Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Czym najlepiej umyć szybę od środka?

wróć do serwisu Logistyka 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 12:38

Zastanawiam się, czym najlepiej umyć szyby od środka, oczywiście tak by nie narobić smug. Na początku do umycia szyb od środka używałem wszelkiego rodzaju płynów, ale to nie przynosiło odpowiednich rezultatów. Dlatego od jakiegoś czasu stosowałem pianki. Niby lepiej, bo pianki łatwiej się wyciera do sucha, ale nadal daleko do ideału. A czy ktoś próbował wyczyścić szyby samochodowe od wewnątrz chusteczkami czyszczącymi, których pozostałości same wysychają z szyby? Czy taki sposób mycia wewnętrznej strony szyb eliminuje powstawanie smug?

#2 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 07 grudzień 2016 - 09:31

Zastanawiam się, czym najlepiej umyć szyby od środka, oczywiście tak by nie narobić smug. Na początku do umycia szyb od środka używałem wszelkiego rodzaju płynów, ale to nie przynosiło odpowiednich rezultatów. Dlatego od jakiegoś czasu stosowałem pianki. Niby lepiej, bo pianki łatwiej się wyciera do sucha, ale nadal daleko do ideału. A czy ktoś próbował wyczyścić szyby samochodowe od wewnątrz chusteczkami czyszczącymi, których pozostałości same wysychają z szyby? Czy taki sposób mycia wewnętrznej strony szyb eliminuje powstawanie smug?

Najlepiej jak w domu. Jesli ams zuporczywe smugi, najpierw ciepłą wodą z płynem do naczyń, a potem DOBRYM płynem do szyb (np. Ajax). ie ma siły, by dalej były smugi :) Tylko użyj czystej gąbki (najlepiej gąbki) . nic się nie równa z tradycyjnymi metodami :) I zadne magiczne chusteczni tu nie pomogą 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy