Skocz do zawartości

Zdjęcie

Do czego przewoźnikowi spedycja?

wróć do serwisu Logistyka 76 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Logistyka

Admin Logistyka

Admin Logistyka

• Administratorzy forów
  • 314 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 13:59

Czy małym firmom transportowym jest potrzebny spedytor? W wielu przypadkach rzetelny spedytor to dla małych firm transportowych gwarancja stawki i terminu płatności. Powrót do artykułu: Do czego przewoźnikowi spedycja?

#2 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 14:01

Wszystko ok, ale rynek przyciągnął sporo patologii. W efekcie jest tak, że łatwo się naciąć na nieuczciwych spedytorów i naprawdę warto trzy razy sprawdzić firmę, zanim się podejmie zlecenie. Spedycja i stałe kontrakty dla małych przewoźników są bezpieczne, pod warunkiem że firma spedycyjna nie oszukuje.

#3 Guest_błażej

Guest_błażej
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 05:54

ja mam raczej pozytywne doświadczenia ze spedytorami  wolę współpracować z firmą spedytorską niż bezpośrednio z firmą transportową, w ten sposób zwykle wszystko jest lepiej zorganizowane

#4 KsięgowyMafii

KsięgowyMafii

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów
  • LokalizacjaTo tu... To tam...

Napisano 07 styczeń 2014 - 14:30

Wszystko ok, ale rynek przyciągnął sporo patologii. W efekcie jest tak, że łatwo się naciąć na nieuczciwych spedytorów i naprawdę warto trzy razy sprawdzić firmę, zanim się podejmie zlecenie. Spedycja i stałe kontrakty dla małych przewoźników są bezpieczne, pod warunkiem że firma spedycyjna nie oszukuje.

Popieram wypowiedź w 100 procentach!

#5 Guest_sławek

Guest_sławek
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 10:51

ja znalazłem rzetelnego spedytora i bałbym się teraz załatwiać transport w inny sposób, niestety ale poziom usług przewoźników jest na bardzo róźnym poziomie

#6 Guest_Marlena

Guest_Marlena
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 13:06

Czy małym firmom transportowym jest potrzebny spedytor? W wielu przypadkach rzetelny spedytor to dla małych firm transportowych gwarancja stawki i terminu płatności.Powrót do artykułu: Do czego przewoźnikowi spedycja?

Witam serdecznie,

jestem Agentem Personalnym. Na ten moment przeprowadzam ciekawe projekty rekrutacyjne w których poszukuję:

kierownika ds spedycji ( Wrocław )

spedytorów ( wszystkie lokalizacje )

Zaintereowanych szczegółami, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,

m.kufel@pgbhr.com

#7 Guest_Karol76544

Guest_Karol76544
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 15:34

Firma spedycyjna organizuje transport, odpowiada za to żeby wszystkie towary dotarły na czas, a kierowcy jeździli tak, aby nie tracić czasy i żeby miało to jak największy sens. Ja korzystam z usług tej firmy spedycyjnej: http://novspeed.com/ i jestem bardzo zadowolony, nigdy nie miałem z nimi żadnego problemu.

#8 Guest_mateusz

Guest_mateusz
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 13:38

ja współpracuję z http://www.wemhoff.pl są bardzo profesjonalną firmą spedycyjną, współpraca układa się bardzo dobrze

#9 Guest_tadeusz

Guest_tadeusz
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 21:24

podaj namiary na tę spedycję, pozdrawiam

#10 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 19:09

Dzień dobry

Dla mojego klienta -bardzo dużej międzynarodowej firmy w branży TSL oferującej atrakcyjne warunki zatrudnienia poszukuję osoby na stanowisko Spedytora Międzynarodowego w systemie home office na terenie całej Polski a także Niemiec.

Osoby zainteresowane szczegółami zapraszam do kontaktu.

Natalia Skórnicka

+48 500 444 769

natalia.skornicka@lobohr.pl

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 12:04

żeby nie naciąć się na jakiś badziew lepiej pracować z jedną i trą samą firmą , najlepiej sprawdzoną. Ja tam dobrze trafiłęm, bo optima z Warszawy jest pierwszą firmą z którą nawiązałęm współpracę i od tego czasu wszystko idzie najlepiej jak może. nie miałem z nimi żadnego problemu

#12 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 12:07

spedycja nawet w małej firmie może zdziałać dużo dobrego, no ale wiadomo, warto mieć kogoś sprawdzonego

#13 Guest_Michalec

Guest_Michalec
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 12:13

od jakości usług świadczonych przez firmę spedycyjną może zależeć transportowany towar więc lepiej dobierać ją z głową smile.png

#14 Guest_michal

Guest_michal
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 12:05

Na pewno usprawnia pracę a klientowi daje pewność ze szybko i bezpiecznie przewiezie towar w dowolne miejsce. Ja korzystalem ostatnio http://www.spedition...lang=pl&box=akt i jestem zadowolony.

#15 Guest_amstaffff

Guest_amstaffff
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 12:23

Moim zdaniem jest potrzebny i to  najlepiej taki, który posiada własny magazyn, np. http://www.mark.com.pl/ - ja z nimi współpracuję od kilku lat.

#16 Guest_kamila888

Guest_kamila888
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 09:57

Jeśli mowa o firmy przewozowe, spedycyjne to ja zdecydowanie mogę polecić ich http://okser.com.pl/ Są naprawdę świetni w tym co robią, wszystko zawsze jest wykonane na czas. Moim zdaniem warto im zaufać. 

#17 marek980

marek980

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 84 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 08:37

Polecam w zainwestowanie w oprogramowanie dla transportu. Dzięki niemu można organizować konkursy ofert i ich aukcje, a co za tym idzie oszczędzać na transporcie. Taki program dla transportu pomoże także zapanować nad chaosem podczas wydawania i przyjmowania towarów na terenie zakładu

oprogramowanie dla transportu: soot.pl

#18 Pawel.R.

Pawel.R.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 09:58

Gość_Olek- Tyle się już naczytałem o naczytałem o oszustach, naciągaczach i ogólnie braku profesjonalizmu... Sam korzystałem kiedyś z różnych małych, nieznanych firemek, bo wydawało mi się, że będa tańsze - guzik prawda! Cena ta sama, więc nie ma się co wkopywać w coś nieznanego i niesprawdzonego.  Już jakieś pół roku współpracuję z ITL - OMEGA ( http://pl.itl-omega.eu/ )i żałuję, że nie znalazłem tak profesjonalnej firmy wcześniej. Naprawdę, nie ma co się pakować w jakieś przekręty:-)

#19 Guest_dziki5

Guest_dziki5
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 12:21

patrzyłeś na tls24.eu? zobacz tam, weryfikują zanim zaczną współpracować. 

#20 Guest_goll

Guest_goll
  • Goście

Napisano 14 luty 2015 - 17:55

Przy transportach zagranice wg mnie doświadczony spedytor międzynarodowy to podstawa. Znacznie lepiej sie współpracuje z firmą co ma takich spedytorów. Sam od jakiegos czasu współpracuje  z hussar-gruppa.com

Hussar sie specjalizuje w spedycji po Europie i to widać przy kazdym transporcie jaki im zlecałem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych