Skocz do zawartości

Jak wypromować firmę?

reklama promocja firma

wróć do serwisu Moja Firma 64 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 07:52

W przypadku reklamy internetowej to mi się kalkuluje współpraca z Smart Creation. Można ich znaleźć na stronie www.smartcreation.pl. Zasięg na moim FB zwiększył się zdecydowanie, a to tylko pierwszy krok strategii jaką stworzyło dla mnie biuro. Polecam – mają śmiałe pomysły, nie zadowalają się małymi sukcesami. Ambitnie.

#42 Guest_graczyk

Guest_graczyk
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 17:48

moim zdaniem udział w targach branżowych może dużo dać, dobra okazja do nawiązania kontaktów biznesowych. my się staramy pojawiać na wszystkich tego typu eventach z naszej branży albo pokrewnej, na poczatku października jedziemy na Maintenance, bedzie troche o planowaniu i optymalizacji produkcji

#43 annadekiel

annadekiel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 25 październik 2016 - 10:38

Najważniejsze to mieć plan, żeby nie działać z doskoku, tylko zaplanować działania z wyprzedzeniem na kilka miesięcy do przodu. Do promocji np. informacji na temat tłumaczenia budowlane można wykorzystać bloga.

#44 Jonas

Jonas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 12:47

Dobrym rozwiązaniem są kampanie AdWords oraz korzystanie z takich narzędzi jak portale społecznościowe, czy pozycjonowanie witryny w Internecie. Oczywiście, wszystko zależy od profilu firmy i rodzaju prowadzonej działalności.

#45 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2016 - 14:33

A ja polecam wszelkiego rodzaju targi, byłam w tamtym roku i naprawdę mi się to opłaciło, znalazłam nowych klientów i mam coraz więcej zleceń. W lutym na 100% też się tam wystawiam.

#46 Guest_Dominika

Guest_Dominika
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 15:58

Targi w lutym? Pewnie mówisz o remadeysach, bo to największe targi reklamy i poligrafii. Ja w tym roku będę się wystawiała po raz pierwszy ze swoją firmą, mam nadzieję, że będzie mi się to opłacało. 

#47 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2276 postów

Napisano 23 luty 2017 - 14:25

Wykorzystujcie te możliwości, jakie po prostu są. Jeśli macie zadowolonych klientów to warto np. sugerować im pozostawianie rekomendacji na Ogis – w ten sposób można trafić do naprawdę bardzo dużego grona osób, bo oni działają społecznościowo, tj. ich rekomendacje będą widoczne dla znajomych i znajomych znajomych, a to już chyba coś, prawda? Mowa o opcji przy logowaniu przez Facebooka.

#48 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 23 maj 2017 - 21:59

Wypromowanie firmy, czy też strony firmowej to jedna kwestia,jednakże równie istotne jest to, aby zatrzymać potencjalnych klientów na swojej witrynie. Aby wiedzieć, jak zrobić to skutecznie, bez wątpienia warto zapoznać się z blogiem Chcę na Wczoraj Agencji Bloomnet, a tak konkretnie z tym artykułem http://chcenawczoraj...erowania-leadow .  Dzięki niemu bowiem możemy się dowiedzieć, po jakie systemy exit popups sięgnąć, aby osoby zainteresowane naszymi usługami czy produktami, zostały na naszej stronie www możliwie jak najdłużej. 

#49 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 30 maj 2017 - 14:38

Koniecznie dobra nazwa firmy bez tego wszystkie działania promocyjne są z góry utrudnione, więc trzeba to bardzo sensownie sobie przemyśleć, żeby potem wokół nazwy móc właśnie marketing budować

#50 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 30 maj 2017 - 14:41

Najprościej wysoką jakością usług - poczta pantoflowa nadal potrafi zdziałać cuda, jeśli ludzie będą zadowoleni z Twoich produktów/usług/obsługi, to nie będą mieli oporów żeby powiedzieć dobre słowo swoim znajomym, a oni swoim znajomym itd itp. Odpowiednio zarządzając firmą (np wykorzystując dobre oprogramowanie jak RESET2), jesteś w stanie zaoszczędzić sporo czasu, który możesz poświęcić właśnie na rozwój/promocję firmy. 

#51 Guest_Kara34

Guest_Kara34
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 14:38

Hmm a nie lepiej promować się poprzez agencje reklamową? Kiedy otwierałam swój salon to było pierwsze co przyszło mi do głowy. Koszty nie były zbyt wysokie, więc się zdecydowałam. Nie żałowałam nigdy tej decyzji. Trafiłam na dobrą agencję - Nakatomi. Działają przede wszystkim w internecie, a jak czegoś nie znajdziesz w necie to, to nie istnieje. Z nimi miałam 2razy więcej klientów. Dużo stałych klientów. Zyski duże, o koszty reklamy się nie martwiłam, bo wszystko się zwracało. Naprawdę to jest jedna z lepszych opcji, bo ja nie znając się na tym nie tracę czasu, a robi to profesjonalista i ma swój dobry skutek.

#52 Guest_olka19

Guest_olka19
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2017 - 19:27

Najskuteczniejszą formą reklamy w dzisiejszych czasach jest reklama u lidera opinii-blogera. Ogólnie mówiąc nie polecałabym firm/agencji bo to straszni naciągacze na niekoniecznie skuteczne usługi. Osobiście mogę polecić blogera który nie bierze dużo za reklamę a ma zasięgi liczone w setkach tysięcy ludzi. Mam nawet do niego kontakt e-mailowy (dovado123@gmail.com), jak coś można do niego śmiało pisać.

#53 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 654 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 23:55

Ciekawy roll up tanio, który można wykorzystać na różne sposoby do promocji firmy wydrukujecie w drukarni Fanatycy Druku. mają tam naprawdę prosty system składania zamówień i szybko działają. Oferta jest naprawdę godna uwagi.

#54 Fera

Fera

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 21:01

wydaje mi sie, ze istotna rola w promocji firmy odgrywa odpowiedni partner outsourcingowy. utwierdzilam sie w tym przekonaniu po przeczytaniu tego artykulu: http://www.elblag.ne...tsour,33414.htm i calkowicie sie zgadzam z autorami.

#55 Natura24

Natura24

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 22:47

skup się na Internecie, wybierz usługę pozycjonowania lub adwordsy

To samo proponuję.

Bez szeroko pojętego marketingu internetowego ciężko będzie się wypromować. Ważne żeby trafić na uczciwą i zaangażowaną firmę, która się tym zajmie. Oczywiście można samemu to robić, ale trzeba trochę rozeznać się w temacie.

#56 forteca

forteca

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 09:48

Mysle, ze targi są uniwersalnym i wielokrotnie sprawdzonym sposobem promowania firmy - zawsze działa, jest skuteczne, o ile tylko stanowisko jest dobrze przygotowane, a jednym z niestandardowych ruchów jest własna podłoga na targi, np. taka jak tutaj: fortelock.pl/przenosna-podloga-targi-i-wystawy-i-nie-tylko/ sprawdźcie sobie.

#57 mrs.sophie

mrs.sophie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 22 czerwiec 2018 - 12:54

Myślę, że świetnym sposobem jest stworzenie aplikacji mobilnej iOS lub Android związanej z Twoim biznesem. Coraz więcej osób docenia takie rozwiązania bo obecnie głównie korzysta się z tabletów i smartfonów do przeglądania sieci. Tutaj https://www.ideo.pl/...e-mobilne-ios/ dostępne są szczegółowe informacje na ten temat.

#58 asari

asari

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 02:25

O sposobach promowania firmy w internecie można dowiedzieć się tutaj: foxstrategy.pl Każdy biznes można skutecznie wypromować, jeżeli umiejętnie podejdzie się do tematu.

#59 ydzik

ydzik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 05 luty 2019 - 03:22

Godna uwagi jest firma https://www.virtualmedia.pl/ z Olsztyna, działają od 2003 roku i mają duże doświadczenie. Tworzą oni strony firmowe oraz sklepu od podstaw oraz zajmują się ich obsługą. Warto na poczatek skupić się na reklamie w Social Mediach, dzięki temu uzyskamy duży zasięg oraz jest szansa trafić do docelowej grupy odbiorczej.

#60 Guest_Dejwid

Guest_Dejwid
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 13:08

Ja jednak postawiłbym na Internet. Odkąd współpracuję z Procontent skoczyła mi sprzedaż. Plakaty nic nie dały.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: reklama, promocja, firma

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych