Skocz do zawartości

Gdzie kupić mieszkanie w Poznaniu?

kupno mieszkania poznań

wróć do serwisu Sektor Publiczny 102 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 12:22

Jak w temacie, szukam mieszkania w Poznaniu, pochodzę z innej części Polski, dlatego nie wiem, które dzielnice są lepsze, które gorsze i gdzie warto kupić mieszkanie. Proszę o wskazówki mieszkańców Poznania.

#2 Guest_Oxoma

Guest_Oxoma
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 14:57

A szukasz na rynku pierwotnym czy wtórnym? B. Ładne okolice masz na naramowicach, podolany też są modne, ale z obu dzielnic do centrum dojazd może być nieco uciążliwy. Sporo buduje się na Grunwaldzie - mieszkania tam szybko idą, mój znajomy ma tak M3 w quadro house i jest zadowolony, wysoki standard to jest, więc koszty też wyższe niż jakbyć brał mieszkanie z wtórnego rynku. Dużo rozbija się tu o kasę jaką dysponujesz Dołączona grafika

#3 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 18:44

Ciekawa okolica to poznański Grunwald, cicha i spojona okolica, a mieszkania w bardzo przystępnych cenach.

#4 Guest_witek

Guest_witek
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 20:09

Dla preferujących zielone obrzeża np. Robakowo i np. osiedle Tygrysie (rynek pierwotny) 75 m2 + 20 m użytkowego jasnego strychu, ogródek. Dojazd do centrum trasą szybkiego ruchu.

#5 Guest_isa75

Guest_isa75
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 16:33

Mi udało się kupić ładne i tanie mieszkanie na Winogradach.

W internecie jest dużo ofert sprzedaży nieruchomości w Poznaniu, na pewno coś znajdziesz.

#6 Guest_szymon7

Guest_szymon7
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 21:27

http://www.ardens.org.pl/ chyba z witkiem myslimy o tym samym Dołączona grafika

#7 Guest_Adarw

Guest_Adarw
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 13:49

Osobiście polecam sprawdzić ten portal:

http://zybel.pl/

#8 Guest_Arews

Guest_Arews
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 10:22

Zgadzam się z przedmówcą. Warto sprawdzić podany przez niego portal.

#9 Agatabiz

Agatabiz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 29 październik 2013 - 17:11

Ja polecam Ci raczej obrzeża miasta lub jakieś miejscowości sąsiednie. Sam Poznań, przynajmniej dla mnie, jest za głośny i zbyt ruchliwy do mieszkania. Widziałam ładne mieszkania w Tarnowie Podgórnym. Jest tam os. Tarnowo Park, może tym się zainteresuj.

#10 a.kowal

a.kowal

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 16:08

Zależy czego szukasz, jeśli chodzi o rynek pierwotny, to polecam sprawdzić oferty dewelopera family house, jeśli nic nie znajdziesz, to warto udać się na targi. Można wtedy ze spokojem porozmawiać z deweloperami, podpytać, a czasem nawet, zgarnąć niezły rabat.

#11 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 10:29

Ja polecam Ci raczej obrzeża miasta lub jakieś miejscowości sąsiednie. Sam Poznań, przynajmniej dla mnie, jest za głośny i zbyt ruchliwy do mieszkania. Widziałam ładne mieszkania w Tarnowie Podgórnym. Jest tam os. Tarnowo Park, może tym się zainteresuj.

Ja również polecam obrzeża. O os. Tarnowo Park słyszałam dużo dobrego i też bierzemy tą opcję pod uwagę. Mają ciekawą ofertę mieszkań 2 pokojowych, czyli takich jak szukamy.

#12 Guest_Edyta

Guest_Edyta
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 18:21

Hmm nie widzę na stronie Tarnowa układu tego mieszkania. Poza tym dwa pokoje to trochę za mało jak dla mnie, szukam czegoś co będzie przypominało domek. Robakowo i osiedle tygrysie wydaje mi się być w sam raz

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 13:00

niedługo mają oddawać do użytku osiedle Oaza Piątkowo. Dzielnica jest bardzo fajna, spokojna, z dobrymi dojazdami do centrum, mam tam znajomych i są zachwyceni tą dzielnicą.

#14 Guest_Ignacy

Guest_Ignacy
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 11:29

Mi osobiście podobają się mieszkania na osiedlu Młody Grunwald. Orientuje się ktoś w cenach i dostępności mieszkań ?

#15 Guest_Trance

Guest_Trance
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 11:17

Oferty mieszkań do kupienia z całego Poznania, proszę Dołączona grafikahttp://www.klikmapa....an,p1,d3,s96662

#16 Guest_Zosia

Guest_Zosia
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 13:05

Może weź pod uwagę ich ofertę, to deweloper więc tylko nowe mieszkania, lokalizacji jest kilka, z resztą sama poczytaj:  http://www.mpd.net.pl/

#17 Guest_edolo

Guest_edolo
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 13:49

Moja siostra kupiła mieszkanie z ogródkiem od pbg erigo na grunwaldzie i jest zadowolona, ja mieszkam na Podolanach w M2 z rynku wtórnego  i jest OK choć dojazd do centrum w godzinach szczytu bywa utrapieniem

#18 Guest_Daniela

Guest_Daniela
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 15:25

Mi się podoba styl quadro house, brachol tam z nimi coś negocuje Dołączona grafika więc może juz niedługo będę miała kogo odwiedzać

#19 Roberto

Roberto

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 17 grudzień 2013 - 14:01

Ja osobiście polecam os. Grunwald. Tam mieszka mój brat. DObra lokalizacja. Podoba mi się. Co prawda,  to mieszkanie to żaden apartament, ale ważne, że jest dach i dobry dojazd wszędzie

#20 Guest_Ula654

Guest_Ula654
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 14:42

My kupiliśmy niedrogie mieszkanie praktycznie w centrum Poznania. A co więcej nie zapłaciliśmy za nie dużo, cena przyzwoita, lokalizacja świetna i mieszkanie bardzo ładne, przestronne, odnowione, nie wymaga dodatkowym inwestycji.  Dodam, że nie znaleźliśmy tego mieszkania sami tylko dzięki agencji nieruchomości: http://www.bonnowydom.pl/.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kupno mieszkania, poznań

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych