Skocz do zawartości

Gdzie kupić mieszkanie w Poznaniu?

kupno mieszkania poznań

wróć do serwisu Sektor Publiczny 134 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_mateusz80

Guest_mateusz80
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 12:48

Polecam RGR Developera. Kupiłem dom w zabudowie bliżniaczej . Jestem zadowolony z obsługi developera  jak i wykonczenia domu. Jest tam też plac zabaw dla moich dzieciaków i też szybki dojazd do Poznania.

#62 Guest_jacek

Guest_jacek
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 12:59

Kupiłem mieszkanie dwie sypialnie, salon,kuchnię, łazienkę i przedpokój w miejscowośći Dachowa (trasa z S11 z Ronda Rataje) w gminie Kórnik. Dojazd jest bardzo dobry tylko 10 min do Poznania. Dobre połączenia z centrami handlowymi , plac zabaw na osiedlu. Współpraca z developerem była dobra, Beż żadnych zastrzeżeń.

#63 migaska

migaska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 lipiec 2015 - 17:22

W Poznaniu powstaje kilka naprawdę świetnych inwestycji, na które warto zwrócić uwagę. Moim zdaniem taką inwestycją jest między innymi Red Park albo Osiedle Zodiak, które bardzo szybko się rozbudowuje. Teraz powstaje IV etap, Nowe Miasto wygląda wspaniale.

#64 Guest_Celina

Guest_Celina
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 09:45

My zdecydowaliśmy się na kupno domu od dewelopera pod Poznaniem, dokładnie na osiedlu tęczowym w Dachowej. Piękna okolica, dobry dojazd do miasta oraz spokój i miejsca zabaw dla dzieci przekonały nas, że to będzie dla nas o wiele lepsze. Domy są tam budowane przez RGR Developer, który słynie z tego że do swoich inwestycji używa materiałów najlepszej jakości, a skoro to ma być miejsce w którym mamy spędzieć resztę naszego życia to bardzo zależało nam, żeby nasz dom był zbudowany z jak najlepszych materiałów.

#65 Guest_Ramonaa

Guest_Ramonaa
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 10:55

Ja przeglądam ostatnio oferty tutaj www.poznan.ofertus.pl poszukuje mieszkania na wynajem w centrum Poznania, lookam tez na innych ogłoszeniach, jak na razie bez skutecznie, a rok szkolny się zbliża.

#66 Guest_Zbyszek

Guest_Zbyszek
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2015 - 10:11

Mieszkam w Dachowej i jestem bardzo zadowolony. Okolica spokojna, dojazd do centrum dobry - nic więcej mi nie potrzeba. Dom jest solidnie zbudowany z bardzo dobrych materiałów. Polecam każdemu, kto szuka spokojnego miejsca do życia.

#67 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2409 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:07

Kilka aktualnych ofert - http://tabelaofert.p...sprzedaz/PoznańGeneralnie we wszystkich dużych miastach zrobiło się nieco taniej, a wszystko dzięki temu, że mamy na rynku całe mnóstwo wolnych mieszkań na sprzedaż, a to główny problem rynku.

#68 TFern

TFern

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 20:02

Rynek inwestycji deweloperskich w Poznaniu jest bardzo bogaty. Co prawda nie dorównuje rozmachowi osiedli budowanych w Warszawie czy Wrocławiu, ale kupujący ma możliwość wybierania spośród dużej liczby realizowanych właśnie osiedli. Poznań jest miastem napływowym, co oznacza, że ludzie przenoszą się do niego z pozostałych, szczególnie mniejszych miejscowości w Polsce oraz ze wsi. Dlatego lokalni deweloperzy budując osiedla wpasowują się w zapotrzebowanie rynku. Żeby dobrze wybrać nowe mieszkanie trzeba nie tylko zasięgnąć informacji, które znaleźć można w internecie na portalach ogłoszeniowych, ale w szczególności trzeba zasięgnąć REKOMENDACJI. Oznacza to, że można zapytać obecnych mieszkańców osiedli o tym jak im się mieszka, ale można też sprawdzić, co na ten temat mówią niezależni profesjonaliści. O tym gdzie warto kupić mieszkanie w Poznaniu napisano wiele, ale najważniejsze to znaleźć te właściwe informacje.

#69 Milczu

Milczu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 21 wrzesień 2015 - 09:38

Ja celuję w dom, bo mieszkanie chce wynająć - mam dosłownie obok szczanieckiej, a to fajna lokalizacja, blisko przystanków :). Dom chcę kupić ten: http://jandach.pl/pl/osiedle-bliskie-1 niedaleko, pod klucz i przede wszystkim spokojnie tam jest. Pytałem już kilku znajomych plus widziałem się z osobą, która kupiła tam domek i włąśnie się umawiam na spotkanie z deweloperem, bo ponoć ostatnie mieszkanie jest z 1 budowy i już można zapisywać się na 2 :)

;)

#70 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 01 październik 2015 - 18:59

Przed zakupem mieszkania POLECAM zorientować się w sytuacji wolnych miejsc parkingowych, jeśli chodzi o osiedle Wechty MIEJSC PARKINGOWYCH BRAK po godzinie 16!
Po co kupować mieszkanie na strzeżonym osiedlu kiedy po zaparkowaniu auta trzeba przejść 15 minut i martwić się że samochód zaparkowany jest w ciemnej uliczce.
Kolejnym pytaniem skierowanym do dewelopera powinno być : którędy przejechać ma karetka bądź wóz strażacki. Czy sytuacja nie jest NIEBEZPIECZNA? problem rośnie kolejne bloki w budowie. ohmy.png

#71 Moris_M

Moris_M

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 06 październik 2015 - 11:37

My się zastanawiamy akurat nad mieszkaniem, może jakimś małym domkiem na Osiedlu Białym w Baranowie: http://www.osiedlebiale.pl/oferta/ tylko nie wiem jeszcze jak z kredytem będzie.

#72 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2409 postów

Napisano 27 październik 2015 - 11:52

Raz jeszcze bezpośredni odnośnik do ofert - http://tabelaofert.p...eszkania/Poznań

Pewnie, że warunki do takich przejęć są teraz znakomite, jednak coś takiego wymaga na starcie wyłożenia solidnych środków, wkładu własnego. No chyba że chodzi wyłącznie o wynajem - to już inna sprawa.

#73 Karoop

Karoop

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 12:13

Warto zajrzeć tutaj: http://www.dopoznania.pl/poznan/, wszystkie ogłoszenia w jednym miejscu. Wszystko jest jasne i przejrzyste.

#74 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2409 postów

Napisano 29 grudzień 2015 - 07:55

I jeszcze tutaj - http://tabelaofert.p...sprzedaz/Poznań

W różnych częściach miasta masz wolne nieruchomości. Kwestia skorzystania z okazji - zakładając, że najpierw macie stosowny kapitał, wkład własny i jesteście na to przygotowani finansowo.

#75 Guest_Kaz

Guest_Kaz
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 16:50

Trochę się poznieniało na Rynku mieszkań poznańskich.Mam wrażenie ,ze ceny spadły.Można kupić naprawde ładne mieszkanie w dobrej cenie.Widziałem ostatnio w ofercie jednego z biur nieruchomości Castle, dwupokojówkę ,ładnie zrobioną, z nowoczesną kuchnią za niecałe 200 000 PLN .W sumie to może to mieszkanie było na Otodom,ale niewazne ,można na stronach biur też poszukać fajne oferty,które nie zawsze znajdzie się na portalach.Nie wszyscy sprzedający chcą się bawić w cały proces sprzedaży mieszkania,wrzucają oferte do biur ,licząc ,że się zadzieje.No różnie z tym bywa.

#76 Batombe

Batombe

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 11:48

Fajna jest dzielnica Jeżyce, a konkretnie to Podolany smile.png http://www.klikmapa....,dz-jezyce.html

#77 merryj2103

merryj2103

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 luty 2016 - 12:17

Kupiłem nowe mieszkanie w Poznaniu jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony z lokalizacji oraz samej jakości mieszkania. Dokładnie na osiedlu Młody Grunwald. Zdecydowałem się m.in. dla tego, że mogłem skorzystać z programu Mieszkanie dla Młodych, ale też wiele osób polecało mi dewelopera, a jak wiadomo zaufany deweloper to podstawa. 

#78 pawelecokon

pawelecokon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 luty 2016 - 12:30

Serdecznie polecam zabudowę szeregową w Mrowinie koło Poznania ( ok. 15 km). Jestem świeżym nabywcą i cieszę się, że zdecydowałem się na ten ruch. Deweloper godny polecenia, sprawa przebiegła bez problemowo cena także bardzo przystępna relatywnie do innych obiektów. 

#79 Guest_Maniek123

Guest_Maniek123
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 12:40

Trochę się poznieniało na Rynku mieszkań poznańskich.Mam wrażenie ,ze ceny spadły.Można kupić naprawde ładne mieszkanie w dobrej cenie.Widziałem ostatnio w ofercie jednego z biur nieruchomości Castle, dwupokojówkę ,ładnie zrobioną, z nowoczesną kuchnią za niecałe 200 000 PLN .W sumie to może to mieszkanie było na Otodom,ale niewazne ,można na stronach biur też poszukać fajne oferty,które nie zawsze znajdzie się na portalach.Nie wszyscy sprzedający chcą się bawić w cały proces sprzedaży mieszkania,wrzucają oferte do biur ,licząc ,że się zadzieje.No różnie z tym bywa.

Ja szukałem na portalach i ofert było mnóstwo. Szczerze mówiąc wolę tak szukać a później przejść sobie na stronę inwetsycji i sam skontaktować się z deweloperem. Teraz chyba każdy deweloper ma osobną strone internetową. Ja tak znalazłem nowe osiedle Strzeszyn Park. Jak ktoś jeszcze szuka to warto się przyjrzeć, bo mieszkania jesszcze są dostępne.

#80 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2409 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 06:59

Wolnych nieruchomości nie brakuje i raczej nie będzie brakować, a wystarczy zerknąć na to - https://tabelaofert.pl/Ludzi jest całe mnóstwo, można trafić świetne lokalizacje, ale to wszystko nie jest proste. Wiele zależy od danego przypadku. A różnice w różnych lokalizacjach są spore.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kupno mieszkania, poznań

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy