Skocz do zawartości

Zdjęcie

Do czego przewoźnikowi spedycja?

wróć do serwisu Logistyka 103 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_alani

Guest_alani
  • Goście

Napisano 17 luty 2015 - 10:58

Wszystko ok, ale rynek przyciągnął sporo patologii. W efekcie jest tak, że łatwo się naciąć na nieuczciwych spedytorów i naprawdę warto trzy razy sprawdzić firmę, zanim się podejmie zlecenie. Spedycja i stałe kontrakty dla małych przewoźników są bezpieczne, pod warunkiem że firma spedycyjna nie oszukuje.

Święta racja. Nie ma co się się bawić w spedytorów niesprawdzonych i o wątpliwej reputacji. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że nieuczciwe firmy wyrastają jak grzyby po deszczu. Trzeba być bardzo uważnym i bardzo ostrożnym żeby się nie naciąć. Mi się zdarzały różne przygody, ale w koncu trafiłem na optime. Firma spedycyjno-transportowa z warszawy. Transport dociera w końcu nieopóźniony. Zawsze dociera i nie ma problemów z jakimiś problemami na trasie.  Do tego jest opcja ubezpieczenia transportu co daje ogromny komfort dla mnie jako zlecającego że towar jest bezpieczny, 

#22 Marcino

Marcino

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 26 luty 2015 - 12:51

Na Clicktrans  http://clicktrans.pl    wiem że  można znaleźć pewnych i sprawdzonych przewoźników

Clicktrans wszystkich weryfikuje no i opinie można poczytać od poprzednich klientów

to coś jak giełda transportowa, bardzo praktyczna rzecz

#23 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 20:17

spedycja nawet w małej firmie może zdziałać dużo dobrego, no ale wiadomo, warto mieć kogoś sprawdzonego

Ty kolego chyba mylisz pojęcia. Przewoźnik nie równa się spedycji. Spedycja to dość prężna gałąź w transporcie, w zasadzie załatwiają wszystko za Ciebie przewoźnika, dokumenty etc. A dla Ciebie jako firmy spedycja oznacza brak problemów, ale za to wyższe koszty niż jakbyś sam zapukał do przewoźnika. Zresztą teraz ta prowizja spedytorów już nie jest taka jak w dawnych latach a głównie za sprawą powstania różnych giełd transportowych takich jak chociażby - http://teleroute.pl/...rtowa-teleroute spedytorzy i przewoźnicy walczą o klientów a co za tym idzie obniżają ceny. Jakby nie patrzeć dla klienta końcowego to bardzo dobrze. 

#24 Guest_narrt

Guest_narrt
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 11:26

Przejrzyj sobie ofertę tej firmy – gerex2.pl . Ja Ci ją mogę z czystym sumieniem polecić, jak dla mnie jedna z najlepszych firm spedycyjnych w Polsce. Współpracują z nią od dłuższego czasu. Cenię sobie przede wszystkim terminowość, dbałość o powierzony towar jak również bardzo rozsądne ceny.

#25 Guest_tomus

Guest_tomus
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 12:08

Korzystałem z CLICKTRANS  jak szukaliśmy firmy do przeprowadzki biura - spoko serwis, bardzo praktyczny

#26 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 25 kwiecień 2015 - 14:04

spedycja gdynia Net cargo http://www.net-cargo.pl/ jest ok. Dobre jest to ze maja agencje celna i zalatwiaja za ciebie wszystkie formalnosci

#27 Guest_spedit

Guest_spedit
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2015 - 15:56

Cześć,

chciałbym się poradzić. w jednej z firm spedycyjnych jest oferta na spedytora międzynarodowego (nie mam zadnego doswiadczenia) i pracodawca jako podstawę daje 1500zł. jednak jeśli przekroczy się tą kwotę w wyniku wykonanych transportów to ta podstawa niweluje sie i zarobek ma się z wykonanych transportów. czy to uczciwa propozycja? 

prosze o odp.

#28 Guest_kamelowa

Guest_kamelowa
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 14:33

czytam ten wątek i zgadzam się w zupełności z osobami, dla których spedycja ma sens. bez niej cięzko ogarnnąć niektóre kwestie. a dobry spedytor jest na wagę złota. dosłownie! ja tez spotkałam na swojej drodze oszustów , z którymi nie chcę mieć więcej nic wspólnego. pisał też ktoś o Optimie, ja właśnie z nimi współpracuję i cenię sobie za profesjonalne podejście do klietna. przy wcześniejszej firmie trudno było się doprosić o podstawowe informacje, poza tym nie zawsze wszystko było robione w terminie. 

#29 Guest_raf

Guest_raf
  • Goście

Napisano 03 maj 2015 - 15:07

adar bierze ładunki z timocom od niemieckich , holenderskich, francuskich spedycji (wiem bo jeździłem pod nimi i widziałem co w cmr pisało kto jest pierwotnym przewoźnikiem u załadowcy na pewno nie adar) i jaki to bezpośredni kontrahent jak można od niemieckiej spedycji zabrać , czyli masz ładunek z trzeciej ręki i nie tak jak obiecują od 0,92 do 1,40 euro tylko w rzeczywistości wychodzi po 0,80 euro.

#30 Guest_Anija25

Guest_Anija25
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 08:54

Ja bym poleciła wam firmę transportową międzynarodową Hussar tel. +48 22 201 91 65 zajmuje się dobrze transportem, najważniejsze, że odpowiedzialnie a także na czas. Firma z długoletnim stażem i wyspecjalizowanymi pracownikami. Możliwy transport różnego rodzaju i na różnych trasach. 

#31 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 09:39

z czystym sumieniem mogę tu wspomnieć o firmie transportowo-spedycyjnej Zmudatras. Korzystam z ich usług już jakiś czas i nigdy nie miałem problemów z dostawami towaru: bez opóźnień i bez uszkodzeń. Dodatkowo miła i profesjonalna obsługa. Jeżeli państwo byli by zainteresowani podaję namiary na stronę www.zmudatrans.pl

#32 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 926 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 październik 2015 - 14:52

Jeżeli chodzi o spedycje, to możecie przejrzeć ofertę w http://www.transportgrecja.pl/. Firma spedycyjna z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje bezpieczny i szybki transport na trasie Polska - Grecja. 

#33 Guest_xzcs

Guest_xzcs
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 12:43

Mam dobre doświadczenie we współpracy ze spedytorem haring.com.pl. Skontaktowałem się z nimi jakiś czas temu, bo potrzebowałem wsparcia przy transporcie materiałów budowlanych do Niemiec. Zaskoczyła mnie szybka odpowiedź, błyskawiczna wycena (konkurencyjna) i co ciekawe znajomość języka niemieckiego. Zlecenie transportowe zostało wykonane fachowo. Nie było żadnych problemów z załadunkiem i rozładunkiem. Solidna flota „na oko”.

#34 Guest_fewwa

Guest_fewwa
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 16:03

Pracuje w brugo spedition juz od dłuższego czasu – nigdy nie było problemu z wypłatą – warunki bardzo dobre zatem ja polecam.

#35 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 13:24

spedytorzy specjalizują się w organizacji transportu, ich wiedza i pomoc są cenne, ja chętnie wybieram do współpracy firmy, które zajmują się spedycją np. www.promy.botrans.eu/

#36 robertooos

robertooos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 08:14

Ja osobiście mogę polecić MKForwarding. Bardzo rzetelna firma spedycyjna.

#37 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2016 - 08:52

Do sprzedania posiadam 100 % udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością z 2015 lub 2016 roku z licencją spedycyjną wydaną na 15 lat, konto bankowe, możliwe wirtualne biuro wraz z obsługą księgową. Firma nie prowadziła działalności i nie posiada zobowiązań. Więcej info na www.spolkaspedycyjna.pl . Zainteresowane osoby proszę o kontakt. 883 116 606

#38 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 14:17

Prężnie rozwijająca się firma transportowa z Żar poszukuje osoby z biegłym językiem niemieckim na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży. Oferowane atrakcyjne wynagrodzenie (4500 - 6500 PLN brutto + system premiowy), stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, możliwość rozwoju i awansu zawodowego. Osoby zainteresowane zapraszamy do przysłania CV na adres: rekrutacja@tigura.pl

#39 Guest_ireneusz

Guest_ireneusz
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 12:22

wystarczy spojrzeć np. na MW Spedition spod Poznania (Oborniki). Spedycja bardziej zajmuje się organizacją transportu, żeby tir nie wracał pusty, bo to dodatkowe koszty bez zarobku. Transport to transport, sam przewóz, a na drodze powrotnej może zarobić jeszcze raz. Tylko, ze spedycja musi byc dobrze zorganizowana i czasami działać dynamicznie.

#40 Guest_janka821

Guest_janka821
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 15:00

Ze spedytorów znam firmę optimalg.pl. Maja profesjonalne podejście i bardzo dobrze wykonują swoje zadania smile.png

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych