Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

do Admina

wróć do serwisu Księgowość 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 gabi

gabi

gabi

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3045 postów
  • LokalizacjaCentrum Polski-jednostka budżetowa

Napisano 01 marzec 2012 - 12:53

Adminie mam pytanie czy jest sens przerzucania starych pytań z 2008,2009, 20010 roku na to nowe forum, wiele rzeczy jest już nieaktualnych

#2 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198812 postów

Napisano 01 marzec 2012 - 13:28

witam,tak, bo to są najpopularniejsze wątki w wyszukiwarce.Zapraszamy do pisania nowych!Przypominam również o pisaniu w odpowiednich kategoriach. Ten wątek został przeniesiony z Rachunkowości budżetowej. Tematy będą przenoszone do odpowiednich kategorii, żeby był porządek.pozdrawiam,Administrator

#3 JOLA

JOLA

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 01 marzec 2012 - 13:37

Mam pytanie poszukuje tematu pit samotnej matki i mam problem z odszukaniem komentarzy z poprzedniej wersji forum proszę o nakierowanie gdzie poszukiwać

#4 Agnieszka

Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3608 postów

Napisano 01 marzec 2012 - 15:06

Adminie w tematyce "rachunkowość" jest małe zamieszanie :(Nie wiem czym się sugerowałeś kumulując tematy i pytania, ale we wspomnianej tematyce, są tematyewidentnie należące do "Rachunkowości budżetowej".Myslę, że ten sposób zrobił się wiekszy "bałagan" niż był na starym Forum :())To tylko moja sugestia

#5 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198812 postów

Napisano 01 marzec 2012 - 15:09

Mam pytanie poszukuje tematu pit samotnej matki i mam problem z odszukaniem komentarzy z poprzedniej wersji forum proszę o nakierowanie gdzie poszukiwać

Może Pani przeszukać stare forum na stronie głównej księgowości - http://ksiegowosc.infor.pl/W wyszukiwarce obok loga zaznaczamy forum i wpisujemy, co chcemy wyszukać. Wtedy nam wyświetli się lista postów, gdzie była użyta szukana fraza.

#6 rumcajs

rumcajs

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 01 marzec 2012 - 15:15

Adminie w tematyce "rachunkowość" jest małe zamieszanie Dołączona grafika
Nie wiem czym się sugerowałeś kumulując tematy i pytania, ale we wspomnianej tematyce, są tematyewidentnie należące do "Rachunkowości budżetowej".
Myslę, że ten sposób zrobił się wiekszy "bałagan" niż był na starym Forum Dołączona grafika))
To tylko moja sugestia

akurat na rach budżetowej się nie znam, ale może pomożemy adminowi?
wpiszcie tutaj w wątku, co warto przenieść do innej podkategorii.

a poza tym to w końcu to forum wygląda :(

#7 mandziola

mandziola

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 01 marzec 2012 - 22:14

witam,tak, bo to są najpopularniejsze wątki w wyszukiwarce.

I tym sposobem stary bałagan przechodzi gładko na nowe forum. Bezsens.Przez takie przenoszenie kilometrowych watków frekwencja sie nie poprawi. Ja naprawde nie rozumiem jaki był sens tej operacji - jak komus zalezy - załozy nowy watek i dyskusja sie potoczy. A tak jak widac od razu po wejściu do domu - widzisz, że gospodarz w salonie owce pasał - masz ochotę aby Cie ugościł czy nie bardzo??A co z archiwizacja starych wątków? Po co wskrzeszac trupy?
Lepiej grzeszyć i później żałować, niz żałowac, że sie nie grzeszyło.

#8 gabi

gabi

gabi

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3045 postów
  • LokalizacjaCentrum Polski-jednostka budżetowa

Napisano 02 marzec 2012 - 13:55

witaj mandziola, dawno cię tu nie było

#9 Agnieszka

Agnieszka

Zaawansowany użytkownik