/color][/font]

[font="arial, sans-serif;"][color=rgb(34,34,34);]biuro z pod W-wy, ale zawsze są dostępni i mobilni, w każde miejsce dojeżdzają[/color][/font]

#20 Guest_Seba

Guest_Seba
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2013 - 18:08

Mnie zainteresowało to co tu pisano o tym QualityDot - czy tam są jakieś obostrenia? Czy tylko przychodze pokazuję faktury i po sprawie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych