Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ubezpieczenie funcjonariuszy


wróć do serwisu Sektor Publiczny 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Renata

Renata

    Użytkownik

  • Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 06 kwiecień 2012 - 07:38

http://kadry.infor.p...html,1Planujemy grupowo przystapic co ubezpieczenia, czy potrzeba jest zgoda pracownika na potracenie składki z wynagrodzenia za prace? Jak powinna wygładac taka zgoda? na co sie powoływac?

#2 Edzia

Edzia

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 7101 postów
  • LokalizacjaKresy

Napisano 06 kwiecień 2012 - 17:46

Oczywiście, że potrzebna jest zgoda pracownika. Art. 91 par. 1 k.pwww.kodekspra...agrodzenia.html



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych