Skocz do zawartości

Gdzie kupić mieszkanie w Poznaniu?

kupno mieszkania poznań

wróć do serwisu Sektor Publiczny 118 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Partycha

Guest_Partycha
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 14:59

Wychowalam sie na Strzeszynie i jak tylko okazało sie, ze budują Strzeszyn Park to pomyslalam ze to cos dla mnie, akurat szuakałam mieszkania, ceny maja przystepne jak na standard i zabudowe, jak narazie bez problemow, trzymajcie kciuki zeby szlo tak dalej smile.png

#102 Guest_zuza

Guest_zuza
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2017 - 12:02

KAżda dzielnica ma swoje plusyy i minusy - zależy czego oczekujesz, czy się uczysz czy pracujesz i co lubisz :) ja lubię jeżyce za ten klimat, ale niektórzy wolą bardziej nowoczesne części miasta. Ja jak szukałam mieszkania to pomagał mi pośrednik - Pan Marcin z twój pośrednik. Rzeczywiście wypytał mnie o potrzeby i to co znalazł to był strzał w 10! Jeśli chciałabyś się jego poradzić to zostawiam numer: 533 580 580

#103 Anna S-ska

Anna S-ska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 13:30

Każda lokalizacja ma swoje plusy i minusy. Zamiast pytać w ciemno, gdzie warto kupić mieszkanie, najpierw pomyśl, co chcesz osiągnąć: jak z dojazdem do centrum, jak dojazd do pracy, czy planujesz powiększenie rodziny, czy zależy Ci bardziej na terenach zielonych czy na dobrej komunikacji. Jest wiele zmiennych i trudno doradzać na podstawie tak ogólnikowego zapytania.

#104 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 14:32

Mi bardzo przypadły do gustu mieszkania z Poznania na osiedlu Sołacz http://willewodziczki.pl/pl/inwestycja Świetny wygląd i lokalizacja.

#105 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 352 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 11:52

Gdzie kupić, czy gdzie szukać do kupienia? Myślę, że ważniejsze jest to drugie, potem można wybierać spośród lokalizacji. Tutaj: https://sprzedajemy....osci/mieszkania znajdziesz ogłoszenia z ofertami sprzedaży mieszkań znajdujących się w Poznaniu. Zerknij! Być może któraś nieruchomość jest tą wymarzoną.

#106 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 07 wrzesień 2017 - 23:56

Mi przypadły do gustu takie mieszkanie z Wrocławia www.inwestgrupa.pl/oferta-mieszkaniowa/rosarium-ii/oferta Bardzo dobrze skomunikowane i leżące blisko centrów handlowych, dzieki czemu gdy chce sie zrobić zakupy lub cokolwiek załatwić to nie trzeba daleko jeździć.

#107 m88

m88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów
  • LokalizacjaKonin

Napisano 21 wrzesień 2017 - 08:55

Ciekawe oferty mieszkań deweloperskich widziałem na tej stronie: http://saperska30.pl/. Jestem bliski przeprowadzki do Poznania i właśnie rozglądam się za mieszkaniami. Osiedle wygląda bardzo obiecująco, a do tego będzie w centrum, a na tym mi najbardziej zależy.

#108 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 23:04

Pod poznaniem deweloper www.mpddeweloper.pl posiada chyba jeszcze mieszkania na sprzedaż. Jeśli ktoś zainteresowany, to serdecznie polecam, mieszkania mają dobrą lokalizację i przyjemne środowisko dookoła. :)

#109 Agatabiz

Agatabiz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 19:41

To zależy gdzie pracujesz, gdzie masz rodzinę, jak lubisz spędzać czas... Ja lubię okolice Cytadeli, ale dlatego, że mam psa i dużo spaceruję z nim. W zależności od tego co lubisz dobrze odezwać się do kogoś kto pomoże znaleźć Ci nieruchomość w najlepszej lokalizacji. Nam pomagał Pan Marcin z twoj-posrednik.pl - rzeczowy, zna się na poznańskim rynku.

#110 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 11:10

Ja ze swojej strony mogę polecić Ci Family House. Dobry deweloper który w ofercie ma między innymi nowe domy pod Poznaniem czy mieszkania w samym poznaniu. Ja kupiłem od nich dom w szeregowcu pomimo różnych krążących opinii jestem bardzo zadowolony. Wejdź na ich stronę www.familyhouse.pl i zobacz co mają aktualnie w ofercie.
​Pozdrawiam

#111 Guest_Sandra

Guest_Sandra
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 08:30

Ja preferuję tereny za miastem - nieruchomości są tańsze, a dojazdy zajmują tyle samo co mieszkając w centrum. Niedawno kupiłam mieszkanie w Swarzędzu przed agencję twój pośrednik i uważam, że był to strzał w 10! Za taką cenę o mieszkaniu w Poznaniu mogłabym tylko pomarzyć :)

#112 Guest_olla

Guest_olla
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 17:26

Warto się wybrać na targi w weekend. Bilet kupiony online to tylko 7 zł, a w jednym miejscu poznacie oferty nie tylko deweloperów. Mnóstwo będzie też ciekawych stoisk tematycznych, atrakcje dla dzieci i nie tylko. Hala nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich na Głogowskiej 14 od 10 do 17 w sobotę i niedzielę.

#113 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 16:16

A co sądzicie o mieszkaniach od dewelopera http://www.mondaydev...eszkania-poznanJedne z ładniejszych, jakie widziałam w Poznaniu.

#114 rebeccahi

rebeccahi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 marzec 2018 - 07:13

Actually this is one of the most exciting games. And the site also has many different types of games you can play and feel. Thank you very much for visiting my website and wish you success. Thank you so much! |=>bloons tower defense 5

#115 Ferlenes

Ferlenes

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 09:04

Najlepiej udać się do kogoś dla kogo zarzadzanie nieruchomościami to znany temat. Na pewno pomógłby coś wybrać ciekawego.

#116 Guest_adrian

Guest_adrian
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 16:33

na osiedlu Miasteczko Wawer nowe mieszkania prezentują się swietnie. Okna z widokiem na las, duże pokoje, bardzo duze tarasy, idealne warunki dla mnie, mozna spokojnie rozlozyc sie na balkonie albo nawet zrobic impreze, okolica spokojna, dojazd do centrum idealny

#117 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 08:20

Moja Malta przy Krańcowej też jest bardzo ciekawa, okna z widokiem na jeziorko maltańskie, fajne patio. No i plus, że budynek już stoi.

#118 Guest_Honorata1980

Guest_Honorata1980
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 22:03

Najlepiej od dewelopera! My postawiliśmy na nowoczesność i bardzo dobrą jakość wykonania, dlatego też trafiliśmy na grupę Libra Developer sp. z o.o. – uważam, że to doskonały wybór. Polecam!

#119 Guest_wi_ka

Guest_wi_ka
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 09:48

Jeśli lubisz klimat starych kamienic to polecam Wildę - jest blisko do centrum a jednocześnie dość spokojnie jak na tą część miasta. W tej dzielnicy są też dobre ceny nieruchomości. Mieszkania w tej lokalizacji miał w ofercie pan Wilczyński z agencji Twój Pośrednik, jeśli szukasz to polecam się z nim skontaktować.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kupno mieszkania, poznań

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych