Skocz do zawartości

Zdjęcie

Biuro rachunkowe Poznań godne polecenia

biuro rachunkowe poznań

wróć do serwisu Księgowość 27 odpowiedzi w tym temacie

#1 MarcinW

MarcinW

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 październik 2013 - 09:32

Cześc,

tak jak w temacie chciałbym stworzyć taki wątek, w którym ludzie będa wypisywać sprawdzone i kompetentne biura rachunkowe z Poznania.

Ja ze swojej strony w takim razie chciałbym się podzielić Biurem Rachunkowym sprawdzonym przeze mnie, na przestrzeni wielu lat:

Profesjonalne usługi i doradztwo w zakresie księgowości i finansów Agencja A&K Biuro Rachunkowe Ł.P.Winogrodzcy s.c. w Poznaniu.

http://www.aksc.pl/

Dołączona grafika

Bardzo solidne biuro, profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt. Podpisuje sie dwoma rękoma przy polecaniu tych usług księgowych/kadrowych.

Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do dzielenia się swoimi opiniamii.

#2 Guest_Uczyld

Guest_Uczyld
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 17:10

Nie znam biur rachunkowych w Poznaniu i widzę, że raczej nikt nie jest zainteresowany tworzeniem takiej listy. Może ludzie po prostu przerzucili się na programy księgowe, w stylu wfirma, żeby prowadzić sobie finanse samemu? Idę takim tokiem rozumowania, bo sam zdecydowałem się prowadzić firmę bez niczyjej pomocy.

#3 Guest_Karolek234

Guest_Karolek234
  • Goście

Napisano 09 maj 2015 - 21:09

Witam,

ja mogę polecić z czystym sumieniem biuro rachunkowe Lenro w Poznaniu na ul.Kołłątaja.

Wiesz księgowość internetowa jest ok. ale też trzeba się trochę znać gdzie co zapisać, bo jak źle będzie to przy kontroli posypią się kary. Ewentualnie przy rozliczaniu małej działalności jednoosobowej to jeszcze ok ale jak już dochodzą pracownicy itp. to już jest tego więcej do pojęcia, a zresztą więcej człowiek wydaje czasem na telefon niż na księgowego:). A tak śpi spokojnie, biuro odpowiada za wszystko umową i jeszcze posiada OC od ewentualnych błędów. Ceny się zaczynają od 50zł jak dobrze pamiętam dla mikro firm. Ja korzystam z wyższego pakietu i płacę 100zł do 20 faktur miesięcznie. Na stronie powinno być lenro.pl

Muszę przyznać, że jestem zadowolony z usług, wszystko terminowo rozliczone bez problemów, składki(kwoty) za ZUS przysłane na maila jak i podatki. Księgowy też rzeczowy, jak się czegoś nie rozumie to wyjaśni. No i deklaracje VAT czy do ZUS też wysyłają, więc ja zapomniałem o księgowości.

#4 Guest_Zbyszek

Guest_Zbyszek
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2015 - 05:56

Zgadzam się z przedmówcą. Biuro Lenro jak najbardziej zasługuje na polecenie. Bardzo kompetentnie oraz miłą obsługą. Bez ukrytych kosztów.
www.lenro.pl

#5 plazowicz9

plazowicz9

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 lipiec 2015 - 22:54

Porady prawne można uzyskać na http://www.trybunet.pl

#6 Lipton

Lipton

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 14:27

Jeżeli chodzi o Poznań, to od lat moja firma korzysta z usług Grakonu - Urząd Skarbowy jeszcze nigdy się do niczego nie przyczepił.

#7 Paragraf

Paragraf

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 14:35

polecam to biuro: http://www.favore.pl...lkopolskie.html

pełen profesjonalizm

#8 Chawila

Chawila

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 wrzesień 2015 - 12:50

Znalazłem bardzo ciekawy artykuł na jednej ze stron/firm świadczącej usługi księgowe oraz pomoc przy zakładaniu Firmy. Serdecznie Polecam

http://brwaw.pl/zakladanie-spolki-zoo/    - zakładanie spółki zoo

Pozdrawiam Mateusz Garbarczyk - doradca biznesowy

#9 Moris_M

Moris_M

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 22 październik 2015 - 09:41

Ja mam aktualnie 1-osobową działalność i korzystam od ponad z roku z biura: http://ksiegowyexpert.pl/ w sumie wybrałem je między innymi dlatego bo miałem blisko ale i tak się okazało, że współpracują z wfirma.pl i większość rzeczy można załatwić online.

#10 ML Global Effective

ML Global Effective

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 listopad 2015 - 11:21

Zapewne najlepsze są usług hybrydowych.
W Biurze Rachunkowym Innowacyjna Księgowość można skorzystać z hybrydowych usług księgowych. 

Do wyboru:

1. Tradycyjna księgowość - sami odbierają od nas dokumenty (obszar działania, cała Polska);

2. Innowacyjna Księgowość - usługa hybrydowa (obszar działania, cała Polska).

Usługi hybrydowe polegają na tym, że nie tracimy kontaktu z księgową a naszym zadaniem jest wystawianie naszych faktur oraz wpisanie do systemu informacji z faktur kosztowych. Resztę robi księgowa, wylicza podatki, prowadzi kadry, pilnuje terminów a co najważniejsze zawsze jest kontakt z księgową.

Na stronie jest pełny cennik i opis usług . Warto zajrzeć żeby wiedzieć http://innowacyjna-ksiegowosc.pl.

Polecam Biuro Rachunkowe innowacyjna-ksiegowosc.pl

#11 Guest_tyyy

Guest_tyyy
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 11:03

Mam dwie spółki, które działają sporo na rynku międzynarodowym. Ja bardzo polecam biuro rachunkowe Bilansik – przyjmują na Świętego Michała 100 w Poznaniu. To jedno z niewielu biur rachunkowych, które radzi sobie z optymalizacją wymiany walut zgodnie z formalnymi uwarunkowaniami.

#12 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2190 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 15:41

Dziwne rzeczy piszesz. Dobre biuro rachunkowe poradzi sobie z każdym problemem. Jeśli nie mają sami zweryfikowanego rozwiązania, to pozostaje kwestia wystąpienia o interpretację. Sory, ale to dziwne jeśli biuro rachunkowe nie zna się na swojej pracy. Przynajmniej przy współpracy z Atoran, właśnie biurem rachunkowym z Poznania, takich problemów nie mieliśmy.

#13 Guest_Rodrigo

Guest_Rodrigo
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 22:12

Dobór dobrego biura rachunkowego to wcale nie taka prosta sprawa...w pierwszej kolejności trzeba sprawdzić jakie mają referencje i ocenić ich prawdziwość i rzetelność. Poza tym trzeba zobaczyć czy maja doświadczenie nie tylko w obsłudze firm, ale także w ich zakładaniu. Wtedy lepiej rozumieją logikę funkcjonowania innych firm niż swoja...Mnie sie udało znaleźć dobre biuro- moim zdaniem - w postaci Sigma Partner z Lubonia. Bardzo ogarnięci i kompetentni, poza tym prowadzą tez działalność za granicą. 

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 14:56

Witam,

ja mogę polecić z czystym sumieniem biuro rachunkowe Lenro w Poznaniu na ul.Kołłątaja.

Wiesz księgowość internetowa jest ok. ale też trzeba się trochę znać gdzie co zapisać, bo jak źle będzie to przy kontroli posypią się kary. Ewentualnie przy rozliczaniu małej działalności jednoosobowej to jeszcze ok ale jak już dochodzą pracownicy itp. to już jest tego więcej do pojęcia, a zresztą więcej człowiek wydaje czasem na telefon niż na księgowego:). A tak śpi spokojnie, biuro odpowiada za wszystko umową i jeszcze posiada OC od ewentualnych błędów. Ceny się zaczynają od 50zł jak dobrze pamiętam dla mikro firm. Ja korzystam z wyższego pakietu i płacę 100zł do 20 faktur miesięcznie. Na stronie powinno być lenro.pl

Muszę przyznać, że jestem zadowolony z usług, wszystko terminowo rozliczone bez problemów, składki(kwoty) za ZUS przysłane na maila jak i podatki. Księgowy też rzeczowy, jak się czegoś nie rozumie to wyjaśni. No i deklaracje VAT czy do ZUS też wysyłają, więc ja zapomniałem o księgowości.

Dołączam się do tej opini. Tez korzystam z tego biura i jestem zadowolony. POLECAM! A i tanio smile.png

#15 Mowas

Mowas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 21:57

Nie marnuj czasu na poszukiwania. Wszystkie biura rachunkowe w Poznaniu znajdziesz w jednym miejscu:

http://www.dobre-biu...polskie/poznan/

Szybko znajdziesz najlepsze i najbliżej domu.

#16 Guest_Dronek7

Guest_Dronek7
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 21:17

Dobór dobrego biura rachunkowego to wcale nie taka prosta sprawa...w pierwszej kolejności trzeba sprawdzić jakie mają referencje i ocenić ich prawdziwość i rzetelność. Poza tym trzeba zobaczyć czy maja doświadczenie nie tylko w obsłudze firm, ale także w ich zakładaniu. Wtedy lepiej rozumieją logikę funkcjonowania innych firm niż swoja...Mnie sie udało znaleźć dobre biuro- moim zdaniem - w postaci Sigma Partner z Lubonia. Bardzo ogarnięci i kompetentni, poza tym prowadzą tez działalność za granicą. 

Masz jakieś cenniki tego biura?

#17 Guest_Radls

Guest_Radls
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 22:35

Z biur w okolicach poznania zdecydowanie warto też zajrzeć na Sigma Partner z Lubonia. Dobre, kompetentne i rzetelne. 

#18 Guest_Daggi

Guest_Daggi
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 22:30

w pełni mogę się podpisać pod tą informacją! Warte polecenia biuro!

#19 Guest_olo89

Guest_olo89
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 08:21

Mogę dobre słowo napisać o Sas Tax Polska Poznałem firmę, kiedy szukaliśmy kogoś dla naszej fundacji, kto by się podjął rozliczenia grantu. Okazało się wtedy, że sporo biur rachunkowych ma z tym problem. Dopiero oni się podjęli zlecenia i trzeba przyznać, że robili to fachowo, dokładnie i terminowo. Biuro jest Suchego Lasu, ale prowadzi też działalność zdalnie.

#20 Guest_Pytaczcz

Guest_Pytaczcz
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2016 - 10:49

Z biur w okolicach poznania zdecydowanie warto też zajrzeć na Sigma Partner z Lubonia. Dobre, kompetentne i rzetelne. 

Macie cennik?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe poznań

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych