Skocz do zawartości

Gdzie kupić mieszkanie w Poznaniu?

kupno mieszkania poznań

wróć do serwisu Sektor Publiczny 107 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Partycha

Guest_Partycha
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 14:59

Wychowalam sie na Strzeszynie i jak tylko okazało sie, ze budują Strzeszyn Park to pomyslalam ze to cos dla mnie, akurat szuakałam mieszkania, ceny maja przystepne jak na standard i zabudowe, jak narazie bez problemow, trzymajcie kciuki zeby szlo tak dalej smile.png

#102 Guest_zuza

Guest_zuza
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2017 - 12:02

KAżda dzielnica ma swoje plusyy i minusy - zależy czego oczekujesz, czy się uczysz czy pracujesz i co lubisz :) ja lubię jeżyce za ten klimat, ale niektórzy wolą bardziej nowoczesne części miasta. Ja jak szukałam mieszkania to pomagał mi pośrednik - Pan Marcin z twój pośrednik. Rzeczywiście wypytał mnie o potrzeby i to co znalazł to był strzał w 10! Jeśli chciałabyś się jego poradzić to zostawiam numer: 533 580 580

#103 Anna S-ska

Anna S-ska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 13:30

Każda lokalizacja ma swoje plusy i minusy. Zamiast pytać w ciemno, gdzie warto kupić mieszkanie, najpierw pomyśl, co chcesz osiągnąć: jak z dojazdem do centrum, jak dojazd do pracy, czy planujesz powiększenie rodziny, czy zależy Ci bardziej na terenach zielonych czy na dobrej komunikacji. Jest wiele zmiennych i trudno doradzać na podstawie tak ogólnikowego zapytania.

#104 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 14:32

Mi bardzo przypadły do gustu mieszkania z Poznania na osiedlu Sołacz http://willewodziczki.pl/pl/inwestycja Świetny wygląd i lokalizacja.

#105 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 239 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 11:52

Gdzie kupić, czy gdzie szukać do kupienia? Myślę, że ważniejsze jest to drugie, potem można wybierać spośród lokalizacji. Tutaj: https://sprzedajemy....osci/mieszkania znajdziesz ogłoszenia z ofertami sprzedaży mieszkań znajdujących się w Poznaniu. Zerknij! Być może któraś nieruchomość jest tą wymarzoną.

#106 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 07 wrzesień 2017 - 23:56

Mi przypadły do gustu takie mieszkanie z Wrocławia www.inwestgrupa.pl/oferta-mieszkaniowa/rosarium-ii/oferta Bardzo dobrze skomunikowane i leżące blisko centrów handlowych, dzieki czemu gdy chce sie zrobić zakupy lub cokolwiek załatwić to nie trzeba daleko jeździć.

#107 m88

m88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów
  • LokalizacjaKonin

Napisano 21 wrzesień 2017 - 08:55

Ciekawe oferty mieszkań deweloperskich widziałem na tej stronie: http://saperska30.pl/. Jestem bliski przeprowadzki do Poznania i właśnie rozglądam się za mieszkaniami. Osiedle wygląda bardzo obiecująco, a do tego będzie w centrum, a na tym mi najbardziej zależy.

#108 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 23:04

Pod poznaniem deweloper www.mpddeweloper.pl posiada chyba jeszcze mieszkania na sprzedaż. Jeśli ktoś zainteresowany, to serdecznie polecam, mieszkania mają dobrą lokalizację i przyjemne środowisko dookoła. :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kupno mieszkania, poznań

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych