Skocz do zawartości

Zdjęcie

Business Process Reengineering - co to jest i kiedy się go stosuje?

wróć do serwisu Logistyka 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Logistyka

Admin Logistyka

Admin Logistyka

• Administratorzy forów
  • 314 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 13:35

Zgodnie z klasyczną definicją reinżynierii procesów biznesowych (Business Process Reengineering) powinny one podlegać całościowej analizie w celu przełomowej poprawy krytycznych dla firmy miar. Powrót do artykułu: Business Process Reengineering - co to jest i kiedy się go stosuje?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2013 - 13:36

Pod tą skomplikowaną nazwą reinżynierii procesów biznesowych (Business Process Reengineering) według mnie kryje się po prostu zwykły dokładny audyt przedsiębiorstwa. trzeba prześledzić, jak funkcjonuje każdy proces od punktu A do Z i wtedy wiadomo co trzeba przeprogramować. Niektórzy też to nazywają reorganizacją z cięciami kosztów.

#3 Guest_Mirosław

Guest_Mirosław
  • Goście

Napisano 18 październik 2020 - 13:33

Pod tą skomplikowaną nazwą reinżynierii procesów biznesowych (Business Process Reengineering) według mnie kryje się po prostu zwykły dokładny audyt przedsiębiorstwa. trzeba prześledzić, jak funkcjonuje każdy proces od punktu A do Z i wtedy wiadomo co trzeba przeprogramować. Niektórzy też to nazywają reorganizacją z cięciami kosztów.

Wszelkie źródła z którymi miałem kontakt podają że w Reengineeringu chodzi o to aby nie opierać się na dotychczasowych metodach zarządzania, które się nie sprawdziły, tylko wyjść tak jakby od końca, od tego czego oczekują klienci, jaki produkt/usługa ich interesuje, wprowadzić w firmie zarządzanie procesowe i zbudować nowy porządek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych