Skocz do zawartości

Gdzie kupić mieszkanie w Poznaniu?

kupno mieszkania poznań

wróć do serwisu Sektor Publiczny 131 odpowiedzi w tym temacie

#21 KasiaGł

KasiaGł

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 11 styczeń 2014 - 13:33

Dla mnie bardzo były przydatne informacje z portalu iHouse.pl. Znalazłam tam nie tylko oferty mieszkań i działek ale, co ciekawe, wiele artykułów poradnikowych dla osób zainteresowanych kupnem, sprzedaż lub wynajęciem mieszkania czy innej nieruchomosci. Mnie osobiście przydał się artykuł o kupowaniu mieszkania na parterze: http://www.ihouse.pl...o-je-kupic/24/1

#22 jarosz34

jarosz34

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 15 styczeń 2014 - 10:13

Ja przez dłuższy czas nie mogłem znaleźć mieszkania w Poznaniu. Szukałem i szukałem i nic. Teraz kiedy już mam własny aparatament na os. Grunwald to czuję się super:) własny kącik. Wcześniej przez miesiąc wynajmowałem pokój. Fakt, obsługa posprzątała w pokoju, i ogólnie wszystko załatwione było przez kogoś innego. Jednakże samemu ogarniać jest lepiej. Widzi się własny wkład w robotę, co daje satysfakcję

#23 mroozi

mroozi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 13:04

Najwięcej inwestycji powstaje na Starym Mieście i w Grunwaldzie. Ja mieszkam w dzielnicy Wilda  :D i z tego co się orientuję, to tutaj można kupić jedne z tańszych mieszkań w Poznaniu. Na portalu dompress.pl podają, że cena za m2 wynosi ok. 5700zl

http://dompress.pl/1...69/default.aspx

#24 Guest_kinga

Guest_kinga
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 16:53

w Pń zdecydowanym numerem jeden jest Family House. Polecam szczególnie Czapury.

#25 Guest_kinga

Guest_kinga
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 16:53

w Pń zdecydowanym numerem jeden jest Family House. Polecam szczególnie Czapury.

#26 Guest_Szymon

Guest_Szymon
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 00:35

ja swoje obecne mieszkanie znalazłem dzięki stronie www.imperial-nieruchomosci.pl i mogę z czystym sumieniem polecić ten portal innym

#27 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 14:32

trochę pogooglałem, trochę popytałem znajomych i padło na poznańską Ecorię PBG, jak się uda to pójdzie z MdM

#28 Guest_annann

Guest_annann
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 18:34

polecam rozejrzeć się po stronie tego biura nieruchomosci

#29 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 12:03

Moim zdaniem również warto korzystać z pomocy biura nieruchomości. Oni mają najwięcej ofert i bardzo często w o wiele niższych cenach. Moi znajomi kupowali mieszkanie dzięki ich pomocy : http://www.bonnowydom.pl/index.html mieszkanie jest w dobrej lokalizacji i cena okazała się bardzo konkurencyjna także na pewno warto. 

#30 Guest_Justyna85

Guest_Justyna85
  • Goście

Napisano 11 luty 2014 - 23:37

A ja uważam, że najlepszym sposobem jest bezpośredni zakup u dewelopera. Szczególnie dobrą okazją są targi albo drzwi otwarte, na których można podpytać o to  i owo, a i bardzo często też wynegocjować o wiele lepszą cenę mieszkania Dołączona grafika

#31 Guest_jullitka23

Guest_jullitka23
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 14:14

Szczerze? To ja korzystałam z biura nieruchomości Imperial w Poznaniu, ponieważ sama nie miałam głowy do tego, aby szukać domu. Na tę agencję trafiłam przez przypadek i muszę przyznać, że nie żałuję, że ich wybrałam. Szybko kupiłam ładny domek i jestem bardzo zadowolona.

#32 deweloper poznań

deweloper poznań

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 21 luty 2014 - 14:46

Ja osobiście nie będę polecał jednego dewelopera. Z tym to też różnie bywa w całej Polsce. Jak to jest to może się okazać po kilku latach po zakończeniu inwestycji. Na stare lata kupiliśmy z małżonką mieszkanie w centrum Poznania i do tej pory jesteśmy zadowoleni. Oby tak było dalej. Główną rolę grała dla nas cena Dołączona grafika

#33 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 11:51

Ja za to z czystym sumieniem mogę polecić serwis ogłoszeniowy, dzięki któremu odnaleźliśmy swoje mieszkanie: www.arena.pl Duży wybór, łatwy w użytkowaniu, wszystkie ważne informacje są podane. Dołączona grafika

#34 Guest_Osiedla Na Skraju Lasu

Guest_Osiedla Na Skraju Lasu
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 09:06

Szanowni Państwo,

wśród deweloperów i mieszkańców popularne stały się północne dzielnice Poznania – takie jak Piątkowo, Naramowice czy Umultowo. Lokalizacja ta pozwala swobodnie korzystać z miejskiej infrastruktury, ale też aktywnie wypoczywać z dala od spalin samochodowych i ulicznego gwaru. Z myślą o aktywnym trybie życia mieszkańców powstaje tam wiele inicjatyw, między innymi place rekreacji ruchowej z urządzeniami fitness typu outdoor. Znajdują się one w parku na osiedlu Bolesława Chrobrego oraz w Rezerwacie Przyrody „Żurawiniec”. Na terenie placów do dyspozycji mamy sprzęt treningowy niewiele różniący się od tego, który możemy znaleźć w profesjonalnych siłowniach. Mieszkańcy poznańskich Naramowic chętnie korzystają z siłowni na świeżym powietrzu. Ale to nie jedyne obiekty, które pomagają im dbać o swoje zdrowie i dobrą kondycję.

Osiedla Na Skraju Lasu

#35 Guest_Drobina

Guest_Drobina
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2014 - 09:49

jak chce się np. w MDM kupić mieszkanie to pole się zawęża znacznie, ale przy Karpiej w Poznaniu w ecorii jeszcze podobno można dostać smile.png

#36 wawa111

wawa111

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 07 kwiecień 2014 - 12:28

Ja od niedawna zamieszkuję stolice korzystałem z pomocy biura http://www.akces.org.pl jak byś w tym rejonie szukał lokalu to polecam ich usługi

#37 Guest_ArekM

Guest_ArekM
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 21:47

jak chce się np. w MDM kupić mieszkanie to pole się zawęża znacznie, ale przy Karpiej w Poznaniu w ecorii jeszcze podobno można dostać smile.png

Jeszcze w Poznaniu to jest dużo lokali łapiących się na MdM. Nowe mieszkania są jeszcze w Ecorii i to ponoć jedna z lepszych inwestycji w MdM w Poznaniu. Są jeszcze na piątkowie i chyba Wildzie. Więc warto poszukać i każdy znajdzie coś dla siebie. 

#38 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 800 postów

Napisano 19 kwiecień 2014 - 12:26

Jeżeli chcemy kupić mieszkanie i traktować to jako inwestycja, to należy kupić to w atrakcyjnej lokalizacji. W każdy mieście można znaleźć dzielnice czy ulice - które od zawsze są popularne i zawsze będą popularne. Większość z nas zrobi to na kredyt - a tutaj macie koszta kredytu hipotecznego http://www.ehipoteka.com.pl

#39 Guest_Gość_Korn

Guest_Gość_Korn
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 08:41

Ja właśnie jestem na etapie załatwiania wszystkich formalności... mieszkanie z ogródkiem w programie MDM na osiedlu Tęczowym w Dachowej (około 15 minut od ronda Rataja więc mam szybki dojazd do pracy). Mieszkania wyglądają bardzo ładnie, widać że jest wysoki standard i cena nie jest wygórowana.Już nie mogę się doczekać kiedy tam zamieskzam.

#40 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 08:54

My kupiliśmy niedrogie mieszkanie praktycznie w centrum Poznania. A co więcej nie zapłaciliśmy za nie dużo, cena przyzwoita, lokalizacja świetna i mieszkanie bardzo ładne, przestronne, odnowione, nie wymaga dodatkowym inwestycji.  Dodam, że nie znaleźliśmy tego mieszkania sami tylko dzięki agencji nieruchomości: http://www.bonnowydom.pl/.

A ja zamienię mieszkanie w Kołobrzegu 36m 2 na Podobne w Poznaniu

może ktoś jest zainteresowany?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kupno mieszkania, poznań

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych