Skocz do zawartości

Grupowe zakupy mieszkań

mieszkanie tanie grupowe zakupy deweloper rabat promocja

wróć do serwisu Sektor Publiczny 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Majka

Guest_Majka
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 10:47

Witam, szukam mojego pierwszego mieszkania na rynku pierwotnym w Warszawie w dzielnicach z dobrym połączeniem z Centrum miasta. Niestety ceny nie są zachęcające, szczególnie dla osób z ograniczonym funduszem. Przeglądając oferty natknęłam się na zagadnienie dot. grupowych zakupów mieszkań. Niestety niewiele informacji na ten temat znalazłam, tylko ogólniki i główną ideę, która zakłada rabaty przy zakupie grupowym. Czy macie jakieś info na ten temat, albo znacie takie grupy, wiecie jak to funckcjonuje i z jakim skutkiem? Czekam na odp. pozdrawiam.

#2 a.kowal

a.kowal

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 18:48

Nigdy się z tym nie spotkałem, no bo jak? Może grupowy w sensie, że np. we dwie rodziny kupujecie nowy dom od dewelopera na pół (bliźniak)? Nie mogę sobie jakoś wyobrazić grupowego kupowania nowych mieszkań

#3 Guest_Klara

Guest_Klara
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 22:31

Witam, szukam mojego pierwszego mieszkania na rynku pierwotnym w Warszawie w dzielnicach z dobrym połączeniem z Centrum miasta. Niestety ceny nie są zachęcające, szczególnie dla osób z ograniczonym funduszem. Przeglądając oferty natknęłam się na zagadnienie dot. grupowych zakupów mieszkań. Niestety niewiele informacji na ten temat znalazłam, tylko ogólniki i główną ideę, która zakłada rabaty przy zakupie grupowym. Czy macie jakieś info na ten temat, albo znacie takie grupy, wiecie jak to funckcjonuje i z jakim skutkiem? Czekam na odp. pozdrawiam.

http://natemat.pl/75...-negocjator-cen

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mieszkanie, tanie, grupowe zakupy, deweloper, rabat, promocja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy