Skocz do zawartości

program do prowadzenia księgowości

wróć do serwisu Moja Firma 30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_puma

Guest_puma
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 10:15

Witam,Proszę o porady, co do wyboru programu do prowadzenia księgowości.Założyłem jednoosobową dg i sam chce prowadzić dla siebie księgowość.Program ma służyć do wystawiania faktur, rejestru vat, kpir, wypełniania deklaracji zus czy vat.Słyszałem o księgowości internetowej wfirma.pl - czy ktoś korzystał.Czy możecie polecić inny, dobry, ewentualnie darmowy program?

#2 Guest_frazesik

Guest_frazesik
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 17:45

Z onlineowych to polecałbym inFakt - bardzo fajnie działa, korzystałem, byłem zadowolony. Ale to tylko jeżeli chcesz online.

Ja jednak polecam jakieś programy które fizycznie instaluje się na komputerze - przynajmniej w przypadku awarii netu, jak nic nie da się zrobić, to można zająć się księgowością.

Generalnie popieram Twój pomysł bo za 100-300 zł kupisz bardzo dobry program do PKPiR a tak musiałbyś tę kwotę wydać na biuro rachunkowe.

Z programów boksowych to polecam R2księgę (sprawdz na http://www.reset2.pl/) - jest bardzo fajny, intuicyjny i jest darmowa pomoc techniczna producenta, która naprawdę dobrze działa (korzystałem kilkukrotnie). Fajnie jest mieć natomiast jakaś pomocną księgową w zapasie która podpowie coś w razie problemów.

#3 doroteczka

doroteczka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • Lokalizacjagdańsk

Napisano 09 październik 2013 - 12:22

Ja korzytam własnie z R2 bo uważam, że w obsłudze jest to chyba najprostszy program :) no i oczywiście wszystko można na czuja robić :) Pomoc techniczna nie jest często potrzebna, ale jak już trzeba to faktycznie pomagaja :)

#4 Guest_Krzystko

Guest_Krzystko
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 12:26

Ja korzystam z programu do księgowości firmy Infakt . W cenie programu jest również darmowy kontakt z wyszkoloną grupą księgowych w razie pytań. Bardzo dobrze mi się pracuje z tym programem i jeśli nie będzie takiej potrzeby to na pewno nie zmienię go na innego. 

#5 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 11 październik 2013 - 09:28

Ja korzystam z porgramu KPiR+ RP Firmy Varico.

Bardzo przyjazny prgram aktualizacje w cenie gwarancji i pomoc telefoniczna

atrakcyjne rabaty na przedłużenie

http://www.varico.pl

#6 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 11 październik 2013 - 09:29

Witam,Proszę o porady, co do wyboru programu do prowadzenia księgowości.Założyłem jednoosobową dg i sam chce prowadzić dla siebie księgowość.Program ma służyć do wystawiania faktur, rejestru vat, kpir, wypełniania deklaracji zus czy vat.Słyszałem o księgowości internetowej wfirma.pl - czy ktoś korzystał.Czy możecie polecić inny, dobry, ewentualnie darmowy program?

Polecam porgram KPiR Varico

Można pobrać demo wystarczy podać poprawne dane na pewno zadzwonia i przedstwią ofertę.

http://www.varico.pl/bezplatny-start

#7 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 15 październik 2013 - 21:12

no dobra sorry ale wszystko jest lepsze niz to varico ktore nie wiem skad sie wzielo, na ich stronie brakuje nawet podstawowych informacji a przeciez program ksiegowy ma byc przeciez pewny

comarch, enova, reset, insert - to sa pozycje warte rozwazenia dostepne od lat solidne, itd

#8 Guest_mario

Guest_mario
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 20:01

popieram popieram

zona na insercie ja na reset2 oboje kadrowcy i kazdy chwali

balbym sie przesiasc teraz na cos nieznanego bez wsparcia

#9 Guest_Itrems

Guest_Itrems
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 19:06

Dobry program księgowy jest na wfirma.pl

No ja lepszego nie znam, a trochę już firmę prowadzę. Opcji sporo, raczej niczego ci nie zabraknie.

#10 Guest_Gabriela

Guest_Gabriela
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 09:36

Polecam również iFaktury24 - program dostępny online, z fajnym interfejsem. www.iFaktury24.pl Ponieważ jestem z  Comarch i to nasz program, na 100% mogę zagwarantować  - tak jak w przypadku Optimy o której mowa wcześniej - pełne wsparcie i rozwój programu, aktualizację do nowych przepisów. 

#11 Guest_Fred

Guest_Fred
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 12:04

Ja od niedawna korzystam z programu Ksiega (Pakiet Przedsiebiorcy). Co prawda nie ma mozliwosci wystawiania faktur (a moze jest ale nie wiem jak bo nie szukalem) ale jes KPiR, rejestry VAT, kilometrowka, narzedzie do obliczania podatku dochodowego i vat czyli z grubsza wszystko co trzeba przy malej dg.

#12 Guest_ALestarz

Guest_ALestarz
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 12:55

Popatrz jeszcze na produkty do zarządzania firmą, które ma Graphcom - mają sporo rozwiązań, m.in. Comarchu właśnie.

#13 Guest_Wojciech

Guest_Wojciech
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2015 - 11:30

Od lat korzystam z internetowej aplikacji biuroWdomu.pl 

Jak dla mnie po prostu genialne rozwiązanie. Łatwa i kompleksowa obsługa, dostęp z dowolnego miejsca z Internetem no i bardzo tanio smile.png

Polecam

#14 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2015 - 15:17

wg mnie:

- online - odpowiednio wg najlepszych - wfirma, infakt, ifirma

- boksowo - r2ksiega

#15 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 18:36

Ja od 2 lat korzystam z Symfonii. Dodatkowo jeszcze korzystamy z modułu handlu i fakturowania, także jeśli oprogramowanie firmowe pochodzi od jednej firmy to wszystko dużo płynniej działa.

#16 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 23:09

Poszukaj programów, które mają darmową wersje testową np. super księga podatkowa. Program księgowy możesz pobrać na stronie producenta i testować wszystkie funkcje przez 60 dni za darmo.

#17 Guest_maslankaK

Guest_maslankaK
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 13:13

polecam Ci programy z serii Pakiet Przedsiębiorcy - Faktura VAT i Księga, które można ze sobą zintegrować dzięki czemu dokumenty z programu Faktura VAT automatycznie księgowane są do programu Księga (oszczędność czasu max!). Korzystam od 3 lat i jestem bardzo zadowolona. Ułatwiają mi pracę dzięki czemu prowadzenie spraw związanych z księgowością firmy nie sa mi straszne..

www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat

www.pakietprzedsiebiorcy.pl/ksiega

#18 70malrek

70malrek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 październik 2016 - 11:04

Koleżance lub Koledze MaslanceK w poście wyżej nie dodały się chyba linki. Zatem uzupełniam ;)))

http://www.pakietprz....pl/faktura-vat

http://www.pakietprz...iorcy.pl/ksiega

#19 Grzegorz111

Grzegorz111

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 styczeń 2017 - 14:51

Po zapoznaniu z całym wątkiem, zrobiłem analizę i wyszedł mi WF-Mag od http://wapro.pl

Jest wersja testowa, można dokupić dostęp online w chmurze i obsługuje JPK . Chwilowo jest wszystko, czego potrzebuję - polecam.

#20 Guest_hartss

Guest_hartss
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 14:05

Spośród dostępnej w sieci oferty wybrałem serwis, który znalazłem na stronie taxweb.pl. I wydaje mi się że był dobry wybór. Wystawione faktury od razu się księgują. Są korekty i faktury zaliczkowe, z których czasem korzystam. Sama księgowość robi się w tle. Program robi deklaracje do US i ZUS i możne je od razy wysłać przez internet (bez Płstnika!!!). Mam podwykonawcę na umowę zlecenie i co ciekawe serwis też obsługuje umowy z pracownikami. Wsparcie obsługi działa. Dla mnie naprawdę OK.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych