Skocz do zawartości

Zdjęcie

Biuro rachunkowe Poznań godne polecenia

biuro rachunkowe poznań

wróć do serwisu Księgowość 27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Bernie

Guest_Bernie
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 22:54

Podbijam pytanie o cennik w tym Sigma. Będę wdzięczny za info .

#22 Guest_piętek

Guest_piętek
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2016 - 06:58

O to najlepiej zawsze pytać/dzwonić u źródła czyli w samym biurze. Zadzwoń, pojedź i sie dowiesz:)

#23 Guest_Irreq

Guest_Irreq
  • Goście

Napisano 04 marzec 2017 - 11:32

Znam sigme i biuro imho jak ktoś z tamtych okolic godne uwagi – dobry kontakt z księgowością, ceny ok. i wszystko na czas gotowe zawsze.

#24 Guest_Hellen

Guest_Hellen
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 06:18

Ja od niedawna korzystam z sigmy z lubonia, ktoś już polecał. Na razie OK, przeniosłam sie bo cena była ok a mam dużo bliżej do biura do nich. Poza tym z księgową mam teraz lepszy kontakt i szybko zawsze wszystko jest przygotowane jak coś potrzebuję.

#25 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 21 lipiec 2017 - 15:49

Wybierając sprawdź sobie oprogramowanie, w oparciu o które pracują - w moim przypadku bardzo chwalą sobie produkty od RESET2 z Wrocławia.

#26 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 22 maj 2019 - 08:21

Ze swojego doświadczenia polecam biuro rachunkowe Ordynka! Świetne doradztwo i owocna współpraca

#27 anuka

anuka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 24 maj 2019 - 09:40

Mam abonament w https://taxcare.pl/, współpraca układa się bardo dobrze. Koszt nieduży bo abonament zaczyna się od 99 zł, jak ktoś nie ma dużo papierów to myślę, że się spokojnie w tym zmieści. Warto się bliżej przyjrzeć ich pakietom, czasami w promocji mają na kilka miesięcy niektóre za free.

#28 Guest_Melania

Guest_Melania
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 00:03

A możesz przybliżyć jak wygląda u nich kwestia tych pakietów dodatkowych? Jeśli mam jeden z tańszych abonamentów, powiedzmy ten za 99zł (w moim przypadki pewnie by się sprawdził) to czy taki pakiet dodatkowy mogę też wykupić?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe poznań

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych