Skocz do zawartości

Zdjęcie

Do czego przewoźnikowi spedycja?

wróć do serwisu Logistyka 94 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Nadia88

Guest_Nadia88
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 15:16

Ja ze swojej strony polecam Blau Speed. Według mnie są najlepsi w branży. 

#82 bibi87

bibi87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:49

Jak temat spedycji jest wam bliski, to polecam zajrzeć na stronę http://www.pgt.pl/ - bardzo dużo merytorycznych i ciekawych treści dotyczących branży TSL i aktualności z tej właśnie branży. 

#83 mariuszP77

mariuszP77

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 08 luty 2019 - 13:15

Profesjonalna, rzetelna i uczciwa firma transportowa to Maximus z Poznania http://maximus-spedycja.pl/ Od dawna z nimi współpracujemy,  bardzo sprawnie ogarniają transport (także transport ADR), usługi celne, magazynowanie.  Kompleksowo działają, mają dobre stawki, są staranni i solidni dlatego oceniamy ich jak najlepiej.

#84 Guest_gary

Guest_gary
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 12:42

A ja z kolei polecam Blau Speed. Na nich można liczyć. Współpracowaliśmy już wielokrotnie i zawsze było pozytywnie, terminowo i finanse dziwnym trafem nie wzrastały. Ogółem stabilna firma. 

#85 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 10:54

jeśli chodzi o doradctwo transportu drogowego to osobiście mogę polecić itdinfo.pl

#86 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 246 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 16:26

W takim razie polecam również zwrócić uwagę na system Flotman, jeżeli dysponujecie w firmie również flotą samochodów dostawczych, osobowych, czy ciężarowych bo jak się okazuje można z jego pomocą naprawdę znacząco zwiększyć oszczędności i co ważne mieć pełną kontrolę również nad ich lokalizacją co bardzo przydaje się przy kontakcie z klientem jak i pewnością, że auta nie zostały skradzione. Pozdrawiam i życzę sukcesów w prowadzeniu firmy!

#87 Guest_Vito

Guest_Vito
  • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 11:34

Jeździłem w Blau Speed i mogę polecić. Dobra ekipa, dobre ciągniki siodłowe, umowa na porzadnych warunkach, a kasa zawsze na czas.

#88 Guest_hubiszechu

Guest_hubiszechu
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 14:25

Zdecydowanie dla lepszej współpracy i bezpieczeństwa, bardzo dobrze funkcjonuję  firma greenspeed logistics.

#89 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 924 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 14:47

Jak szukać przewoźników, kilka wskazówek znajdziemy na tej stronie www warto zapoznać się z poradnikiem.

#90 kamillag

kamillag

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 17 październik 2019 - 08:31

Jesli spedycja to tylko u http://www.vgl-group.com. Wszystko terminowo, szybko i w niskiej cenie. Posiadają transport morski, lotniczy oraz drogowy.

#91 Guest_Grzesiek33

Guest_Grzesiek33
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 12:41

Dobrzy spedytorzy są w Blau Speed, zawsze załadunki zgodnie z czasem, polecam. 

#92 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 15:31

Dobrą firmą spedycyjną jest Blau Speed, zdecydowanie polecam. 

#93 kas87wid

kas87wid

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 31 październik 2019 - 20:03

My korzystamy z usług firmy Cargo Transport, http://cargotransport.com.pl - zdecydowanie mogę polecić tę firmę. Są profesjonalistami, działają rzetelnie i terminowo, współpraca układa się nam bardzo dobrze. 

#94 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 19 grudzień 2019 - 11:20

Wspominacie tu o dobrych spedycjach, to i ja muszę wspomnieć o moim kooperancie www.net-cargo.pl. Firma zasługuje na miano idealnego partnera biznesowego. Dużą wagę przykładają do bezpieczeństwa ładunku. Z transportem ładunków o nietypowych wymiarach radzą sobie świetnie. Doświadczeni i rzetelni. 

#95 Guest_Kierowca

Guest_Kierowca
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 22:11

Odradzam Blau Speed. Spedycja po kraju jest kiepskim żarte. Obiecują km, a w rzeczywistości mało km. Za skonto 3 dni pobierają 10%, a płatności są wysyłane w dniu terminu płatności po godz. 18 lub w kolejne dni. Kontakt ze spedytorami bardzo utrudniony. Brak pełnej informacji o zleceniu. Mimo jazdy wg tras od spedycji i tak rozliczenia się nie zgadzają. Kierowca musi wykonywać również pracę spedytora, a Blau Speed bierze za to 20% od frachtu. Spedycja zrzuca winę za wszelkie opóźnienia na kierowcę, a wszystkie opoznienia są spowodowane doładunkami przez nich branymi. Mimo fix są dobierane doładunki. Brak kontaktu z właścicielami w sprawie płatności. Dzięki nim moja firma była o włos od upadku. Chcę ostrzec innych przed współpracą z Blau Speed.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych