Skocz do zawartości

Zdjęcie

Leasing pracowniczy, czyli pracownik do wynajęcia

wróć do serwisu Księgowość 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197776 postów

Napisano 02 październik 2013 - 21:59

Leasing pracowniczy jest coraz częściej stosowany przez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na wykonywaniu przez pracownika pracy u innego pracodawcy przez okres ustalony w porozumieniu zawartym pomiędzy stronami. Powrót do artykułu: Leasing pracowniczy, czyli pracownik do wynajęcia

#2 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 22:01

Bardzo cenię sobie formę zatrudnienia. Tutaj macie czarno na białym wypisane korzyści jakie płyną z takiej formy: http://projekt-praca...aca-tymczasowa/ Jak dla mnie to czysty zysk dla firmy. 

#3 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 09:47

Leasing pracowniczy to bardzo przydatne rozwiązanie w firmach, które nie chcą zwalniać swoich pracowników. Jest to z pewnością wartość dodana również dla samych pracowników. Pracuję w firmie, w której ta metoda była wykorzystywana i się sprawdziła, o ile pamiętam firma korzystała z agencji JobsPlus.pl

#4 Otyss

Otyss

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 grudzień 2015 - 13:28

Też się zastanawiałem nad skorzystaniem z leasingu pracowniczego poprzez agencję pracy tymczasowej (http://polandworkforce.com/leasing-pracowniczy/), bo potrzebowałem dwóch pracowników do zadania trwającego maksymalnie miesiąc. Wtedy jakoś sobie poradziłem, ale w przyszłości - kto wie? Pozdrawiam

#5 Guest_daro

Guest_daro
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 17:41

Leasing pracowniczy to bardzo dobre rozwiązanie kiedy firmy mają dużą dynamikę w zatrudnieniu. SMART MBC z Poznania robi coś takiego dla firm juz od dość dawna i sporo firm z tego korzysta

#6 Guest_Antek

Guest_Antek
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 12:17

Leasing pracowniczy to bardzo korzystna sprawa. Współpracuję z Polskim HR i w potrzebie zawsze mogę na nich liczyć. Z uwagi na przedmiot mojej działalności często potrzebuję dobrych i sprawdzonych hostess, które oczywiście pozyskuję od nich.

#7 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 593 postów

Napisano 03 październik 2018 - 19:11

Z pewnością leasing pracowniczy jest ciekawą alternatywą szczególnie dla tych firm, które dopiero się rozwijają i nie chcą zatrudniać pracowników na stałe. Chcąc dowiedzieć się, jak wspomniany leasing wygląda od podszewki, dobrze jest zapoznać się z treścią artykułu widniejącego pod adresem https://paniala.pl/w...ng-pracowniczy/w którym szczegółowo to opisano…

#8 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 18:44

Leasing pracowniczy jest coraz częściej stosowany przez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na wykonywaniu przez pracownika pracy u innego pracodawcy przez okres ustalony w porozumieniu zawartym pomiędzy stronami. Powrót do artykułu: Leasing pracowniczy, czyli pracownik do wynajęcia

No ja mysle ze to fajny uklad, nie dla kazdego oczywiscie ale to madre rozwiazanie. Znajomy taty zatrudnia tak , przez agencje Sparta kilka oosb z Mołdawii.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych