Skocz do zawartości

program do prowadzenia księgowości

wróć do serwisu Moja Firma 31 odpowiedzi w tym temacie

#21 Valer

Valer

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 10:25

A nie lepiej wybrać firmę zewnętrzną, która zajęłaby się tego typu operacjami? Profesjonalne doradztwo podatkowe Poznań można znaleźć bez żadnej trudności.

#22 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 15:01

Witam,Proszę o porady, co do wyboru programu do prowadzenia księgowości.Założyłem jednoosobową dg i sam chce prowadzić dla siebie księgowość.Program ma służyć do wystawiania faktur, rejestru vat, kpir, wypełniania deklaracji zus czy vat.Słyszałem o księgowości internetowej wfirma.pl - czy ktoś korzystał.Czy możecie polecić inny, dobry, ewentualnie darmowy program?

Puma, na pewno warto zainteresować się programami od RESET2, mają w swojej ofercie szeroką gamę często aktualizowanych produktów, które ułatwią Ci prowadzenie firmy, rozliczenia, wypłaty, wystawianie rachunków itd 

#23 Guest_Zygmunt

Guest_Zygmunt
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 11:49

Zna ktoś jakiś darmowy program do prowadzenia prostej księgowości

#24 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 21 lipiec 2017 - 10:55

Cóż, ja miałem trochę przebojów z księgowością, mogę Wam o tym napisać. Prowadzę już swoje biuro architektoniczne ładnych kilka lat i jak startowałem ze swoją działalnością, postanowiłem, że wszystkim się zajmę. Jak postanowiłem, tak zrobiłem i przez jakiś czas próbowałem być marketingowcem. księgowym i właścicielem firmy w jednym. Nie bardzo to wychodziło, największe problemy miałem z księgowością. Nigdy wcześniej nie prowadziłem rachunków, a okazało się, że szybkie uzupełnienie wiedzy lekturą fachowych czasopism nie zdaje egzaminu. Zatrudniłem więc księgową, ale okazało się, że kosztuje mnie ten etat zbyt dużo. Wybrałem więc trzecie rozwiązanie i chyba najlepsze, bowiem zleciłem prowadzenie księgowości zewnętrznej firmie, tmf group. Działa ona na naszym rynku od kilku lat i już zdobyła pozycję na rynku. Ja współpracuję z nimi ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolony, wypełniają mi  nawet deklaracje podatkowe. Jakby ktoś był zainteresowany, odsyłam do tej strony - https://www.tmf-grou...tax/accounting/. To profesjonalna, a co dla mnie najważniejsze, otwarta firma na klienta. Zawsze udzielają odpowiedzi na moje pytania.

#25 Guest_miki858

Guest_miki858
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 14:50

Popytaj w Royal Capital oni mają bardzo szeroką ofertę produktową jeśli chodzi o finansowanie. Nie ograniczają się do jednego źródła, także mogą dopasować ofertę pod konkretny biznes. U mnie najlepsza była pożyczka pozabankowa. Szybkie formalności, bezpieczna spłata. Kancelarię prowadzi dr consulting Dariusz Reguła. Najlepiej napisać do nich albo przedzwonić – sympatyczny i konkretny kontakt.

#26 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 15542 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 27 lipiec 2017 - 15:02

Popytaj w Royal Capital oni mają bardzo szeroką ofertę produktową jeśli chodzi o finansowanie. Nie ograniczają się do jednego źródła, także mogą dopasować ofertę pod konkretny biznes. U mnie najlepsza była pożyczka pozabankowa. Szybkie formalności, bezpieczna spłata. Kancelarię prowadzi dr consulting Dariusz Reguła. Najlepiej napisać do nich albo przedzwonić – sympatyczny i konkretny kontakt.

Nawet dziecko by zrozumiało tytuł postu, a ty dorosły człowiek, ni w ząb :P

#27 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 10:17

W prowadzeniu firmy może ci pomóc system CRM. Jest tani, bardzo intuicyjny i można dostoswać odpowiedni pakiet do potrzeb swojej firmy. kamflex.pl/blog/72#bledy-popelniane-przy-wyborze-crm  -  tutaj więcej informacji na ten temat. Masz dostęp do wszystkiego także na urządzeniach mobilnych. Naprawdę warto się z tym zapoznać! 

#28 danbiz

danbiz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 wrzesień 2017 - 16:40

Warto także pomyśleć o kompleksowej usłudze księgowej, takie usługi dostarcza firma InFakt, warto się z nimi skontaktować, podsyłam link z rabatem www.infakt.pl/polecam/mdko

#29 Guest_Aleksandrowicz

Guest_Aleksandrowicz
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 16:08

Ja mam firmę księgową i nam bardzo dobry program zrobiło IT Expert. Widać, ze specjaliści w swojej dziedzinie. Wszystko działa bez zarzutu, program posiada wszystkie opcje jakie chcieliśmy. Na dodatek wcale dużo za niego nie zapłaciliśmy.

#30 GANRO

GANRO

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 05:47

Polecam program Comarch ERP XT z obsługą plików JPK-VAT, który jest dostępny online, nawet na smartfonie. Jego największą zaletą jest ciągłe dostosowywanie do przepisów polskiego prawa oraz możliwość dokupowania modułów jeżeli firma się rozrasta. Do 15 grudnia 2017 można go dostać zupełnie za darmo na rok czasu, wystarczy się tutaj zarejestrować.

Jeżeli ktoś woli wersję zainstalowaną na własnym komputerze lub serwerze to polecam pakiet ERP Optima, który ma jeszcze większe możliwość i także jest dostępny za darmo na rok czasu po zarejestrowaniu na stronach Comarch.

#31 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 21:31

Szczerze powiedziawszy uważam, że najlepsze oprogramowanie do wystawiania faktur dostarcza wFIRMA. Zresztą, chyba nie tylko ja, gdyż jak udało mi się zauważyć na https://2017.ekomersy.pl/voting/61312 w chwili obecnej głos na nią w plebiscycie EKOMERSY 2017 oddało już prawie 300 osób!

#32 figlewiczczeslaw

figlewiczczeslaw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 13 styczeń 2018 - 21:22

W chwili obecnej chyba najpopularniejszym programem do fakturowania zwłaszcza dla małych i średnich firm jest program faktura vat 2018. Bardzo prosty i intuicyjny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych