Skocz do zawartości

Czy jeśli jestem zadłużony mogę dostać kredyt na firmę ?

Firma kredyt

wróć do serwisu Księgowość 61 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Sojka

Guest_Sojka
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 16:39

Dobrą pożyczkę mają również tutaj: jedynatakapozyczka.pl Mają uproszczone formalności- można tam dostać nawet 300 tys zł.

#22 Guest_margoto

Guest_margoto
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 12:34

Kojarzycie Górnośląskie Towarzystwo Finansowe? Najlepiej wniosek składać po prostu przez doradcę. Dlaczego? A głównie dlatego, że on nie bierze za to kasy, a będzie mu zależało żeby coś znaleźć, bo prowizję ma dopiero za kredyt, i to nie od nas. Skoro ktoś może odwalać robotę za was, to po co macie się zajmować tym samodzielnie?

#23 Guest_lolka

Guest_lolka
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 09:43

Niestety ale banki już obecnie nie udzielają tak chętnie kredytów z czym możesz się na przykład zapoznać na tej stronie: http://www.comperia....niemozliwe.html - nie będzie to takie łatwe.

Polecam skontaktować się z doradcą finansowym. Być może poradzi Ci coś w tym zakresie.

Pozdrawiam. 

#24 Guest_Emilia

Guest_Emilia
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 19:38

Witam, oferuje darmowa pomoc w uzyskaniu kredytu, wystarczy mieć działalność gospodarcza(może być zawieszona). Wystarczy zadzwonić i umówić sie na bezpłatne spotkanie :)
781498691. Działam na terenie trojmiasta i okolic :)

#25 wawri24

wawri24

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 25 czerwiec 2014 - 06:31

smile.png Pozdrawiam. Życzę Ci powodzwink.png eniahappy.png Możę????????????znajdziesz taki bank- co da Co kredyt na .........firmę...............

#26 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2237 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 14:26

Załatwiaj takiej sprawy przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, tj po prostu przez doradcę. Tak będzie ci łatwiej, bo to oni zrobią całe porównanie, analizę zdolności. Na pewno nie opłaca się tego załatwiać samodzielnie, nie ogarniesz wszystkich ofert, a jedynie stracisz czas...

#27 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2237 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 14:19

To zależy, poczytaj - http://forum-pozyczk...la-zadluzonych/ Niektóre banki będą na tak, ale tez wiele zależy od historii. Nie zawsze zadłużenie niszczy całkowicie zdolność kredytową.

#28 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 18 luty 2015 - 11:20

Niestety ale może być pewien problem.Szczególnie jeśli masz negatywne wpisy w bik. Nie polecam korzystać z usług tak zwanych czyścicieli bik ponieważ biorą kasę i nic nie robią. Warto jest wybrać się do banku ponieważ jedynie on może czasowo zawiesić albo usunąć wpis. Nie pakuj się również w pożyczki pozabankowe. Koszmarne procenty oraz jak będziesz miał problem ze spłatą to możesz wpaść w spiralę długów. 

Proponuję założyć temat tutaj:

http://www.forum-kredytowe.pl/f128/ - na forum jest cały dział o kredytach dla firm. Opisz swoja sytuację, ludzie powinni Ci doradzić co robić.

#29 trontek

trontek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 23 luty 2015 - 23:01

Żadna poważna firma nie pożyczy pieniędzy osobie zadłużonej, na kwotę znacznie przewyższającą jej możliwosci finansowe.

Serwis finansowy https://pierwszachwilowka.pl

#30 jarosl

jarosl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 luty 2015 - 07:33

no właśnie, też raczej nie sądzę, byś mógł dostać kredyt w takiej sytuacji

#31 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2237 postów

Napisano 11 marzec 2015 - 14:11

Puszczasz wniosek przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, robią ci porównanie większej ilości ofert i na tej podstawie dobierają coś sensownego. Inny scenariusz kompletnie nie ma sensu, bo można co najwyżej wtopić... Tyle.

#32 konci

konci

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 09:18

odnośnie długu to istotne ma znaczenie to czy np. jesteś zgłoszony do KRD

#33 Guest_Olgga

Guest_Olgga
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2015 - 18:14

W Zeszlym miesiacu wzielam pozyczke z banku 3 tys na 18 m-cy po 179 zl /mc. Jednak trafila mi sie dobra okazja kontynuacji sklepu spozywczego w zwiazku z tym dalam w pracy wypowiedzenie I zlozylam wniosek o dotacje by ten sklep ulepszyc. Czy ten kredyt bedzie przeszkadzal w otrzymaniu dotacji ?? Oczywiscie splacany na czas bez zadnych problemow.

#34 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2237 postów

Napisano 27 kwiecień 2015 - 12:39

A jeśli pożyczka i mała kwota to da się bez odsetek. Przecież Alfakredyt ma pierwszą pożyczkę bez kosztów - tylko spłata w 30 dni, no i na dokładkę to max 1000 zeta, więc kwestia taka jakiej kwoty potrzebujesz.

#35 Guest_Bartłomiej

Guest_Bartłomiej
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2015 - 08:09

Szanowni Państwo,

wszyscy, którzy nie potrafią poradzić sobie z problemem czyszczenia biku lub mają jakieś trudności, mogą skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która bez problemu poradzi sobie z tym przypadkiem. 

Wszystkich chętnych do rozwiązania problemu, mogę zaprosić do odwiedzenia serwisu www.czyszczeniebiku.pl, wypełnić formularz i czekać na kontakt.

Pozdrawiamy.

Zespół czyszczeniebiku.pl

#36 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 06:53

Wszystko zależy od tego, jakie jest zadłużenie i na co chcesz ten nowy kredyt przeznaczyć. Dużo zależy też od banku, nie każdy jest elastyczny. Ja miałem właśnie wpis w BIK i skorzystałem z pomocy firmy www.przyjaznekredyty.pl która zajmuje się czyszczeniem takich wpisów. Wpis udało się usunąć, potem pomogli mi wybrać najlepszą ofertę dla firmy. Tak więc wejdź sobie na stronę, tam jest kontakt do nich. 

#37 Guest_czyszczeniebiku

Guest_czyszczeniebiku
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 09:29

Szanowni Państwo,

jeżeli ktoś miał problem z długami, figuruje w BIKu, zobowiązanie zostało już spłacone, a chciałby wziąć kredyt ze względu an trudną sytuację finansową, mogę Państwu przedstawić ofertę czyszczenia biku. Oczywiście, nie da się wyczyścić wszystkiego, ale część jest możliwa. Jeżeli chcą Państwo polepszyć swoją historię kredytową, to zapraszam do skorzystania z oferty profesjonalnej firmy, która nie obiecuje złotych gór, a jedynie spełnia to, co prawdziwe i realne.

Polecamy wejść na czyszczeniebiku.pl i wypełnić formularz.

Pozdrawiamy,

zespół czyszczeniebiku.pl

#38 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 04:14

Hi, I'm Mrs. Emmanuel Justin, private loan lender who gives loan opportunities life time. Do you need urgent loan to pay off debts or you need a loan to enhance your business? You've been rejected by banks and other financial institutions? Do you need a consolidation loan or mortgage? something more, because we are here to make all your financial problems are over. We borrow funds for those in need of financial assistance who have bad credit or need money to pay bills, to invest on business at a rate of 2%. I want to use this medium to inform you that it is a reliable and beneficiary of the aid and be willing to offer a loan. Yes, please contact us by e-mail at: emmanueljustina536@gmail.com

#39 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2237 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 17:05

Teoretycznie największe szanse na kredyt dla firm masz w Idea Banku - https://www.ideabank...edytow-dla-firmAle w praktyce jednak jeśli masz negatywne wpisy w BIK to szanse na środki są zerowe. Pozostaje jedynie sektor prywatny - nie dostaniesz pieniędzy od banku, bo one są zobowiązane weryfikować BIK.

#40 jagodaj

jagodaj

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 23 grudzień 2015 - 10:13

O kredyt przy zadłużeniu raczej będzie trudno, może lepiej pomyśl o znalezieniu pracy na etacie żeby spłacić zadłużenie. Nie wiem w jakiej branży chciałeś otwierać firmę, ale myślę że powinieneś wiedzieć na przyszłość, że istnieje coś takiego jak faktoring, mnie osobiście już kiedyś z kłopotów wyciągnął tylko trzeba w porę zareagować, polecam lekturę na ten temat http://www.kuke-finance.pl/o-firmie/ warto o tym pamiętać bo wiadomo, że różnie w życiu bywa zwłaszcza prowadząc firmę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Firma, kredyt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych