Skocz do zawartości

baner reklamowy firmy

wróć do serwisu Moja Firma 51 odpowiedzi w tym temacie

#21 semtime.pl

semtime.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 17 październik 2015 - 09:47

Banery w internecie bardziej szkodzą niż pomagają biggrin.png ja osobiście tego nie czytam. a większość ma adlobcka tongue.png dlatego nie ma to jak banery reklamowe ktore stoją sobie koło ulic biggrin.png w korku mozna zdobyć klienta , dlatego polecam Banery reklamowe Suwałki z mojej miejscowości biggrin.png

Przepraszam, że odkopuję,

Nieuciążliwe i skuteczne systemy reklamowe nie są blokowane przez AdBlocka. Szczególnie teraz.

Pozdrawiam.

Profesjonalne prowadzenie i optymalizacja kampanii Google AdWords.

Zapytaj o możliwości reklamy dla Twojej firmy i odbierz kupon na kliknięcia o wartości 250zł na - http://semtime.pl

#22 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 19:11

Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany reklamą w postaci takich rzeczy jak: kasetony, pylony, grawerki, litery blokowe, neony, tablice, szyldy, rzućcie okiem na stronę http://www.studiowyd...ruki-c9_0_1.htm- firma zajmuje się także frezowaniem i cięciem laserowym tych materiałów.

#23 Guest_gumiJagoda

Guest_gumiJagoda
  • Goście

Napisano 13 maj 2016 - 14:49

Podstawowe pytanie czy ma to być baner realny czy baner internetowy ;) na pierwszych się nie znam, a drugi kiedyś był dość wysokim kosztem lub żadnym jeśli umiało się samo a ja nie umiałam. Natomiast teraz w dobie kiedy wszechobecne są takie programy jak z grafido.pl za bezcen to nie tylko pryszczaty nerd jest w stanie to zrobić ale również i ja ;) a że za niewielką opłatą, to tym bardziej jest to już usługa powszechnie dostepna :)

#24 Misiek222

Misiek222

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 maj 2016 - 20:42

Ostatnio zamówiłem bilbord na potrzeby swojej firmy.W ramach oszczędności projekt wykonałem samodzielnie i wyszło połowę taniej.

Gotowe Wzory HACCP dla firm

#25 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 09:37

Baner przykuwa dużą uwagę więc jak najbardziej jestem na tak.

#26 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 644 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 13:10

ja również

#27 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 05:39

Ktoś powyżej pytał się o cenę. Cena może byc bardzo zróżnicowana . Zależy od:

Drukarni -  chociaż na tym sugeruje nie oszczędzać. Waarto jest wydrukowac porządny baner w dobrych kolorach. Ze swojej strony polecam tę firmę: http://studio306.pl/- jedna z lepszych drukarni w Polsce jeśli chodzi o wydruki wielkoformatowe

Wynajmu miejsca, w którym ten baner powiesicie

Oraz od innych dodatkowych kosztów. Takich jak płatność ekipie, która zawiesza baner. 

#28 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 09:02

Billboard to również świetny sposób na reklamę. Tylko dość kosztowny.

#29 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 16:31

Ja tutaj zamawiam etykiety samoprzylepne. Polecam.

#30 badyllek1993

badyllek1993

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 20:37

Nie wiem czy od banera lepsza nie będzie tradycyjna ulotka reklamowa i jej kolportaż na terenia miasta. Weźmy pod uwagę, że:
- baner to wydatek stały, najczęśniej abonament miesięczny
- wywieszony w jednym miejscu może nie trafić do całego grona potencjalnych Klientów
- krzykliwa ulotka zapada w pamięci bardziej niż jakakolwiek inna reklama

Jeżeli jednak ulotki okażą się lepszą propozycją, to polecam drukarnię http://witograf.pl/

#31 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 czerwiec 2017 - 15:23

Uważam, że warto zapoznać się także z ofertą tej firmy - druk ulotek warszawa. Sądzę, że zarówno jeśli chodzi o jakość wydruku jak i ceny, to są naprawdę dobre. Sami zobaczcie szczegóły oferowanych przez nich usług. 

#32 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 455 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 12:47

A słyszałeś o balonach reklamowych? Balony z nadrukiem są świetnym sposobem na zaakcentowanie różnych wydarzeń. Niezależnie od tego czy Twoja firma dopiero startuje czy istnieje od lat. Wypróbuj balony z nadrukiem jako świetną i relatywnie tanią formę reklamy, która przyniesie Ci wymierne korzyści. Szczegóły znajdziesz na stronie internetowej http://www.clevair.p...alony-reklamowe

#33 projektogrod

projektogrod

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 11 grudzień 2017 - 15:20

baner tradycyjny fajnie może wyglądać

this contact form

#34 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów

Napisano 07 kwiecień 2018 - 21:14

Banery chyba już tracą swoją moc. Teraz trzeba bardziej do klienta wychodzić. na przykład takie gadżety reklamowe to fajny sposób - http://www.izisport.pl/można na nie nadrukować logo firmy co bardziej skupi uwagę klienta. A w dodatku podniesie prestiż firmy, bo jednak takie personalizowane gadżety to fajna sprawa

#35 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 12:31

jeśli chodzi o porządny projekt baneru to polecam firmę black-art.com.pl

#36 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 08:41

A ile trzeba za taki baner zapłacić?

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#37 Elvira

Elvira

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 09:55

Ja w ogóle nie uważam baneru za skuteczną formę reklamy. Bardziej jako informację, że za 500 m jest firma X. Ale to nie ściągnie do nas wielu klientów. Zdecydowanie wolę reklamy adwords i pozycjonowanie - te reklamy w sieci ściągają do firmy wielu klientów. Odbieram sporo telefonów, gdzie ludzie mówią mi, że znaleźli mnie w sieci, z czego się bardzo cieszę. 

#38 Guest_Karl

Guest_Karl
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 12:28

Warto zgłosić się do fachowców. Polecam usługi Techgrafq. Zaprojektowali mi ciekawy i oryginalny baner reklamowy w bardzo korzystnej cenie. Tworzą profesjonalne projekty graficzne. W każdej chwili można liczyć na fachowe doradztwo.

#39 Gumiś

Gumiś

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 09:37

Ja mam trochę inne doświadczenia… prowadzę sklep internetowy a i tak zdecydowałem się na kilka banerów – na swoim płocie, u rodziców i jeszcze jeden powiesiłem na magazynie. I wiecie co? Są osoby które właśnie w taki sposób dowiadują się o moich produktach – a później zamawiają je w necie. Wydaje mi się, że dużo zależy od lokalizacji, ale też od grafiki. Banery zamawiałem w Copypoint u mnie w Gnieźnie i zaproponowali mi bardzo ciekawe projekty. To chyba one przykuwają uwagę 😊

#40 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 16:25

Muszę Ciebie zmartwić - niestety, reklamowanie się za pomocą banerów reklamowych jest mało skuteczne... Jaki biznes prowadzisz? Jeśli jest to sklep internetowy, proponowałbym Ci w pierwszej kolejności w reklamę w Google. Możesz ją powierzyć firmie http://adwordsgroup....nia-produktowa/ specjalizującej się chociażby w przeprowadzaniu kampanii produktowych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych