Skocz do zawartości

Gdzie kupić mieszkanie w Poznaniu?

kupno mieszkania poznań

wróć do serwisu Sektor Publiczny 131 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 08:58

My kupiliśmy niedrogie mieszkanie praktycznie w centrum Poznania. A co więcej nie zapłaciliśmy za nie dużo, cena przyzwoita, lokalizacja świetna i mieszkanie bardzo ładne, przestronne, odnowione, nie wymaga dodatkowym inwestycji.  Dodam, że nie znaleźliśmy tego mieszkania sami tylko dzięki agencji nieruchomości: http://www.bonnowydom.pl/.

A ja zamienię mieszkanie w Kołobrzegu 36m 2 na Podobne w Poznaniu

może ktoś jest zainteresowany?

#42 sunglow

sunglow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 maj 2014 - 06:24

Cześć, poszukaj na nieruchomosci.anonse.pl wiele ciekawych ogłoszeń, można coś znaleźć.

Ja sam rok temu znalazłem mieszkanie ale w Łodzi.

Prawda jest taka że musisz przeanalizować wszystkie za i przeciw. Nigdy nie jest powiedziane że od razu znajdziesz mieszkanie w dobrej cenie.

Jedynie po obserwacji rynku mogę podpowiedzieć że przesycenie rynku będzie zmuszać do zmniejszenia cen.

#43 Aleksandra_Klasztorna

Aleksandra_Klasztorna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 maj 2014 - 11:23

idealne mieszkania jednoosobowe i wzwyż (zwłaszcza APARTAMENTY) ma firma http://www.star-apar...nty-poznan.html są tutaj w korzystnej CENIE wynajmu - polecam śledzić ICH KONTA SOCIAL MEDIA ponieważ mają co miesiąc nowe promocje dla różnych GRUP SPOŁECZNYCH !!! 

#44 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 20:32

A mi się podobają mieszkanka w Poznaniu, a to na Ostrowie Tumskim, a to na Piątkowie.

buduje się blok za blokiem. 

Ostatni gdy byłem na spacerze nad Wartą to widziałem same żurawie i nowe budynki.

Deweloperzy w Poznaniu szaleją. 

Zaraz będzie przesyt i dobry czas na kupno nowego mieszkania.

Tylko poczekać troszkę trzeba.

#45 Guest_Mariola

Guest_Mariola
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2014 - 09:54

Szukałam ciekawego miejsca i nic nie znalazłam co by mnie zatrzymało. A kilka dni temu byłam z kolegą w Luboniu bo tam kupuje jakis lokal pod swoją firmę u http://www.pajo.pl/nieruchomosci/ i spodobało mi się tam. Chyba powaznie pomysle nad kupnem tam mieszkania.

#46 a.kowal

a.kowal

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 05 lipiec 2014 - 20:44

Ostatnio byłem u znajomych w Poznaniu na osiedlu/ulicy Naramowice. No było 500 metrów od tej ulicy, która wydawała się mocno zatłoczona. Przeszliśmy te 500 metrów - cisza, spokój. Znajomi kupil mieszkanie u dewelopera Gant ale z tego co mówili już słabo im idzie. Mieszkanie bardzo ładne no i przede wszystkim cisza, spokój, dużo terenów zielonych. Myślę teraz, ze miejsce to bardzo fajne do zamieszkania!

#47 Guest_Aurelia

Guest_Aurelia
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 14:15

Polecam firmę Provis http://www.provis.info.pl/ nieruchomości Bolesławiec.

#48 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2014 - 09:27

Osobiście też szukam mieszkania ale używam portali ogłoszeniowych jak top-ogloszenia.net/Ogloszenia-Nieruchomosci-10

#49 Guest_andy

Guest_andy
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 12:34

Osobiście też szukam mieszkania ale używam portali ogłoszeniowych jak top-ogloszenia.net/Ogloszenia-Nieruchomosci-10

#50 Guest_badalan

Guest_badalan
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 10:27

W tej okolicy JARTOM ma kilka wolnych hal, ale oczywiście żeby faktycznie tutaj zainwestować trzeba posiadać kilka milionów. No i teraz kwestia tego kto posiada taki kapitał? Okazje są i zapewne w przyszłości dalej będą się pojawiały, kwestia tego czy rynek coś takiego faktycznie wykorzysta?

#51 Guest_PatrykKrakow

Guest_PatrykKrakow
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 08:38

A ja zamienię mieszkanie w Kołobrzegu 36m 2 na Podobne w Poznaniu

może ktoś jest zainteresowany?

Dodaj do serwisów ogłoszeniowych swoją oferte np tutaj oglos24.pl/ogloszenia/all/all/123,nieruchomosci w ten sposób łatwiej znajdziesz chętnego na zakup czy zamianę.

#52 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 12:16

Hej wszystkim! Ja z kolei kupiłam mieszkanie w Red Parku - to wieżowiec na Dębcu tuż obok parku i galerii. Widok z balkonu mam niesamowity, mieszkanie w naprawdę wysokim standardzie i nie jakoś kosmicznie drogie.. smile.png Mieszka się świetnie, a okolica nie jest tak straszna jak ją stereotypowo malują. Na Dębcu żyje mi się z rodzinką miło i spokojnie, serio smile.png

a co do nowych mieszkań w Red Parku to z tego co wiem mają obecnie jakąś promocję, bo będą budowali drugi wieżowiec, więc może warto zajrzeć na ich stronę? smile.png ja polecam wszystkim swoim znajomym wink.png Pozdrawiam!

#53 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 28 listopad 2014 - 13:12

Tylko, że zapominacie, że każdy ma inne preferencje jeśli chodzi o mieszkanie jeden woli w takiej lokalizacji inny w innej, jeden woli wyższy standard drugi niższą cenę. Najlepsze w sumie rozwiązanie to wejść sobie na Dom.Money.pl obecnie chyba money stworzył najlepszą wyszukiwarkę mieszkań zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego odnajdujecie Poznań http://dom.money.pl/...przedaz/poznan/ i sprawdzacie oferty które Wam pasują. Czekając na ofertę z określonej dzielnicy możecie się nigdy nie doczekać. Taka niestety prawda. 

#54 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 800 postów

Napisano 29 grudzień 2014 - 17:36

Nie sądzę aby miał być przesyt na rynku nieruchomości w Poznaniu. Miasto się rozwija, coraz więcej osób się tam przeprowadza. Poza tym wiele starych budynków jest równanych z ziemią a przecież ludzie muszą się gdzieś podziać.

Moim zdaniem dla młodego człowieka najlepszym rozwiązaniem będzie niewielkie jedno albo dwupokojowe mieszkanie w Poznaniu. Dzięki temu nie będzie musiał się mocno zadłużać.

Zerknijcie sobie również tutaj:

http://targimieszkan...okojowe-poznan/

Na targach nieruchomości możecie sobie przejrzeć wszystkie kawalerki jakie obecnie są budowane w Poznaniu. 

#55 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 15:58

Wiadomo że im bliżej starego miasta tym lepiej bo ładna okolica i w ogóle dobra komunikacja ale z cenami jest różnie, teraz w poznaniu ceny mieszkań rosną.
Wejdź sobie na stronę home brokera i tam jest wyszukiwarka mieszkań, możesz się zorientować gdzie i jakie są ceny smile.png

#56 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 14:32

Witam wszystkich

Może opowiem Wam troszkę o sobie i dopiero potem odpowiem na pytanie gdzie najlepiej kupić mieszkanie :-)

W Poznaniu mieszkałam przez 21 lat! Zaczęłam tutaj studia, przeprowadziłam się. Mieszkałam sama potem z chłopakiem a potem mężem. Niedawno postanowiliśmy kupić coś swojego, 40 na karku, cały czas na wynajmie. Obszukaliśmy cały Poznań, ale ceny tu są kosmiczne. I mąż, w sumie przypadkowo, trafił na nowe domy w Koninku pod Poznaniem. Za tą cenę w Poznaniu to bym mogła kupić co najwyżej mieszkanie 3 pokojowe w wieżowcu. Rewelacja, naprawdę, słuchajcie. Nie dość, że mam w końcu psa (który wabi się Kamis) bo do mieszkania mamy duży ogród to z rana mogę sobie wypić kawkę na tarasie na dachu, jest bosko. Moja teściowa widziała oczywiście w tym dużo minusów, bo daleko do Poznania ale ja akurat z mężem pracujemy na Ratajach więc dojazd do pracy zajmuje nam mniej niż wcześniej objechanie korków z Grunwaldu na Rataje. Także polecam wszystkim wyprowadzić sięz  tego zatłocoznego miasta, poza nim jest tak bajecznie i cudownie. Koło mnie są też jeszcze mieszkania na sprzedaż, to jest nowe osiedle w Koninku więc jakby ktoś był chętny to gorąco polecam,   nasz deweloper to też fantastyczni ludzie. Jestem do tej pory szczęśliwa, że mąż znalazł te mieszkania.

Zapomniałam dodać, że mieszkanie ma dwa piętra, 5 pokoi, 2 łazienki.. Nie chwalę się! Żeby nie było. Tylko zachęcam! I okolica jest przepiękna, lasy, przyroda. Na stronie koninko.com.pl są zdjęcia zobaczcie sobie jak to wygląda :-)

Pozdrawiam

Szczęśliwa mama, żona i włascicielka pięknego domu w Koninku!

Kamila

#57 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2322 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 09:02

Mieszkań nie brakuje w całym mieście - http://tabelaofert.p...-wynajem/Poznań

Problem jest ten sam co w całej Polsce - coraz mniej ludzi, więc kto ma tak na prawdę te mieszkania przejmować? No właśnie - zainteresowania nie ma i raczej nie zanosi się, na jego pojawienie.

#58 mieszkanie2015

mieszkanie2015

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 kwiecień 2015 - 13:29

Polecam mieszkania w Koninku. Świetna, spokojna i rodzinna okolica. Byłem tam i gdybym mógł, to sam bym zamieszkał. http://www.koninko.com.pl

#59 jagoda90

jagoda90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 maj 2015 - 12:42

Odwiedź stronę http://pomieszkanie.pl i określ swoje upodobania co do mieszkania w jednym zapytaniu do deweloperów. Oni się wszystkim zajmą, przygotują specjalnie dla Ciebie najlepsze oferty, wezmą pod uwagę wszystkie Twoje zachcianki. Znajdziesz wymarzone mieszkanie, a nawet się przy tym nie napracujesz.  smile.png

#60 Konstanty

Konstanty

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 12 czerwiec 2015 - 15:17

Osobiście cenię sobie spokój - jeżeli chodzi o lokalizację samego budynku, jak i w relacjach sąsiedzkich. Przy wyborze mieszkania zwracałem uwagę na ilość kondygnacji i  liczbę mieszkań w budynku. Jeżeli wam również zależy na zmniejszonej uciążliwości sąsiadów warto przyjrzeć się inwestycji Cytadela Centrum przy ul. Północnej. Po szczegóły kieruję do strony jakon-inwest.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kupno mieszkania, poznań

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych